A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Kérdőívek
Zsu
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 61 | 18:13
igen ezaz, de komolyan életemre esküszöm h be van pipálva minden csoportnál h tudjon szavazni...ehhez én kevés vagyok..elátkozott a net szelleme

Hozzáadva (27.01.2012, 17:13)
---------------------------------------------
http://noob.hu/2012/01/27/kep1.JPG

http://noob.hu/2012/01/27/kep2.JPG

tessék két kép .... a beállításokról

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 62 | 18:21
Nálam így néz ki a Kérdések >> Modul beállításairész. Nálad mi a helyzet?

Hozzáadva (27.01.2012, 17:21)
---------------------------------------------
Amire Én gondolok az az, hogy megváltoztattad az Adminisztrátorok csoport nevét Admin-ra.
Hoztál esetleg még létre újabb csoportot, ami itt szerepel a listán?

Csatolmányok: 8086419.png (10.5 Kb)
Zsu
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 63 | 18:33
Újat nem hoztam létre és az tnevezés már rég megvolt , azóta vagy 5 szavazás volt az oldalon, probléma mentesen.
ezért vagyok teljesen tanácstalan, az öszes jogot átnyálaztam és ELVILEG nincs benn hiba....
és igen nekem is ugy van beállítva ahogy nálad. Csak annyi h adminisztrátor helyet Admin van feltüntetve de alényeg ugyan az, működnie kéne a szavazásnak mindenkinek...

Hozzáadva (27.01.2012, 17:33)
---------------------------------------------
komolyan lassan ott tartok h adok valakinek itt admin jogot és nyállazza át mert én ezt nem vágom...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 64 | 18:39
biggrin Ha még mindig moderátor lennék, ezen már rég túl lennénk (az admin jogot illetően biggrin )
Töröld a szavazást, töröld a böngésződ "memóriáját" (gyorsítótár és sütik, bár ezt előtte is megteheted), aztán hozz létre egy újabb szavazást, de ha lehet adj neki valamilyen másik nevet. Mondjuk hagyd ki belőle az "a" betűt.
Ha így sem lesz változás, akkor nem tudok segíteni! sad
Zsu
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 65 | 19:28
Hát sajnálom h nem vagy moderátor mer a nem létező tököm nagyon tele van XD
kipróbálom ezeket aztán jelzek van-e valami.
azért köszönöm

Hozzáadva (27.01.2012, 18:28)
---------------------------------------------
na megvan azt hiszem több embernek ment akinek nem az a süti törléssel megoldotta..nagyon köszönöm ...hát kb életem lepörgött előttem.

Tomó
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 66 | 10:37
Sziasztok!

A körkérdések modult aktiváltam és átolvastam a fórumot is, viszont két kérdésem lenne:

1. A kérdések alatti válaszok között szeretnék nagyobb távolságot (térközt), sajnos úgy vettem észre, hogy ez nem beállítható a Modul külalakjának vezérlése résznél:
A kérdésekért „pollAns” osztály felelős, ahol a „padding-bottom” méretét 5px-re állítottam, sajnos ez nem elegendő, mert ez csak az összes kérdés utáni helyet növeli meg 5 pixellel. Nekem a kérdések között kellene. Szerintetek megoldható ez? Esetleg a CSS-ben kellene ezt megoldani?

2. A kérdésre válaszolás után egyrészt megmutatja a válaszokat is (ami nem lenne nagyon nagy probléma, bár jó lenne, ha ezt csak gombnyomásra mutatná meg). A nagyobb gond, hogy a válaszok sorrendjét megcseréli.
Úgy tűnik, mintha azt a szabályt követné, hogy amire a legtöbb szavazat érkezett elől szerepel a sorszámban, függetlenül attól, hogy eredetileg hol szerepelt. Amelyik válaszra pedig nem érkezett szavazat, az ABC sorrendben szerepel a listában.
Amit szeretnék, hogy mindenképpen tartsa meg az eredeti sorrendet, melyet a lehetséges válaszoknál felsoroltam. Tud ebben valaki segíteni, hogyan állítható ez be?

Várom az ötleteket

Előre is köszönöm

Hozzáadva (05.02.2013, 09:37)
---------------------------------------------
Sziasztok

Továbbra is várom az ötleteket a körkérdés válaszaiban a sorrendek megtartására.

Köszönöm előre is


Üdvözlettel
Pisák Tamás

www.ajandekeso.com
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 67 | 20:33
Tomó,
Idézet (Tomó)
hogy mindenképpen tartsa meg az eredeti sorrendet


sok sikert!
wink Na jó, hogy írjak valami hasznosat is: berakod a kérdőívet, majd a chrome (fiefox) hibakonzoljával (jobb kilkk az elemen==> elem megtekintése ) megkeresed a js, illetve HTML kódot, ctrl-c. Ellvileg a js-ben van a sorrendért felelős dolog, azt módosítod, és már megy is! cool

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ciber
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 68 | 20:21
Sziasztok!

A kérdőívben a szavazásokat hogyan lehet törölni?
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 69 | 21:23
Ciber, vezérlőpult, Kérdések, Kérdőívek vezérlése, törlendő szavazás melletti piros X gomb.
blackgood
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 70 | 19:03
http://x8-server.ucoz.hu/index/unban_keres/0-3 Ilyen csillagos izét hogy tudok csinálni?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 71 | 19:34
blackgood,
így:
1.: megpróbálod a problémát megfogalmazni
2.: kulcsszavakat keresel
3.: rákeresel a fórumon
4.: ha em találsz választ akkor megfogalmazod hogy konkrétan mit szeretnél (legegyszerűbb egy kéeprnyőkép, ahol bekarikázod/megjelölöd amit szeretnél)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
blackgood
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 72 | 20:06
Üzenet küldés űrlapra gondoltam, hogy hogyan kell létrehozni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 73 | 10:35
blackgood,
1.: admin-panel-be belépsz
2.: oldalsó oszlopban:

Ha nincs ott, akkor katt. az inaktív gomb-ra, és aktiváld a modult wink
Csatolmányok: 1278023.png (1.6 Kb) · 5136810.png (16.9 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Hell3572
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 74 | 12:41
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy meg csináltam a körkérdést de nem enged szavazni valaki segítene??

Hozzáadva (22.02.2014, 11:41)
---------------------------------------------
Már meg van, elnézést smile

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Keresés: