A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Kérdőívek
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 1 | 12:34
Meg lehetne azt oldani, hogy ne lássa senki sem a körkérdés eredményét? Csak én.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 12:40
Milyen körkérdésre érted? Én nem találok ilyet! sad
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 3 | 12:56
Az a szavazz az oldalamra...cucc...:-)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 13:12
surprised és Én olyat hol találok?
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 5 | 13:29
Pl: az én oldalamon, baloldalt, lent: Körkérdésünk...Lehet, hogy Neked inaktív, és nem ismered? wink
Az üzenetet szerkesztette juillet - Vasárnap, 2010.01.10, 13:33
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 13:48
Jaaaa.... Én azt hittem valami másról van szó! Ilyen Nekem is van, csak Én már átneveztem. biggrin

Ebben az esetben a következőket tudom javasolni Tibor456!

Menj ide: Honlap-stílus --> Külalak vezérlése (sablonok)
Majd itt keresd meg a listán a szavazás sablonját, és kattints rá. Kérdések --> Kérdőívek űrlap-típusai

Vagy itt is eléred: bal oldali menü Kérdések --> A modul külalakjának vezérlése

A képen látható kijelölést egyszerűen töröld ki!

Ekkor eltűnik a szavazások alól a képen látható kijelölt rész:

Ezek után az eredményeket csak Te tudod megnézni, de azt is csak az Admin felületeten keresztül!
Bal oldali menü: Kérdések -->> Kérdőívek vezérlése
Majd kattints a megjeleníteni kívánt szavazás sorában a jobb oldali "szem" ikonra!

Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Vasárnap, 2010.01.10, 13:56
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 7 | 14:15
raziel70, köszönöm szépen. Tökéletesen müködik!
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 8 | 14:20
Még egy kérdés biggrin Azt is meg lehetne oldani, hogy ne csak egy közül lehessen választani, hanem például 10 lehetséges válaszból 5re lehessen szavazni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 14:27
Persze!
Menj ide: Kérdések » Kérdőívek vezérlése » Kérdőív hozzáadása

Majd amikor a kérdésekete kitöltötted, alul A kérdőív típusa: sorban válaszd a "Select (multiple)" lehetőséget.

Megjegyzés:
Mivel egyszerre többet úgy lehet kijelölni, hogy lenyomva tartod a "ctrl" gombot, ezt tudatnod kell a szavazásnál. Erre a legjobb megoldás, ha a címébe beírod.
pl. Szavazz (több válasz lehetséges a ctrl gomb lenyomása mellet)

Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 10 | 14:37
Ez így szuper, csak:

1. Itt megint látszódik az eredmény. Ennél is ugyanezt csináljam, mint az elözönél?
2. Azt nem lehetne megoldani, hogy 10 választásból csak 5 darabot engedne bejelöltetni?

Bocsi a sok kérdésért. biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 11 | 14:48
Kipróbáltam, hogy sablon módosítás után létrehozott új szavazás vissza állítja-e a sablont eredeti állapotba, de NEM! Nálam legalábbis.
Nézd meg a sablonodat.
Sajnos szavazás után megjelenik egy végeredmény lista a kérdések helyén.
Nekem nem sikerült korlátoznom a választási lehetőséget. Mindet ki tudtam jelölni.
Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Vasárnap, 2010.01.10, 14:51
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 12 | 15:01
Tehát mindenhogan látni a végeredményt.

Nem baj. így jó lesz. Legalább nem tudják majd megnézni elöre a végeredményt. Muszáj lesz nekik szavazni, és csak ha szavaztak, már láthatják az eredményt. Köszi

Az üzenetet szerkesztette Tibor456 - Vasárnap, 2010.01.10, 15:07
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 13 | 15:08
Na igen. Ez így van. biggrin Töröm még a fejem, de egyenlőre nem látok más megoldást.
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 14 | 15:13
raziel70, nem kell törni a fejedet. Ha elindítom a szavazást nincs visszaút! biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 15 | 15:18
ok, akkor nem szürakozok vele. De van még egy módja a több kijelölős szavazásnak és ez a Checkbox. smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Keresés: