A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Audio és video uCoz honlapon
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 1 | 18:44
A kérdés:
Fel tudok-e tölteni olyan videót ami nem youtube vagy más videomegosztó oldalon található? - Sanya

A válasz:
Igen ez is lehetséges, a videó feltöltés. Ezt az Admin menüsávon található "Multimédia -> Videófeltöltés (.swf)" menüpont alatt található. Sajnos át kel konvertálnod a videókat swf formátumba. Csak ilyet tudsz feltölteni, illetve lejátszani. - Raziel70

A kérdés:
Mivel az öcsémnek készíteném az oldalt aki zenész van pár tv -s felvétele ezt felrakhatom -e az oldalba? - Sanya

A válasz:
Természetesen! Minden olyan anyag elhelyezhető az oldalon, ami nem ütközik a uCoz Felhasználási feltételeibe! - Raziel70

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


dogfish
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 08:24
Szia!

Azt szeretném kérdezni,hogy a beágyazott youtube-os videot be lehet valahogy úgy állitani,hogy automatikusan elinduljon?
Az autostart=true parancsra nem reagál. angry

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 3 | 14:01
Ha az Adminbar-Multimédia-Videó csatolásából veszed ki a kódot, akkor így kell kinéznie:
Code
<script src="http://Oldalad_cime/media//?t=video;w=425;h=350;auto=1;f=http://Video_url_cime" type="text/javascript"></script>

Ha pedig embeddel csinálod, akkor a "value" utáni részbe illeszd be ezt: &autoplay=1
Figyelj, hogy ebből kettő van

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


dogfish
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 18:37
Szia!

Köszönöm a segitséget,de nekem egyik verzió sem jó.
Nézd meg a forráskódját. blink

Hozzáadva (22.10.2010, 18:35)
---------------------------------------------
jut eszembe youtube-s video

Hozzáadva (22.10.2010, 18:37)
---------------------------------------------
hol jár az eszem? biggrin
onlinemozi.ucoz.com

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 19:44
dogfish, ha youtube-os videó, akkor miért nem használod az ott kapott kódot? Amit DaveedBrown megadott az jó, nálam elindul automatikusan! Csak még annyival kiegészíteném, hogy kell elé egy ; (pontosvessző) is! Ezt pedig illeszd be valahová az embed sor végére, valahogy így:

embed src="http://www.youtube.com/v/H7csvgL-G3E?fs=1&hl=hu_HU&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6;&autoplay=1" type="application/....

Én csak egy helyre illesztettem be, amit látsz is a példában.

dogfish
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 03:25
Köszönöm mindkettőtök segítségét, raziel70,a te verzióddal elsőre sikerült. ok
Nem akarom bonyolítani a helyzetet,de azt is meglehetne csinálni,hogy sorban egymás után játszon le 3-4 youtube videot?Persze úgy értem,hogy egy kis ablakban,mint most. biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 10:07
Örülök, hogy sikerült megcsinálnod. Viszont a másik kérésedre nem tudok választ adni. Szerintem nem lehet.
Azt lehet csak megadni, hogy a videó hanyadik másodperctől induljon el, amikor rákattintanak a lejátszás gombra.
Több infót itt találsz a YouTube videók beállítási lehetőségeiről: http://code.google.com/intl/hu-HU/apis/youtube/player_parameters.html

Esetleg egy időzítő JS kóddal meglehetne csinálni...

jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 8 | 07:17
Szia.Lenne egy kérdésem,hogy a fórumba rakom a filmjeimet,és hogy tudok beilleszteni hozzá,kis videóbemutatót a youtubról??Mert próbálkozgatok,de seholse találok benne linket,amitől egyből látszódna a kis "klipp",mikor az embedet átszeretném másolni.Köszi előre is a segítséget.Jucus
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 9 | 07:28
A válasz fele ott, a másik itt:

Html kódok panel:
és a végén MENT

Csatolmányok: 3380600.png (14.0 Kb)
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 10 | 08:35
De nálam a fórumba van minden,és ott nem találok html kódot:((

http://datafilmekingye.ucoz.hu/forum/5-0-0-1-1

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 11 | 08:52
Én nem html-kóddal illeszteném be, hanem a video linkjét a [ video ] [ /video ] bb kódok közé másolnám,
Lásd itt a + jelnél a kódok....

és lásd a mellékelt kép

/a mellékelt képen a fórumba van illesztve egy video/

Csatolmányok: 9697540.png (6.6 Kb) · 6977215.png (4.1 Kb)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Szerda, 2010.11.03, 08:55
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 12 | 09:01
Aranyos vagy,köszike a segítséget,próbálkozom,de viszont mikor előugrik nekem külön-külön a kód,amit + jellel előhozok..ott mindíg másoljam ki,minden egyes klipnél,a (video),és (/video)kis szöveget???:)
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 13 | 09:12
Úgy látszik, nagyon tombol az őszi szünet (vagy az én agyam nem fog még korán reggel)... sleep biggrin A + jelet csak azért említettem, mert arra rákattintva előbukkannak egyéb BB-kódok, és ezek közt megtalálható pl. a videó kódja is.
A [ video ] után másolod a yout-linkjét és bezárod a [ / video ] -val.

Most csak erre a kódra van szükségünk a felsoroltak közül. Minden egyes klipnél be kell másolni a két jel közé a video url címét.

Az üzenetet szerkesztette juillet - Szerda, 2010.11.03, 09:13
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 14 | 09:16
Dee,értem,hogy mire gondoltál:))))Én is így gondoltam,mert külön ablakba megnyílik a bb kód,és a vége felé van ez a video-link.Akkor egyre gondoltunk,csak én rosszul fogalmaztam meg:))na,mégegyszer köszike.pedíg ténleg nem vok kezdő ,hisz több hónlapom van(volt),csak idáig mindegyik egyszerűbb volt.Viszont ez néha nehezebbnek tünik,de ezerszér jobb a többinél,ezért is folyamatosan szüntetem meg a régieket,és átpakolászom őket:))na,mégegyszer köszike.További szép napot:))
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 15 | 09:17
Én a video video BB-kódot nemigazán javasolnám mert nálam pl. nem is müködik, és mások is panaszkodtak rá.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Keresés: