A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Üzenetküldési űrlapok (több üzenetküldési űrlap létrehozása, és a problémák)
Üzenetküldési űrlapok
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 46 | 19:02
solika97, látom még igen fiatal vagy, de szerintem már elég idős ahhoz, hogy tudj olvasni.
Miből gondolod, a hogy a Chat problémák az üzenetküldési űrlapok topikba tartozik? angry
Ez itt a MiniChat topikja.
Aztán ha már úgyis olvasni küldtelek, javaslom kezdd ezekkel! Csak hogy megkönnyítsem a dolgodat...
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
fxx02
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 47 | 18:21
üdv mindenkinek!
Van egy kis problémám, remélem tudtok segíteni.
Létrehozok egy űrlapot amit egy oldalra szeretnék kirakni. Mondjuk a kódja $MFORM_1$. Oké rendben, elmenti az oldal, de az alapot hozza be. Nem lehet megváltoztatni mindig ugyanazokat a mezőket rakja az oldalra, ahelyett, amit én a vezérlőpultban megadtam. próbáltam többe létrehozni, de nem ment. előre is köszönöm! smile
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 48 | 21:11
Kedves fxx02!
Először is elnézést, hogy csak most válaszolok, de csak most találtam rá kérdésedre.
Ahogyan a vezérlőpultban is fel van tüntetve, a mezők létrehozása után a sablonját el kell menteni. Vagyis: az ,,Űrlap-sablon átalakítása" szövegre kattintasz az űrlap neve mellett, majd rákattintasz a ,,Mentés" gombra.
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 49 | 11:27
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy select mezőben, mennyit tudok írni? Mert szeretnék egy elég sok sorból állót csinálni, és ha ez lehetséges, akkor megcsinálnám.
Remélem ezt lehet valamennyire tudni, még ha csak körülbelül is, már az is jó lenne. smile

Előre is köszi aki tudja.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 50 | 18:53
Raidon, őszintén szólva, nem rémlik, hogy erre lenne-e bármilyen korlátozás. Kipróbáltam, 100-at biztosan enged, remélem, ennyi elég.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 51 | 20:25
Köszike. Hát én is remélem hogy elég lesz biggrin
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 18:53
Sziasztok!

Lenne egy szuper kérdésem! CSináltam egy ürlapot, ami működik is. Mivel képet csak fizetősen illetve fájlt csak fizetősen tudok hozzá csatolni alá tettem egy fájl feltöltőt. Tehát a tényállás a következő. Vendég kitölti a kérdőívet, a fájl feltötlőbe beemeli a kivánt képet és feltölti nekem a depositba! De hova a b......k....a......teszi a deposit, mert az égadta világon sehol nem találom!?

Ha ebben valaki tudna segíteni akkor köszi!

Hozzáadva (01.03.2012, 17:53)
---------------------------------------------
Rájöttem, kicsit bonyolult, de megoldottam! köszi

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 53 | 08:38
carbib, megköszönnénk, ha a többiekkel is megosztod a megoldásod smile
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 54 | 16:08
Bocsi, most kaptam meg egy személyes üzit, azért csak most válaszolok!

Megoldás: megcsinálod az űrlapot a kérdésekkel. Csinálsz egy ablakot, legalábbis én csináltam, hogy képek kódjai!
Be illesztesz egy fájl feltöltőt, amit a "WIDGETS" gombra kattintva az egyéb címszó alatt lévő fájl feltöltő! Amikor feltöltöd a fájlt ad egy kódot amit be másolsz a már létrehozott ablakba és kész. Feltöltőnél a vendég beállítást használom, hogy ne az én táram telítődjön!
Ezen kivül, hogy a felhasználóknak könnyebb legyen irtam egy kis ismertetőt, hogyan lehet használni a feltőltőt, de ez már +.
Pisti2829
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 19:20
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a következők miatt:
Van a http://www.vofelypisti.hu weboldalam amibe szeretnék egy olyan linket / MEGRENDELEM-szöveggel/,behelyezni, amire ha kattintanak, akkor megrendelik a szolgáltatásomat. Ez egy külön oldalra mutatna és az üzenetküldő kódot szeretném beilleszteni az oldalamra. Már elkészítettem mindent, be is helyeztem a weboldalam megfelelő részére, de nem küldi el a megadott email címemre az üzenetet.

Tudna ebben valaki segíteni, hogy mi lehet a baj?

Köszönettel: Pisti
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 56 | 20:44
Pisti2829, az üzenetküldő szolgáltatás nem biztos hogy minden fajta e-mail cím esetén működik. Például citromail vagy freemail cím esetén nagy a valószínűsége, hogy a levél nem érkezik meg. A uCoz a Gmail-es e-mail címet ajánlja a leginkább, meg én is azt ajánlom.
Pisti2829
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 08:51
Szia!
Nekem gmail szolgáltatásom van és az sem működik. De olyan ez a probléma, hogy ha beillesztem a kódot az oldalamra, akkor hiába kattintok az Elküldés gombra, semmit sem csinál.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 58 | 17:02
Pisti2829, nézd meg a postafiókod spam mappáját, és ha ott megtalálod a levelet, jelöld be, hogy a levél nem spam
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Pisti2829
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 17:20
Szia!
Nincs a spam mappában. Ha beillesztem a kódot és rákattintok az Elküldés gombra nem csinál semmit sem, nem küldi el a levelet.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 60 | 18:00
Pisti2829, egyéb scriptek bezavarhatnak. Szedd ki a scripteket (ha van,) és próbáld úgy. cool
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Üzenetküldési űrlapok (több üzenetküldési űrlap létrehozása, és a problémák)
Keresés: