A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 91 | 14:14
Encsi,
Idézet (Encsi)
zért ilyen lapos a fórum, mert ha valaki segítséget kér előbb bunkó módon leoltjátok


szoktam segíteni, de ezzel nem tudok mit kezdeni:
1. nem tudom ki a domain szolgáltató, ill. ott nem tudom a belépési adataidat, így ott nem tusok semmit csinálni....
2. Az uCoz-os oldalad vezérlőpultjába sem tudok belépni, ott sem tudok semmit csinálni...
3. az domai nüf-én meg tudják nézni a domain beállításit, abban tudnak, segíteni, az uCoz üf-én meg a vezérlőpultban való beállításban tudnak segíteni, én az előzőnél többet nem tudok így mondani, max. annyit, hogy nincs semmilyen karbantartás, szerver-elállás az uCoznál, elvileg mennie kéne... ja, még megtudom adni az uCoz üf-jének a linkjét: katt.

Idézet (Encsi)
segítsünk egymásnak

Igen, azért van a fórum, és segítettem, amiben tudtam...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 92 | 14:51
vmarci21, szerintem nem értetted mi a bajom! Részemről lezártnak tekintem a dolgot, mert azt is észre vettem már, hogy itt felesleges bármit is mondani...
BigBuckHunter
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 93 | 12:25
Sziasztok!

Ha meg szeretném változtatni a honlapom címét tehát a "A honlapod címe (URL)"-t átírom, akkor mikor történik változás? Mert átírtam, de eddig nem történt semmi...
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 94 | 13:09
BigBuckHunter, az oldal címét így nem lehet változtatni, az csak a honlap címe $informer$t változtatja!

venni kell egy domaint (2000Ft/2év egy .HU-s), vagy ingyen van a dot.tk. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 95 | 16:40
vmarci21, dot.tk egy csomó helyre beriaszt, inkább maradjon a ucoz.hu-s végződés.

Amúgy 1800FT/2 év a domain .hu ra két hét átfutási idő, vagy 3000/év a .com/.eu/.net/.info/.org ahol azonnal kész a domén.

Ennyit megér egy honlap, én is fontolgatom a vásárlás tényét, csak a döntéshozatal tart nálam sokáig biggrin
Smiley0900
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 96 | 15:23
Szia Locky!

Tehát .hu nem igényelhető az ucoz-nál?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 97 | 16:48
Smiley0900, pontosan...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 98 | 19:23
Smiley0900, hát mát egy ideje fontolgatják a .hu-t is. (legalábbis egy éve az volt hogy hamarosan!). Mellesleg mint már írtuk (és ha körbenézel itt a fórumon), domaint nem biztos hogy ucoznál éri meg venni.

Ugyanis alapjáraton parkolásra vannak állítva az ucoz dns szervereire, vagyis csak itt használható ebben a formában. Egyébként ezt régebben részletesen kiveséztük, ha még nincs kitakarítva, akkor ~1-2 éves témaüzenetek között van itt valahol egy kibeszélösdi erről.
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 99 | 16:34
Sziasztok.
Énnekem is a dot.tk nál van domainom, és a google nem enged rá email-t csinálni.
Tudtok javasolni valami rendszert ahol INGYEN tudok a domainomra emailt csinálni?

*****************
Mielőtt mondanátok, vagy kérdeznétek miért nem veszek rendes domaint, elmondom.
Én sűrűn változtatok web címet, amikor már nem érdekel az az oldal.Ezért nem fogok rendes domaint venni, hogy ha megunom az oldalt, akkor csak ki legyen dobva egy csomó pénz.
*****************
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 100 | 15:34
kacsaa, dot.tk ad emailt is! wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 101 | 19:05
Tudom, de sehogy nem sikerül megcsinálni.Szóval, megcsinálom, és küldenék rá egy teszt emailt, és az emailszolgáltató valami hibaüzenetes emait ad vissza :/
Ezt hogy lehetne teljesen megcsinálni?
légyszíves írjátok le, fontos lenne.
Köszönöm.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 102 | 20:11
kacsaa, majd ha lesz időm, akkor regisztrálok dot.tk-ra és megnézem... wink wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 103 | 17:59
uCoz fórum megint bemutatkozott.Komolyan, most ti csak azért vagytok, hogy az embert bosszantsátok, vagy, hogy csináljatok is valamit?
Ez így nagy segítség:majd ha lesz időm.
Akkor szólj hozzá, ha volt már időd, regisztráltál, megnézted, és tudod a megoldást.
Ez így egy szánalom. angry
matyi7347
Üzenetek: 5
Hírnév: 2

Üzenet # 104 | 20:45
Ha tudok segíteni valakinek annak örülök.... Jelenlegi helyzet szerint ha valaki ide hozza a domaint,és a domain szolgáltatónál nem fizetett elő E-mail fiókra az ne is várjon erre a szolgáltatásra. Jelenleg az Ucoz mint tárhely kiszolgáló régen a google kiszolgálásában a gmailon keresztül ingyenesen be lehetett vinni felsőbbszintű E-mailos fiókot,ami 2012 decemberében megszűnt,és előfizetésessé vált. Csak a régi felhasználók vihetnek be a google maps-ba domainokat. Ha szeretnél Email fiókot,vagy elő fizetsz a domain szolgáltatónál,vagy elviszed innen a neved,mert minden egyes tárhely vásárlásnál alapon 10db mail fiókot adnak az előfizetésre,és automatikusan létre hozza a postmaster fiókot. Ennek a fióknak még nagy jelentősége van a domainnal kapcsolatban.... Ha szeretnél bármely domainnal kapcsolatos Dns infórmációt,ezen a linken ellenőrizhetsz mindent ! http://mydnscheck.com/ vagy itt is http://pop.dnstree.com
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 105 | 12:08
kacsaa, képek a csatolmányokban!
Csatolmányok: 8448607.png (431.3 Kb) · 0954841.png (6.5 Kb) · 1382311.png (61.0 Kb) · 6160879.png (30.5 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
Keresés: