A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Menüpontok
Menüpontok
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 46 | 08:46
Levin, nekem van régi sablonom, a mai nap válaszolok részletesebben.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 47 | 08:55
Kedves Attila, előre is nagyon szépen köszönöm smile
Petty
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 48 | 11:57
Szia raziel70! A 33-as hozzászólásod kimozdított a holtpontról... Bár nem gondoltam, hogy ilyen trükk kell a $menu_2$ életre leheléséhez. Kellett volna még kb. 1000 évig gondolkodnom rajta. :'(. Jó felé kapisgáltam, de ez az átmásolgatás.... cool hands Köszönöm!!!!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 49 | 19:39
Kedves Petty!
Nagyon szívesen! smile Ezért van a fórum, hogy a megoldatlan, megválaszolatlan kérdésekre megtudjátok a választ. smile
Örülök, hogy olvasod a fórumot. Csak így tovább! smile
Joseph
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 12:20
Sziasztok!

Egyetlen kérdésem lenne.Ha rámegyek a menü szerkesztésre,ott nem tudom szerkeszteni(feltölteni szöveges tartalommal) az általam létrehozott új menüpontokat.Csak áthelyezést enged,illetve a felugró panelben a menü nevének megváltozatatását.
Előre is köszi!!!!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 51 | 13:09
Szia Joseph,
Azt nem ott kell, hanem a Saját menü-oldalszerkesztő-A honlap oldalainak vezérlése részben!
Ott megtalálod az összes menüpontodat

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Joseph
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 13:30
Daveed,köszönöm,de még nincs vége biggrin
Mi a francot kezdjek azzal a sok kóddal?Nem értek hozzá abszolut.
Itt hol találom meg a menüpontjaimat?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 53 | 14:08
Keress ott egy olyat, hogy "Vizuális szerkesztő", ezzel látod szerkesztés közben az oldal kinézetét!
Csatolmányok: 3504704.png (33.6 Kb)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szombat, 2010.02.20, 14:08
jeckiechan
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 54 | 21:36
sziasztok lenne egy kérdésem hogyan lehet egy lapon másik lapnak a linkjét elhejezni az amit én csináltam?
nem a menőbe szeretném hanem a lapon mintha a hirek cimére katintok és utánna meglehet nézni egy másik lapon hogy mit ztartalmaz segicsen valaki
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 55 | 21:46
Szia jeckiechan!
Hát ez talán a legalapvetőbb dolog. wacko
Egy példa: Legfrissebb híreink
Ha most rákattintasz a szövegre, megnyílik a link. Maga a kód így néz ki:
Code
[url=http://ucoz.hu]Legfrissebb híreink[/url]
jeckiechan
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 21:52
raziel70 jo ijet akarok de ojat amit én csinálok lapot de nem tudom hogy kell az a link jo de nekem ugy kell mint a menüpontoknál lehet csinálni ezt magyarázd meg nekem mert nem értem
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 57 | 21:53
Nagyon siettem, hogy válaszoljak:
Speedy Raziel beelőzőtt, de sebaj! biggrin
Amikor az oldal html - szerkesztését megnyitod, a vizuális szerkesztőbe beírod az oldal nevét,vagy bármit: lásd 2. kép,
kijelölöd és a hyperlink (1. kép) ikonra kattintva a felugró ablakba beírod a lap hivatkozását. (3. kép)
Érdemes a blank-ra kattintani, mert akkor új ablakban fog megnyílni...
Csatolmányok: 8150599.png (1.0 Kb) · 2994413.png (22.9 Kb) · 9302984.png (36.5 Kb)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.02.23, 22:03
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 58 | 22:06
bye juillet, bocsi shy biggrin
jeckiechan! Amikor szerkeszted a szöveget, akkor a belinkelni kívánt szövegrészt kijelölöd, majd ahogy Juillet illusztrálta képekkel, megformázod.
A kijelölt szövegrésznek adsz egy linket.
jeckiechan
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 22:10
jo igen de mostmár kapisgálom de ojat szeretnék mint a te honlapod főoldalán van kőzépen van aláhuzott szőveg és átmegy a másik lapra ez kéne nekem hogy csináltad meg?
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 60 | 22:13
jajj kedvesem, pont azt ábrázoltam a képeken... biggrin
azért húzódik alá, mert az egy linkelt szöveg...:lol:
apropó, így mail-címet is be lehet linkelni, csak rákatt. és már nyílik is a levelező progi...de ez már tényleg nem ebbe a topikba való...
lol
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.02.23, 22:14
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Menüpontok
Keresés: