A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
Mini chat szerkesztése
pegealadar
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 21:47
Szia
Szeretném a mini chatet úgy átalakítani , hogy rang szerint a tagok nevei színesek legyenek mint ahogy a fórumban is van.
Lehetséges ez? Illetve hogyan?
Köszi.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 2 | 21:47
Attila, Szia, végre egy ismerős arc :-) Kérdésem: hogyan lehet törölni a Minichat-ből hozzászólásokat?
Sajnos nem találom...:-) Köszi előre is:-)
juillet61@gmail.com
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 3 | 21:47
Adminisztrátorként kell belépni az oldalra. A nyíllal jelzett ikonra klikkelve megnyílik egy ablak, ahol szerkeszteni lehet a hozzászólásokat
Csatolmányok: 2810283.jpg (36.7 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Zyonk
Üzenetek: 9
Hírnév: 1

Üzenet # 4 | 18:37
Sziasztok, újra a közösségben :P

Megint egy kis help kellene smile Nem lehet azt megoldani, hogy a minichat több oldalon is megjelenjen ??
De ugy h pl : felhasználók részére és adminok részére . A 2 külöm oldalon nem ugyan az az üzenet jelenik meg smile
Szal : felhasz : Sziasztok
Adminoknak meg amit épp irnak..

Remélem érthetően irtam le biggrin

Várom válaszotokat smile

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 5 | 20:08
Kedves Zyonk, egy honlapon egy chat modul működik, a honlap minden oldalán ugyanaz a chat-box jelenik meg.
Lehetőséged van más, nem uCoz-os chat szolgáltatások beépítésére is.
Továbbá, a felhasználói jogok beállításainál be lehet állítani, hogy a honlap bizonyos részeit pl. csak Adminok látogathassák, abban az esetben csak az Adminok látják azokon az oldalakon a chat-boxot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 6 | 14:07
Sziasztok!

A chat modult átraktam egy almenübe, és oda bemásoltam a kódot. Azonban nem lehet kitörölni a hozzászólásokat, mivel nem érzékeli őket. Gondolom mert nem a jobb vagy bal oldali menüben van elhelyezve. Nem lehet megoldani valahogy az áthelyezését egy menüpontba úgy, hogy a funkciók működjenek is, mint alapállapotban?

Ilyen beépíthető chat-et nem szeretnék használni, mert vagy bonyolult a létrehozásuk, vagy bárki írhat benne bármilyen névvel, és olyat nem szeretnék.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 15:03
CSak ennyit kell beillesztened:
Code
$CHAT_BOX$

Próbáld ki!
Boldika
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 08:17
Sziasztok!

Meg tudja mondani valaki hogy a mini chat magassággát hogy lehet változtatni?

előre is köszönöm a választ.

http://bitmumia.ucoz.com

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 18:32
Sehogy!

De ehhez Én még írok, mert ez az egy szó ugyan teljes mértékben megválaszolta a kérdésedet, csak önmagában szegény még talán félne... biggrin
De így most már talán nem fog félni. biggrin

Szóval sajna ez egy php kód, amihez nekünk nincs hozzáférésünk. Mi csak meghívni tudjuk a php fájl egy kóddal $ CHAT_BOX$ és kész.
Ezen kívül, pontosabban ezen belül tudjuk a kinézetet módosítani.

liberty
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 22:29
Üdv mindenkinek kellene egy kis segítség!nagyon uj vagyok még
Hogyan tudom azt m,egcsinálni h a chat-box megjelenjen és h tudjunk bele irni?
(Sürgős lenne)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 11 | 08:35
Saját menü -> Modulok (jobb oldal) -> Inaktívak fül
ott megtalálod. Kattints rá, és aktiváld

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Zol
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 21:26
Sziasztok!

Az miként oldható meg, hogy az oldal minden másodpercben, vagy mindig, ha jön új HSZ frissítsen?

Hozzáadva (30.08.2010, 21:26)
---------------------------------------------
Chat esetében gondoltam

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 13 | 21:36
A legkisebb frissítési időköz 15 mp! Ezt a beviteli mező felett bal oldalon találod.
Zol
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 14:29
Értem, és ezt tudom is.
Akkor ezek szerint megoldhatatlan.
Vagy lehet, hogy lehet megírni valami kódot hozzá? Hogy mindig, ha jön új hozzászólás, frissítsen?
Azon kívül lehetne-e valahogy privát chat-elési lehetőséget csinálni?

Ott fenn ucoz tulajék, programozóék nem gondolkodtak még ilyenen? smile

bán92
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 12:28
Kellene egy kis segítség. Hát 2 dolog lenne.
1.) A Mini-chat helyett, hogyan lehet normális üzenetfalat tenni a Főmenübe?
2.) A bal oldali Container nagyrészt üress. A kezdetkor voltak ott még dolgok. Hogyan lehet más dolgokat berakni oda?
www.csongi18.ucoz.hu <--- az oldal. Léci oda írj választ a Vendégkönyvbe.
Köszönöm.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
  • Oldal 1 / 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Keresés: