A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Audio és video uCoz honlapon
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 16 | 09:21
Szerintem, az hogy nem működik Nálad, az nem a kód hibája.
Mit javasolsz helyette?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 09:48
A fórumban lehet HTML-t alkalmazni, csak jogok kérdése. a Felhasználók jogainál be lehet állítani, ogy lehet-e HTML-t alkalmazni, avagy sem. Pl. én itt tudok html kódot beilleszteni, mert meg van adva a modiknak a jog.
Saját menü - Felhasználók - Felhasználói csoportok - összes csoportok jogainak beállítása - Fórum
pl itt egy mozgó szöveg. BB kóddal ez nem kivitelezhető...

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 18 | 09:52
Quote
Szia.Lenne egy kérdésem,hogy a fórumba rakom a filmjeimet,és hogy tudok beilleszteni hozzá,kis videóbemutatót a youtubról??Mert próbálkozgatok,de seholse találok benne linket,amitől egyből látszódna a kis "klipp",mikor az embedet átszeretném másolni.Köszi előre is a segítséget.Jucus

Nemigazán értem a problémát, de youtube beillesztésére 2 modszer is van, ami garantáltan müködik.
Fórumon adminként használhatsz html kódokat, így mehet pl.

Quote
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Jct4JVaiLy4?fs=1&hl=hu_HU&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Jct4JVaiLy4?fs=1&hl=hu_HU&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Eredmény:
http://l2demo.ucoz.hu/forum/2-1-1#1

De fontos hogy elötte hogy szerkeszthess html kóddal a forumon.
/admin/--->Felhasználói Csoportok--->Adminisztrátorok után a csavarkulcs---->

De ugyanigy lehetőség van felül a multimédia-->videoba beilleszteni az URL-t és a Scriptes tagot bemásolni a forumra. De fontos hogy a html tag-os dolgot megkell csinálni és utánna ki is lehet akár kapcsolni a forumok válaszadásánál.

Csatolmányok: 2746890.png (17.9 Kb)
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 19 | 09:59
Fantasztikus:) köszik...bár alapvetően nem az én promlémám volt:)
De ezentúl nagyon fogom tudni, ha épp videjót akarok smile
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 20 | 10:31
Quote (Locky)
Én a video video BB-kódot nemigazán javasolnám mert nálam pl. nem is müködik, és mások is panaszkodtak rá.

Nálam nagyon is müxik.rendesen megjelenik a klipp,és le is játszható:)

Hozzáadva (03.11.2010, 10:27)
---------------------------------------------

Quote (Locky)

Quote
Szia.Lenne egy kérdésem,hogy a fórumba rakom a filmjeimet,és hogy tudok beilleszteni hozzá,kis videóbemutatót a youtubról??Mert próbálkozgatok,de seholse találok benne linket,amitől egyből látszódna a kis "klipp",mikor az embedet átszeretném másolni.Köszi előre is a segítséget.Jucus

Nemigazán értem a problémát, de youtube beillesztésére 2 modszer is van, ami garantáltan müködik.
Fórumon adminként használhatsz html kódokat, így mehet pl.
Quote
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Jct4JVaiLy4?fs=1&hl=hu_HU&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Jct4JVaiLy4?fs=1&hl=hu_HU&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Eredmény:
http://l2demo.ucoz.hu/forum/2-1-1#1

De fontos hogy elötte hogy szerkeszthess html kóddal a forumon.
/admin/--->Felhasználói Csoportok--->Adminisztrátorok után a csavarkulcs---->

De ugyanigy lehetőség van felül a multimédia-->videoba beilleszteni az URL-t és a Scriptes tagot bemásolni a forumra. De fontos hogy a html tag-os dolgot megkell csinálni és utánna ki is lehet akár kapcsolni a forumok válaszadásánál.
Csatolások: 2746890.png(18Kb)

Ez nem jó,mert akkor nem közvetlenül a klipp jelenik meg,hanem az oldal,ahonnan bemásolztam.

Hozzáadva (03.11.2010, 10:31)
---------------------------------------------

Quote (Locky)
De fontos hogy elötte hogy szerkeszthess html kóddal a forumon.
/admin/--->Felhasználói Csoportok--->Adminisztrátorok után a csavarkulcs---->

De ugyanigy lehetőség van felül a multimédia-->videoba beilleszteni az URL-t és a Scriptes tagot bemásolni a forumra. De fontos hogy a html tag-os dolgot megkell csinálni és utánna ki is lehet akár kapcsolni a forumok válaszadásánál.
Csatolások: 2746890.png(18Kb)

Bocsi,ténleg igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki is próbáltam,és sokkal egyszerűbb lett a megoldás:))Ezer köszi érte!!!
De neked is köszönöm azért::juillet!!!Legyen szép napotok:)

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 21 | 11:14
Örülök hogy segítettem, de nemértem mit értesz ez alatt:
Quote
Ez nem jó,mert akkor nem közvetlenül a klipp jelenik meg,hanem az oldal,ahonnan bemásolztam.

Itt az eredménye: http://l2demo.ucoz.hu/forum/2-1-1#1
Vagy te máshogy szeretnéd?

jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 22 | 11:54
Nem,nem:)te jól mondtad el,az első perctől kezdve,én voltam a gyagyás,aki rosszul értelmezte.nagyon príma,amit ajánlottál,1-2-re bennt van a klipp,már sokat megcsináltam.Mégegyszer köszike:)
Jövőért
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 15:27
Szebbet!
swf-é alakított videót akarnék beszúrni, illetve meg is tettem, működik is, kivéve, hogy sehogy sem tudok hozzárendelni kezelősávot - értem ez alatt hogy a leállítás/újraindítás, ne adj' isten hangerőszabályzás legyen hozzá. gadgettel kaptam egy beszúrható izét (html számomra ősi inka nyelv, wysiwyg meg ugye ebben az esetben szóba sem jöhet), amit próbáltam elé, mögé, közé szúrogatni. Ritka érdekes eredményeket kaptam, de egyik sem az, amit igazán szeretnék smile
Kerestem az összes fórumban hasonló próblémát, de ügyetlen lehettem, mert nem leltem, használtam a keresés 1 és 2 opciókat, hasonló eredménytelenséggel.
Ötlet?

Köszönet A.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 17:37
Szia!
Két lehetőség van, ebből szerintem a lehető legjobb megoldás a számodra, hogy feltöltöd a uTube-ra, vagy valami más videó megosztóra, majd az ott kapott embed kódot beilleszted a honlapodba.
A másik megoldás, hogy ajánlok neked egy windowsos programot amit feltelepítesz, majd egy kis ügyeskedés után lesz egy saját videólejátszód. Olyan, amilyet csak szeretnél. Példa itt! biggrin
Jövőért
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 09:24
*nagyon nevet* ok, köszönöm. Tegnap ugyan más okból, de megnéztem az oldaladat smile
Valószínűleg az első lesz a kényszermegoldásom, mert nem hiszem el, hogy nem tudom úgy megoldani, ahogy én akarom.
Felteszem, aztán tovább gondolkodom smile

köszönet még egyszer,
szebb napot,
A.

judit
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 23:10
sziasztok:)
Én is átkonvertáltam a videót és beraktam a főoldalra,de sajna semmi funkciógomb nix,folyamatosan megy:(
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 27 | 23:27
Szia!
Miután a uCoz rendszerbeli "lejátszó" nem lejátszó, így ne is várd, hogy legyen funkciógomb!
Ez egyszerű kód, ami ad egy ablakot, benne a videóval.

Ha ilyen komoly lejátszóra van szükséged, akkor válaszd a YouTube embed funkcióját, vagy saját videó esetén töltsd fel vagy az említett oldalra, vagy más videó megosztó oldalra, majd az ott kapott kódot illeszd be a honlapodba.

judit
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 21:56
Szép estét! megoldottam a videólejátszást biggrin

<embed name="MediaPlayer" src="videó swf kódja" type="application/x-mplayer2" autostart="0" visible="0" showtracker="0" showstatusbar="1" showpositioncontrols="0" showgotobar="0" showdisplay="0" showaudiocontrols="1" enablecontextmenu="0" sendplaystatechangeevents="0" border="0" vspace="1" width="200" height="200" hspace="1">

1 baja van,nem áll le a videó végén happy ,le kell állítani,de legalább van mivel.

Viszont 1 probléma van a feltöltéssel,mert a 2,9 Mb-osat simán feltöltötte, az 5,3 Mb-osat már nem tölti fel. wacko Van valami korlát?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 22:30
Szia judit!
A feltöltési korlát 15 MB! Mennie kell az 5,3 megásnak. Próbáltad fájl managerrel és ftp-n is?

Van számtalan videómegosztó. Miért nem használod őket?
Én tudok egy tuti jót, van már pár videóm amit onnan futtatok.

judit
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 12:03
Szia Raziel! A fájl manegerrel csinálnám ,de egyszerűen nem tölti fel,73 % nál eltűnik a számolás és csak pörög a feltöltő. wink ftp-n nem próbáltam,mert azt még nem is tom hogy kell cry
Tuti jó? Kérem kérem kérem tongue tongue tongue
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Keresés: