A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
Mini chat szerkesztése
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 31 | 13:36
Quote (wallas)
Egy script-re gondolok. A megvalósításához kérném a segítséget.

Talán. De ebben már nem vagyok biztos, mivel egy script által meghívott oldal egy különálló html fájl lenne, ami ugyen már "leszakad" a uCoz rendszerről.
Én még nem próbáltam, de mással már igen és nem működött az operátor.
Viszont a THD oldalamon van egy "legördülő" megoldás, ahol működnek az operátorok.
Nézd meg itt, kattints a kategóriák szövegre. Ebben operátorok írják ki a kategóriák listáját.
Ha esetleg találsz erre megoldást, akkor légyszi írd le röviden hogyan sikerült. smile
geri011
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 10:02
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
Én még új vagyok itt, tehát nem ismerem nagyon a rendszert.
hogyan lehet a chatet átrakni a jobbról a bal oldalra? próbáltam hogy az 1. containerből átraktam a boxot a 2.ba de rossz lett, nekem az a counter strike-os "témám" van
és a boxot körbevevő vonal nem változott sad

Előre is köszi Geri
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 33 | 10:43
Szia geri011!
Erre van néhány megoldás, de nem fogom megint leírni, mivel ezeket már leírtuk egyszer.
Ha nem megy a Szerkesztő módban, akkor módosítsd a sablont. A chat teljes blokkját másold át a másik containerbe.
Továbbá Neked is javaslom EZT.
Mezotur
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 13:33
Sziasztok!

Az oldalamon az Ucoz Chatet lecseréltem egy másik chatre!Ezt megbántam....Talán valahogy tudnátok segíteni hogy hogy kaphatnám vissza az Ucoz Chatet?

Előre is Köszönöm a választ!

--------------------
itt a válasz: Chat kódja

//Attila
Az üzenetet szerkesztette Attila - Szombat, 2011.07.09, 13:40
DeathAngel
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 19:08
Hogyan változtathatom meg a mini chat hátterének, ill. a szövegnek (amit írunk) a színét?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 36 | 09:08
DeathAngel, A CSS-ben. ".cBlock1" és ".cBlock2" sorokat keress! Ezzel együtt viszont megváltoznak a hozzászólások, vendégkönyv-bejegyzések kinézete is
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


droeid
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 37 | 15:31
Sziasztok!Tudom.kicsit láma vagyok a honlapszerkesztéshez,de nem tudom megoldani,hogy hozzászólások legyenek a honlapom alján! wacko
Nem jó a HTML?Szívesen fogadok egy jó HTML kódot!Köszi!Üdv cool
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 38 | 16:39
droeid, először is. Légyszi a továbbiakban ne használj felesleges formázásokat, semmi kedvem bogarászni az ekkora betűidet.
Másodszor. Ez már nagyon sokszor ki lett tárgyalva a fórumon. Keresd meg, azért van a kereső, ráadásul rögtön kettő is. Na meg kattints arra a szép kis piros linkre a lap tetején. (Segíts magadon, az Isten is megsegít, szokták volt mondani wink )
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Herceg2
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 21:22
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: Hogy lehet a mini chat stílusát megváltoztatni?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 40 | 17:14
Herceg2, A Saját menü - Külalak Vezérlése - Stílusok táblázata (CSS) résznél tudod megváltoztatni a hozzászólások, vagyis a Chat kinézetét. Van egy olyan rész, hogy "Comments Style" illetve "Comments Form Style" és ott lehet ebbe beleszerkeszteni. Ezek megváltoztatásával viszont pl. a vendégkönyv, vagy a fájlkatalógus hozzászólásainak a kinézete is meg fog változni.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 41 | 15:37
Herceg2, 1world megoldása jó, de ha külön adsz neki CSS osztályt (html ismeret szükséges), akkor a többi oldal nem változik meg.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 42 | 22:03
1world, igen, de még egy megoldás létezik erre. Nem egyszerű leírni, így bele sem kezdek. Minta a THD oldalamon látható.
Már egyáltalán nem hasonlít a uCozos Chat-re. biggrin
http://www.torrenthd.hu/index/0-11
Zsozsó1209
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 18:32
Sziasztok!

Még viszonylag új vagyok, és nem tudom hogy hogy lehet minichatot csinálni. Segítene vki lépésről lépésre hogyan kellene megcsinálnom?

Köszönöm
Zsófi
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 44 | 19:22
Kedves Zsozsó1209!
1. Belépsz az oldaladra adminisztrátorként. (bejelentkezel)
2. Felül Admin-bar - alapesetben kék - csík: Szerkesztő-> Szerkesztő mód bekapcsolása.
3. Tölt, várj egy kicsit happy
4. Admin bar: Szerkesztő-> Blokk hozzáadása. Középen megjelenik egy Új blokk nevezetű blokk. Nevezd el pl. Mini-chat-nek, majd helyezd el a honlapodon.
5. Kattints a felette lévő fogaskerékre-> Site elements ->Mini-chat
6. Admin bar: Szerkesztő-> Változtatások mentése.
7. Nincs hetes pont. Kész.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 45 | 10:33
raziel70, igen a te oldalad kezd "nem ucozos lenni" biggrin
Annyira "egyedi".

De szerintem, te nem úgy csináltad az oldaladat, mint ahogy én most belekezdtem biggrin
A bátrak így csinálják: Full CSS törlés, Teljes sablon törlés (mindenhol).

Igaz rengeteg munka, főleg a fórum, mert tele van kódokkal. De legalább megfelel eddig a CSS3 szabványnak a my.css + a html is eléggé valid, csak még 1-2 helyen rossz. Persze a szerver oldali dolgok nem validak, de amit megtudtam tenni, azt megtettem biggrin

Na elég is az offból, nemsokára ez az üzenet is megy a takarításba, mint most egy csomó biggrin
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
Keresés: