A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Kérdőívek
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 46 | 21:01
Asszem vissza kell kérdeznem. Hol és mit változtattál?
Csak azért, mert erre nincs semmi külön kód sem a CSS-ben sem pedig máshol. Én legalább is nem találtam.
De az is lehet, ez sablonfüggő dolog. Volt már rá példa... biggrin
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 47 | 21:05
Quote (raziel70)
Asszem vissza kell kérdeznem. Hol és mit változtattál?
Csak azért, mert erre nincs semmi külön kód sem a CSS-ben sem pedig máshol. Én legalább is nem találtam.
De az is lehet, ez sablonfüggő dolog. Volt már rá példa...

kérdések- külalak vezérlése legelső sor:

Code
<div class="pollBlock" style="font-family:Tahoma,Arial;font-color:#FF0;">

http://nx-foto.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 48 | 21:20
Quote (N-x)
a kérdések -válaszok betűszínét hogyan tudom megváltoztatni?

Hát ezzel jól átvertél! wacko
A "Kérdések-válaszok" és a "Kérdések" két különböző modul!!!
Neked a teszt kell igaz? A sablonrészletből legalábbis az derül ki.
pollQue = kérdés (Question)
pollAns = válasz (Answer)
pollLnk = Eredmények (link)
pollTot = Összes válasz (Total)

Ebből Téged szerintem az első kettő érdekel. CSS sablonban keresd ezeket, mivel ezek mind CSS osztályt jelentenek.

N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 49 | 09:30
oh, bocsi, nem direkt volt tongue smile

Hozzáadva (01.03.2011, 09:30)
---------------------------------------------

Quote (raziel70)
Neked a teszt kell igaz? A sablonrészletből legalábbis az derül ki.
pollQue = kérdés (Question)
pollAns = válasz (Answer)
pollLnk = Eredmények (link)
pollTot = Összes válasz (Total)
Ebből Téged szerintem az első kettő érdekel. CSS sablonban keresd ezeket, mivel ezek mind CSS osztályt jelentenek.

ez viszont nem jó.. a betű méretet állítottam, a kérdés-válaszok jók lettek így, viszont a fórum háttere fehérről feketére váltott. hm. mi köze van a kettőnek egymáshoz?


http://nx-foto.ucoz.hu
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 50 | 13:51
Nemlehet hogy a pillBlock-ot álítottad át mikor csak
Code
pollQue = kérdés (Question)
pollAns = válasz (Answer)
pollLnk = Eredmények (link)
pollTot = Összes válasz (Total)
-kat kellet?
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 51 | 14:06
közbe rájöttem hol hibáztam, köszi smile
http://nx-foto.ucoz.hu
balzolt007
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 21:17
Tiszteletem!
Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valamilyen módja annak, hogy egy hírhez be tudjak illeszteni egy kérdőívet?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 53 | 21:20
balzolt007, igen, én már megoldottam egy ilyet, de ehhez eléggé bele kell nyúlni a sablonba.
balzolt007
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 54 | 21:42
raziel70, köszönöm válaszod. egy kis leleménnyel sikerült megoldanom a gondom: a kérdőív blokkba beraktam a szükséges kérdőívet, vagyis most csak az az egy él az oldalon cool
Imi1008
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 10:31
Sziasztok! Képzeljétek el, hogy nem megy ez a körkérdés az oldalamon. Beírtam a kérdést és a válaszokat meg ott vannak a 0-ák úgy hagytam, elmentettem és senki sem tud rá szavazni még én sem. Mi lehet ennek az oka?
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 56 | 10:53
Zsu
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 16:07
Nos halálosan fontos sürgős kérdésem lenne....
elindítottam a szavazást , EDDIG sose volt bajom vele de most van, nem tud senki se szavazni..még én se..mint admin....azért ez picit ciki....
fogalmam sincs miért mindent felül ellenőriztem és nem találom a hibát....
Legalábbis beállításoknál nincs hiba...
csak arra tudok gondolni hogy a szavazok fül valahogy eltünt ami html szerkesztés..aszem de nem igazán vagyok profi csak próbálkozom...kérlek segítsetek...

oldalam : http://sziriusz.ucoz.hu/

Hozzáadva (27.01.2012, 15:07)
---------------------------------------------
ja még egy dolog... lehetőleg ne a szabályzatot linkeljétek be ide nekem vagy bármi ilyen elolvastam az össze s postot és nem értem mi a gondom.Szóval magyarázat kéne nekem

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 58 | 16:07
Zsu, vendégként tudtam szavazni. Ha beléptem már azt írta ki hogy már szavaztam ebben a kérdőívben. Szerintem csak meg kell változtatni a felhasználók jogait. http://sziriusz.ucoz.hu/panel --> Felhasználók --> Felhasználói csoportok --> Felhasználóra kattints rá --> Kérdések --> Részvétel a kérdőívben kipipálása. És ugyanezt csináld meg a többi csoportban is.
Vagy/és ahol létrehoztad a kérdőívet, ott kattints rá a kérdőív melletti csavarkulcsra, és állíts be, hogy kik szavazhatnak: "Szavazati joggal rendelkező csoportok"
Ha így sem megy, akkor hozz létre egy új kérdőívet anélkül, hogy az előzőt törölnéd. Lehet hogy az új kérdőíven már mindenki tud szavazni.

Az üzenetet szerkesztette 1world - Péntek, 2012.01.27, 16:09
Zsu
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 16:58
Hát ez egyre érdekesebb...
megnéztem mindenhol ki van pipálva...ki vettem, ujra be tettem... nulláztam most még1x.... még mindíg semmi...
nekem még mindig az a feltűnő h a szavazok gomb nincs ott....de ha vendégként tudtál...
Hát ez fura

Hozzáadva (27.01.2012, 15:47)
---------------------------------------------
egyéb ötlet? :/

Hozzáadva (27.01.2012, 15:58)
---------------------------------------------
na inaktiváltam, majd újra aktiváltam a szavazást, beraktam újat régit nem töröltem, töröltem mindent , újat csináltam stb stb stb, felhasználói jog elvileg meglenne mindnekinek MÉGSEM tudok szavazni se én se senki.....

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 60 | 17:56
Zsu, erről a szavazásról van szó?
Szavazás előtt:


Szavazás után: (vendégként)


Én is a felhasználói jogokra gondolok, hogy az miatt nem megy.
Csatolmányok: 7577514.png (46.8 Kb) · 5400833.png (46.6 Kb)
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Keresés: