A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 76 | 14:51
Oszkár0116, Szia. Itt ez a téma a szemed előtt! thumb
Oszkár0116
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 10:52
Kedves ucoz társak!
Sikerült megoldnom!

Hozzáadva (22.06.2012, 09:52)
---------------------------------------------
Oszkár0116,
Még egyszer sziasztok! Sikerült megoldanom!
Üdv mindenkinek!

hpvk99
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 78 | 22:56
Sziasztok!

A 48-as szerveren van a hpvkse.ucoz.hu oldal, amit szintén én "felügyelek", a hpvk.hu eddig hozzá volt rendelve, de az összeomlás óta nem tudtam újra fölmenni, ezért kipróbáltam az eredeti ucozos domainnal amivel sikerült. Itt leválasztottam a hpvk.hu -t és újra hozzá akartam rendelni, de most meg nem engedi azt írja, hogy "A megadott domainnév hibás IP címre mutat. (217.65.3.68)" pedig a dotroll-nál leellenőriztem "193.109.247.48" re van beállítva az "A" rekord!

Na most mi a helyzet?

Sziasztok!
RohályApu
http://99.hpvk.hu/
rohalyapu@hpvk.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 79 | 10:21
hpvk99, egy kis ideig eltarthat a dolog. Ma este próbáld meg újra
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 80 | 17:42
Sziasztok.
Nekem az email címmel lenne a bajom.
Csatoltam és parkoltattam a domainom,mind sikerült is aldomaint tudok létrehozni.
Amikor a gmail.com nál akartam egyedi email címet létrehozni,a google alkalmazással https://www.google.com/a/cpanel/standard/new3?hl=hu
Azt írja ki,hogy sajnáljuk de biztonsági okok miatt nem hozhatjuk létre,a google próbálja kijavítani,hogy aki rendes célra szeretné használni az is tudjon csinálni.
Ez oké.
Próbáltam azzal a módszerrel,ami itt a fórumon is lett mutatva,ott ezt az aktiváló emailt küldte:
Code
Delivery to the following recipient failed permanently:

      info@domainteszt.tk

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550-5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. Please try
550-5.1.1 double-checking the recipient's email address for typos or
550-5.1.1 unnecessary spaces. Learn more at
550 5.1.1 http://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=6596 s1si4415678oeb.42 (state 13).


Valaki segítene mit kell csinálni?

Hozzáadva (05.12.2012, 14:50)
---------------------------------------------
Jó nem fontos a második az hülyeség amihez a kód tartozik.Azt férreértettem.
Csak az kell,hogy-hogy lehet megcsinálni itt https://www.google.com/a/cpanel/standard/new3?hl=hu,hogy ne írja ki azt,hogy sajnáljuk,de nem vagyunk meg győződve róla,hogy biztonságos e,meg hogy lehet kéretlen levelek küldésére használnám.
Valami ötlet van hogy lehetne megcsinálni?

Hozzáadva (10.01.2013, 16:42)
---------------------------------------------
Szisztok.
Lenne egy problémám:Parkoltattam a domain nevet,létrehoztam aldomaint,azt csatoltam egy weboldalra.
Na és a probléma.
Így nem elérhető a weboldal,hogy : www.kh.vegzetteam.tk csak így kh.vegzetteam.tk
Ez miért van?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 81 | 20:28
kacsaa, a www-s domaint is hozd létre.... vagy ne tudom... surprised
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 82 | 07:00
Kedves Tudorok!
Ismét segítségre lenne szükségem.
Vasárnap előfizettem egy évre az alapcsomagra, így kaptam egy ajándék domaint is, melynek nagyon örültem.
Sajnos a Domain áthelyezése menüpontban azóta is ez az üzenet fogad:

A regisztrációhoz leparkolt, de még nem csatolt domain: zenekucko.com

A domain részére nem korrektek a DNS-szerverek: ns2.domainmarket.com, ns1.domain-is-4-sale-at-domainmarket.com

A domain vásárlása után, vagy bármilyen változtatás esetében, a domain beállításaiban, várnod kell 12 órát.

A következő DNS-szerverek listáját szükséges megállapítani: ns1.ucoz.net, ns2.ucoz.net


Kell-e még valamit tennem, s ha igen, mit?

Segítségeteket előre is köszönöm.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 83 | 11:35
Levin, igen, itt annyit kell csinálni, hogy a DNS-szervereket át kell írni ezekre ns1.ucoz.net, ns2.ucoz.net. Mert amit fent megadtál (ns2.domainmarket.com, ns1.domain-is-4-sale-at-domainmarket.com) az ugye nem jó, mivel nem a ucoz-ra mutat. Ha itt a rendszeren belül fizettél erre elő, akkor a domain.ucoz.com-on kellett megrendelned a domain-t, tehát ott is tudod ezt átírni. Belépsz az oldalra, utána rámész a My Domain-re a bal oldali menüben, majd megjelenik a vásárolt domain címed. Az táblázat utolsó oszlopában ott van egy olyan hogy Name servers, és ott megtalálod a felsorolt DNS-szervereket, arra kattints rá, és ott meg tudod adni az új DNS-szervereket.

Csatolmányok: 7225572.jpg (113.7 Kb)

Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 84 | 13:03
A baj úgy látszik kiterjedtebb.
Leparkoltattam a zenekucko.com domainnevet, de a domain.ucoz.com szerint az foglalt, csak a zenekucko.org-ot választhatom, arra viszont nem fogadja el a zenekucko.com-ra kapott PIN kódomat.
Visszamentem, megszüntettem a .com parkoltatását, de most aztán már tényleg nem tudom, mi a teendő.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 85 | 13:23
Levin, igen, mert amikor megkapod a kódot, ki kellett választanod hogy milyen végződésre lehessen beváltani. COM, NET, vagy ORG. Hogyha a com-ot választottad, akkor ezt az ajándék kódot csak arra válthatod be most már, tehát org végződésnél nem lesz alkalmazható. Ezért kell leellenőrizni előtte, hogy szabad-e az adott domain cím, amit elgondoltál. Miután már csak .com végződésű címet kérhetsz, és a zenekucko.com már foglalt, így kénytelen vagy valami másik .com végződésű címet kitalálni neki, vagy nem tudod felhasználni a kódot.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 86 | 05:46
biggrin Jövőre majd okosabb leszek.
Köszönöm a segítséget.
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 87 | 14:26
Sziasztok.Most valaki valami értelmeset tudna mondani,hogy bírnám megcsinálni,hogy a www s előtagú domaint is elfogadja,vagyis www.kh.vegzetteam.tk is ne csak a kh.vegzetteam.tk
Nekem az is jó lenne,hogyha valaki beírja a www.kh.vegzetteam.tk-t akkor automatikusan eltűnjön a www.
Valaki tudna segíteni?
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 88 | 00:06
Sziasztok!

Lenne valakinek ötlete arra, hogy miért nem tudom csatolni a saját domainemet? Megcsináltam az A rekordot a jó ip címmel (kb 1000x leellenőriztem) és eltelt már több mint 24 óra! Ugyan ettől a szolgáltatótól vettem a többi domainemet is és azokat pár óra után tudtam csatolni... Ötletek?

Köszi: Enikő

Hozzáadva (13.03.2013, 23:06)
---------------------------------------------
Lemaradt:
webkutya.ucoz.hu
S26 szerver

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 89 | 13:35
Encsi, ezzel itt nem sok mindenre megyünk...
1.: a domain szolgáltató ügyfalszolgálatán reklamálni
2.: az uCoz ügyfélszolgálatán reklamálni (írd, hogy én küldtelek....)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 90 | 13:56
vmarci21, nekem már ez is segítség volt, hogy megmondtad hol reklamáljak, egyébként közben én sem ültem a babérjaimon, felhívtam a domain szolgáltatót és mivel cég névre kértem regisztrálni a domaint és még nem dolgozták fel ezért kicsit többet kell várni.. Hátha valakinek lesz még ilyen problémája akkor tudjon róla.

***
Azt hittem azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak...Azért ilyen lapos a fórum, mert ha valaki segítséget kér előbb bunkó módon leoltjátok. Akinek terhet jelent segíteni az inkább maradjon csöndben! Tisztelet a kivételnek!
***
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
Keresés: