A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 8 / 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 106 | 17:31
Eddig én is eljutottam, de jön a de! :/
Ha elküldenék arra a címre egy emailt, egy emailben hibaüzenet jön vissza.

Ezmiatt kértem a segítséget smile
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 107 | 21:19
Hali.
Ezt a domain DNS, aldomain beállításánál teheted meg.
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 108 | 17:58
ezt most nem igazán értem.
Tibor
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 109 | 10:39
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, a 3-as módszerrel szeretném a meglévő domain-t áthozni de nem sikerül, beállítottam a szolgáltatónal (T) a megadott IP címet, de mégis rossz IP-t ad vissza üzenetként a csatlakoztatáskor, mi lehet a hiba?

Bemásoltam a beállításokat:

Domain zóna részletes beállítások - westwind-mbk.hu
www IN A 195.216.243.26 Módosít Töröl
@ IN MX 10 mx.t-online.hu. Módosít Töröl

3.sz. lehetőség: Meglévő domainnév csatolása a uCoz szerverére való áthozatala nélkül.

--------------------------------------------------------------------------------

Kulcsszavak: aldomain csatolása, áthozatal IP-címek megadásával, új A-rekord létrehozása


A csatolandó domainnév beállításaiban hozz létre új A rekordot a következő IP-címmel "195.216.243.26" . Amennyiben a szolgáltatónál, ahol a domainnevet megrendelted, vagy annál a szolgáltatónál, ahol tárolod a domainnevet, nincs online szerkesztési (konfigurációs) lehetőség, akkor kérd meg a szolgáltatót (e-mail, telefon, fax, stb. vagy egyéb kapcsolattartási módon) hogy végezze el a domainnév átirányítását, vagyis hozzon létre új A rekordot a következő IP címen: "195.216.243.26".
Várd meg, amíg a változtatások érvénybe lépnek, általában, kb. 6 óra.
Ezek után, térj vissza ide, erre az oldalra, és a lenti mezőbe írd be a csatolandó domainnevet, nyomd meg a "Domain csatolása" gombot.
Amennyiben nem kapsz hibaüzenetet, ezzel a csatolási művelet véget is ért. A további beállításokat a Vezérlőpul -> Általános beállításokban eszközölhetsz. Egyéb információ a Fórumban található.

Domain csatolása

A megadott domainnév hibás IP címre mutat. ()
naveed
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 110 | 23:07
Sziasztok!

Két saját domain-em van, és mindkettöt csatolni szeretném az ucoz weboldalamhoz.
Lehetséges ez? Ha igen, akkor hogyan, ha nem, akkor mit javasolnátok helyette?

Köszönöm!
naveed
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 111 | 15:06
naveed, Az egyik domaint simán a leírtak szerint hozzárendeled az oldaladhoz, a 2.-at pedig az 1. címre irányítod.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Alex681
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 112 | 11:28
Sziasztok!

A kérdésem a következő: a parkoltatást bármikor vissza lehet vonni, és nem jár hátránnyal a honlapom részére?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv:
Alex681
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 113 | 17:23
Alex681, bármikor vissza lehet vonni wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Alex681
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 114 | 22:02
Kedves VMaci21! Az oldal látogatottságára sincs negatív hatással?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 115 | 23:02
Alex681, Elsősorban: VMaci21 helyett vmarci21 smile
És szerintem nincs különös hatással rá wink De ezt a többiek jobban tudják biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Alex681
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 116 | 10:59
Sziasztok!

A domainhez csatolás után amikor a Google-ban létrehoznám a domaines e-mail címet, tőlem pénzt kér a rendszer 30 napos próbaidőszak után! Azt hittem, ez ingyenes! Nektek is így van?

Alex681
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 117 | 17:15
Sziasztok!
Nem rég vettem domaint, beállítottam névszervernek a ucozét (ns1.ucoz.net, ns2.ucoz.net), el is tudom menteni, de utána parkoltatásnál még is azt írja, hogy hibás a évszerver.

Láttam van itt már erre téma, de a megoldást nem találtam. Van már valami erre, hogy 2. számúlehetőséggel is lehessen csatolni?
Vixi
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 118 | 18:05
Sziasztok. A domain csatolása leírásnál mindenféle végződést láttam, kivéve a .hu-t. Szóval ilyet nem is lehet csatolni?? Vagy csak ucoz-on keresztül nem tudom?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 119 | 18:21
Vixi, a uCoz Domainok oldalán nem lehet .hu-s végződésű domainnevet vásárolni, de rákereshetsz egy másik domain-szolgáltatóra, amely a .hu-s végződésű domainek vásárlását is támogatja. Azt is hozzá tudod csatolni a honlapodhoz smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » DOMAIN ÁTHOZATAL SAJÁT E-MAIL CíM LÉTREHOZÁSA (Saját domain áthozatala, csatolása, stb.)
  • Oldal 8 / 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Keresés: