A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Üzenetküldési űrlapok (több üzenetküldési űrlap létrehozása, és a problémák)
Üzenetküldési űrlapok
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 31 | 08:24
Quote (Gravity)
és inkább a fórumon próbáljunk megoldást találni a problémára???

Ha nem lennél tisztában vele, ez a UCOZ MAGYAR ÜGYFÉLSZOLGÁLATI FÓRUMA! Teljesen érthető, hogy miért küldtek át ide.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Gravity
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 14:45
DaveedBrown: Jól van, na akkor most már ezt is tudom.
Locky: Kösz a segítséget smile Citromail-t használok és valószínűleg ez miatt vannak a gondok.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 33 | 17:48
Gravity, a citromail-nál is van szűrőbeállítási lehetőség, ha a http://forum.ucoz.hu/forum/25-36-1 témában leírt javaslatoknak megfelelően beállítod, ott is megérkeznek az e-mail-ek.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Turul
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 22:37
Sziasztok!
Remélem, most jó helyen panaszkodok.
Az a gondom, hogy a kapcsolat oldalon üzenet küldésnél 5 karakteres biztonsági kódot kér, de csak négyet enged beírni.
Lehet-e ezen állítani, s ha igen, hol?
Honlap: http://bormuves.ucoz.hu
sablon:823
Köszi

bormuves.ucoz.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 35 | 06:57
Turul, Most volt átállítás a bizt.kódban, hogy sokkal láthatóbb legyen. Úgy gondolom, hamarosan ez a probléma is megoldódik. Ha nem szeretnél várni, és nem olyan fontos az a kód, akkor az űrlapok szerkesztésénél ezt kiveheted
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 36 | 13:23
Turul, Én nem azért "töröltem" amit írtál, mert nem jó helyen volt. A hibát kijavítottad, ugyan máshová írtál, mint ahol az első ugyanilyen kérdésed volt.
attila6812
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 37 | 15:52
A berekinyaralas.ucoz.hu honlapomon a Kapcsolat menü kitöltése után nem kapom meg a leveleket.

légyszives segítsetek, mert komoly a gond, mivel 3 nap alatt több mint 1000 látogatója volt a lapnak.....
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 38 | 17:48
attila6812, SPAM? Ott is nézd meg!
Továbbá nézz rá az úrlap szerkesztésénél, hogy valóban jól adtad-e meg az email címedet!?
És javaslok olyan kapcsolati email címet használni, ami tényleg együtt működik a uCoz rendszerrel (még ha a spam mappába is teszi a leveleket).
Pl. a gmail az ilyesmi. biggrin
De ugyanúgy gmail motort használ a mailbox.hu és postafiok.hu is
attila6812
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 18:11
spam-be nincs
megcsináltam a gmailos fiókot, működik, de még mindig nem jön át a Kapcsolat menüből az üzenet sad
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 40 | 18:16
És amikor létrehoztad a gmailes fiókot, utána be is állítottad az ürlap szerkesztésénél, mint kapcsolati email cím?
Nem megy automatikusan!
Bocs, hogy ennyire hülyének tettetem magam, de olyan infók hiányoznak, amikből tényleg kiderül mi is a helyzet. Gondolok itt pl egy fotóra, ami sokszor hazsnosabb, mint egy fél oldalnyi szöveg. smile
attila6812
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 18:22
Általános információ
Név: Attila Cséti
Neme: Férfi
Mindenki
Születési dátum: 1970 Január 20 (41, Bak)
Mindenki
Lakhelye: Karcag, Magyarország

Kapcsolat
E-mail cím: csetiattila@gmail.com
Mindenki

Végzettség
Nem töltötte ki az információs blokkot. Kitöltöm.

Típus
Nem töltötte ki az információs blokkot. Kitöltöm.

Érdeklődés és hobbi
Nem töltötte ki az információs blokkot. Kitöltöm.

Hozzáadva (11.07.2011, 18:22)
---------------------------------------------
a spam mappába tette be az értesítést a válaszodól

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 42 | 18:31
Haladunk, de látom nem értettél meg!
Az, hogy a Te adatlapodon ezek szerepelnek, meg az új emailcím, még nem jelenti azt, hogy a kapcsolati email cím megváltozik (magától/automatikusan) a kapcsolattartási űrlap programjában.
Admin oldalon keresd fel a következő helyet, majd add meg az új email címet, amit erre a célra szeretnél használni:
Bal oldali menüoszlop, majd kattints az Értesítési formák menüpontra. A megjelenő új oldalon kattints az Üzenetküldési űrlapok beállításai szövegre.
Most megjelenik a már létrehozott űrlapok listája.
Itt az általad használt űrlap sorában kell egy valami hasonlót látnod:


A képen látható módon add meg az új email címedet, majd mentsd el!!
Mentés után lépj ki az oldaladra, frissítsd az oldalt és tegyél egy próbát.
Mindenképp működnie kell, ha nem, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal!
Csatolmányok: 0503472.png (22.8 Kb)
attila6812
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 18:55
köszönöm a segítséget.
Működik!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 44 | 19:02
surprised Wáóóóó... De ügyi vagy! biggrin
A segítség hamar megjön, csak jól kell tudni kérdezni! yes
Ha a spamba tenné, akkor állíts be spam szűrőt. Erről van leírás a fórumon, keress rá! smile
Sok sikert a levelezésedhez!

Közben megtaláltam a leírást a spam beállításról:
http://forum.ucoz.hu/forum/25-36-109-16-1257623351
solika97
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 18:47
Hello!
Én azt szeretném kérdezni hogy nekem miért írja ki a chat hogy belépés megtagadva pedig be vagyok jelentkezve és nem tudok chatelni!!!!

a válaszokat előre is köszönöm!!! smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Üzenetküldési űrlapok (több üzenetküldési űrlap létrehozása, és a problémák)
Keresés: