A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
Mini chat szerkesztése
bartasanyi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 13:39
Quote (pegealadar)
Szia
Szeretném a mini chatet úgy átalakítani , hogy rang szerint a tagok nevei színesek legyenek mint ahogy a fórumban is van.
Lehetséges ez? Illetve hogyan?
Köszi.

Sziasztok!
Én is ezt szeretném megoldani, és nem találtam erre a választ, hogy hogyan lehet, lehet-e. A legalapvető gondom vele, hogy a mini-chat-be hiába írok $GROUP_NAME$-t vagy $GROUP_ID$-t, nem kezeli.
A másik érdekesség, hogy a $GROUP_ID$-m mindenhol 5... pedig a $GROUP_NAME$ különbözik.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 14:06
Nyilván azért nem találtál rá válasz, mert nem megoldható.

Quote (bartasanyi)
A másik érdekesség, hogy a $GROUP_ID$-m mindenhol 5...

az 5-ös group ID csak abban az esetben lehet, ha létrehoztál csoportot, és abban vagy benne. (az alap id-k: 1,2,3,4,251,255)

Bán32!
olvasd el ezt! minden kérdésedre választ találsz


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


bartasanyi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 08:17
Quote (bartasanyi)
Quote (pegealadar)
Szia
Szeretném a mini chatet úgy átalakítani , hogy rang szerint a tagok nevei színesek legyenek mint ahogy a fórumban is van.
Lehetséges ez? Illetve hogyan?
Köszi.

Sziasztok!
Én is ezt szeretném megoldani, és nem találtam erre a választ, hogy hogyan lehet, lehet-e. A legalapvető gondom vele, hogy a mini-chat-be hiába írok $GROUP_NAME$-t vagy $GROUP_ID$-t, nem kezeli.

Hello ismét!
Sikerült összegányolnom a megoldást: egyenként felsorolom az felhasználóneveket, akik a csoportban vannak... bár ez nem túl professzionális munka, de csak így sikerült megoldanom. (de ha valaki szebben mg tudja oldani, én még mindig nyitott vagyok)

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 19 | 21:56
Hát amit mondott a srác azt ha megtetted jóltetted lol haha

Bár ha nincs aktiválva a modul, akkor a kód önmagában semmit nem ér. Admin Panelben keress a modul nevek alatt olyat hogy "Inaktívak" itt kiválasztod a chat-et és aktiválod. Elméletileg magától be is rakja a Chat-boxot egy Blokk-ba.

<table border="1"><tr><td>1 soros 1 oszlopos táblázat</td></tr></table>
Totya14
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 15:19
Locky

Megcsináltam amit mondtál
kikerestem az inaktívakba és ott volt:D

kÖszönöm a segítséged
és mindenki másnak aki próbált segíteni
még1-szer köszönöm mindenkinek
biggrin

vmx
Üzenetek: 43
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 23:40
Szaisztok!
Azt szeretném megoldani hogy vendégek ne tudjanak írni a chatba hanem, ezt írja ki nekik:

Ide csak tagok írhatnak.
Jelentkezz be vagy regisztrálj!

Megoldható?


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 22 | 07:11
vmx, Saját menü - Nyitólap » Felhasználók » Felhasználói csoportok » Az összes csoport jogainak beállítása(keresd a gombot)
kiválasztod a "Mini-chat"-et, Itt a megfelelő pipák elhelyezésével, törlésével szabályozhatod a felhasználók hozzáférési jogai.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
ResTarT
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 10:51
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni, mert nem rég kezdtem, kellene nekem egy mini chat és egy kis segítség a berakásához+ a fejlécet hol tudom berakni és a méret az m1, átméretezi az ucoz vagy én kell átméretezzem?Köszi előre is az infókat.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 10:59
ResTarT, Neked is ajánlom a következő linkeket!
Keresés1
Keresés2
Általános tájékoztató
Segítségkérés

Biztos vagyok benne, hogy megtalálod a választ!!!!

tibor82
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 17:28
Üdv mindenkinek.
Végig olvasva e topicot 1 2 kérdésre választ kaptam, ám én is arra keresem a választ, hogy a magasságát a mini chatnak hogy lehet be állitani? Ugyanis mivel bb kódot ismeri ezér képtől zoutube videóig mindent lehet bele rakni, ám a mérete kicsi hozzá.
Meg néztem a mini chat Külalak vezérlését, de ott nem leltem csak a szélesség be állitását ami 100% on van ami ok, is de a magasságot nem leltem:(

A másik: segitséget kérnék, hogy hogyan kell át alakitani a chatet kibőviteni, hogy igy nézzen ki mint ezen az oldalon: http://www.torrenthd.hu/index/0-11?ldupSp#top ?

1 megjegyzés a végére, igaz nem ide tartozik, de azér le irom:) Nagyon jó, hogy végre az ucoz le cserélte ezeket a biztonsági képeket valami könnyebben olvashatóra, mer az ami volt, van az nagyon rossz (volt).

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 18:07
tibor82, erre csak azt tudom mondani, hogy vedd ki a mini chatot az oldalsó dobozból, hozz létre egy oldalt és illeszd bele a chat operátorát.
De mivel látom, sikerült valahogy megkaparintanod az amúgy zárt (rejtett) chat oldalam linkjét biggrin , így már látható is mire gondolok.
Hogy lehet átalakítani? HTML tudás erősen javasolt, amúgy meg anélkül nem tudom, mivel nagyjából ismerem a html nyelvet. biggrin
tibor82
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 19:26
raziel70, A linket itt leltem 1 pár oldallal visszább smile
wallas
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 22:17
Quote (Locky)
Lehetséges a módosítás biggrin ! Csak érteni kell hozzá, az ucozon minden lehetséges biggrin
De a demom igy néz ki.
http://lineage2-news.at.ua
Csak be kell jelentkezni a régi oldalamon.

Mondjuk én megprobáltam átírni az alsó részét de akkor valamiért a lábléc alatt megjelent egy idegen rész mivel az alsó rész egybevan a felső résszel. Vagyis egy táblázatban van a 2 rész.
Szóval azért van kicsit feljebb a smiley és a többi.

Erre van a mini chat--->modul külalakjának modosítása---->Üzenetek hozzáadásának űrlapja.


Szia! Elnézést a zavarásért. Olvastam a mini chat hozzászólásodat, leírnád mire is gondoltál , most lehet a chat magasságán állítani vag nem? Próbáltam megnézni a régi oldaladat de offon van .

wallas



http://freedownload.ucoz.org/
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 22:37
wallas, a magasság adott, nem módosítható!
A szélesség pedig alkalmazkodik az adott helyhez.
Ez egy rendszerösszetevő, ezt nem lehet módosítani.
wallas
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 10:43
Quote (raziel70)
wallas, a magasság adott, nem módosítható!
A szélesség pedig alkalmazkodik az adott helyhez.
Ez egy rendszerösszetevő, ezt nem lehet módosítani.


raziel70! Köszönöm, a válaszod!

Lenne még egy kérdésem, megoldható, hogy a mini chat, egy felugró ablakban jelenjen meg, fejléc miegymás nélkül? Erre azért lenne szükségem, hogy a látogatók szabadon nézelődhessenek az oldalon. Egy script-re gondolok. A megvalósításához kérném a segítséget.

http://freedownload.ucoz.org/



http://freedownload.ucoz.org/
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Mini chat szerkesztése
Keresés: