A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Audio és video uCoz honlapon
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 76 | 00:41
Csináltam egy gagyi weblapépítőnél próbaoldalt, és ott sem müxik! A világhálón erről sehol egy szó sem. Most írok nekik kívánnivalót hagyó angolsággal email-t... Köszi!

Hozzáadva (29.05.2012, 23:41)
---------------------------------------------
...nos, nem lehet a Gmail-nek csak úgy Emailt írni. Az előbb (pontban 0óra 00perctől, négy nap után ismét működnek, mintha valami büntetésben lettem volna). Q-ra nem értem, bocs, hogy Titeket ugráltattalak...

gallant0257
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 77 | 11:08
Jó napot!

Az lenne a kérdésem,hogy megoldható e valahogy az ,hogy az oldalra be tett Youtube-os videót teljes képernyősre lehessen állítani ?
Jelenleg csak kis képernyős .

Létre akarok hozni egy olyan topikot ahol a Youtube teljes méretű filmjei szerepelnének,persze azok feltöltőinek engedélyével csak hát ez kis képben elég zavaró lenne.

Több böngészőt is ki próbáltam de hiába kattintok a "teljes képernyő"gombra nem változik semmi pedig a Youtube oldalon kinagyítja teljes képernyősre.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.

Üdv Gallant

Az oldalam címe :
Code
http://gallantsyte.ucoz.com/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 78 | 15:19
gallant0257,
használd a videó beillesztésénél a bb kódokat
Code

[video]http:IIyoutube.com/video[/video]

vagy az youtuben található kódot.
Az admin-bar-on található videó beillesztése nem mindig a megfelelő eredményt adja

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 79 | 15:36
Az ezen nem változtat, elmélet a youtubos beágyazásban van ilyen

Code
allowfullscreen: true, false
Valahogy, no itt kéne ennek true-nak lennie, vagyis nézd meg a kódot, és ha ez mögött false, van írd true-ra. De lehet a központi js halt be a youtube-n.
gallant0257
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 80 | 14:22
vmarci21 és Locky köszönöm a hozzászólásokat!

A problémám végül az oldotta meg,hogy a "beágyazásnál "ki választottam azt ,hogy "régi beágyazási mód"
és itt van négy kép méret választási lehetőség(youtube-on)és abban a méretben jelenik meg amelyiket választom de utána itt már műkődik a teljes képernyő gomb.

És így nem is kellett használni az Admin csíkon lévő média beillesztési funkciót.

Remélem ezzel másnak is tudtam segíteni a közeljövőben .

És még egyszer kösz a reagálást.
Cratper
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 81 | 16:54
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem az oldal használatával kapcsolatban.
Most regeztem az ucoz rendszerbe és sajnos egyáltalán nem igazodom el rajta.
Választottam témát stb., így elvileg van egy használható lapom, ahol vannak különféle lehetőségek (Fotóalbum stb.) De hol van a zene, illetve azt a lehetőséget hogyan lehet előhozni? Ugyan is a Vezérlőpulton keresztül töltöttem fel mp3-as fájlokat, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy onan, hogyan lehet elérhetővé tenni a saját oldalfelületen. Nem csak az a probléma, hogy nem tudom elérhetővé tenni sem saját sem más részére, hanem eleve már vissza sem lehet tölteni a feltöltött anyagot a számítógépre, mert egy fekete oldalba beágyazott akármilyen lejátszót add be a zeneszámhoz tartozó link ami csak lejátszásra alkalmas bármilyen böngészőt használva (Firefox, Opera, Explorer stb.) Egyszóval egyik böngészővel sem lehet lefele tölteni csak felfele. A további lehetőségekkel "fotók feltöltése, stb" már meg sem próbálkozom, hiszen annak nem sok értelme van, hogy ha ott vannak a vezérlőpultban és nem elérhetők csak az oldal gazgályának számára.
Olvastam fentebb, hogy említés eset olyan oldalakról ahol esetlegesen korlátlanul fel lehet tölteni bármennyi anyagot (és azt esetleg nem törlik ki a szervertulajdonosok) Ezekre kérnék még tippeket, hogy ha esetleg tudnátok, mert itt ha jól láttam csak pénzért lehet tárhelyet váltani.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 82 | 17:22
Cratper, sorban:
A fotóalbumba, és minden más modulba BÁRKI tud tölteni, akinek ezt engedélyezd! (az uCoz vezérlőpult első ránézésre tényleg bonyolultnak hat, de nem az! Egy idő után ki fogod ismerni.)
Audiót hozzáadni az admin-barból tudsz, ill. a sablonoknál, honlapnál van ilyen widget!

Javaslom hogy elöször ismerd meg az alapokat: uCorner , linktár

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
deaf-mute
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 83 | 15:56
Sziasztok!

Egy aprócska probléma miatt írok én is.

Létrehoztunk egy klánoldalt játékos társakkal ahol igény volt online rádióra is.
Ezt szépen meg is valósítottam és beillesztettem az "első cointer"-be.
Működik is rendesen csak az a baj vele, hogy minden oldalváltásnál újra indul és ez elég kellemetlen.
Elvileg az ajax ennek kiküszöbölésére van de azt nem tudom, hogy ezt miként tudnám használni a rádiónál.

A válaszokat előre is köszönöm.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 84 | 15:15
deaf-mute, elméletileg ha ajaxot használsz (bekapcsolod az általános beállításoknál), akkor nem szakad meg. Csak a tartalom változik.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 85 | 19:34
Locky, elvileg... Gyakorlatilag attól függ, hogy a böngésző hogy értelmezi a "tartalmat". biggrin
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
deaf-mute
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 86 | 14:54
Quote (Locky)
deaf-mute, elméletileg ha ajaxot használsz (bekapcsolod az általános beállításoknál), akkor nem szakad meg. Csak a tartalom változik.


Sajnos hiába kapcsolgatom az általános beállításoknál az ajaxot minden esetben a teljes oldal változik.
PPD
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 87 | 12:07
Üdv.!

Szeretnék segítséget kérni a következővel kapcsolatban:
A video menüpont alatt a felhasználók nem látják más felhasználó által feltöltött videókat, csak új videót tölthetnek fel. Azt szeretném, hogy a felhasználók lássák a másik által feltöltött videókat. Megnéztem a jogosultságokat a videó menünél és a felhasználóknál egyaránt, mindkettőnél rendesen van beállítva, mégsem látják a másik által feltöltött anyagot.

Mi lehet a probléma?
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 88 | 13:59
Szia!
Vagy rosszul nézted vagy belenyúltál a html kódjába!
Ha szeretnéd hogy segítsek akkor írj PM-et!
Üdv, Dani
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 89 | 15:43
PPD,
Quote (PPD)
Mi lehet a probléma?


Mondjuk az, hogy nem olvastál általános tályékoztatót, ezért elfelejtetted megadni az oldalad linkjét! Linkelj, és akkor már tudnunk segíteni. Köszi!

Hozzáadva (28.09.2012, 14:43)
---------------------------------------------
PPD, megtaláltam az oldalad (vagy legalábbis azt hiszem erről van szó), Tehát: A videók lap főoldalán tényleg azt írja valamiért hogy nincs bejegyzés, de ha kiválasztok egy csatornát, akkor látok bejegyzéseket. Vissza kéne állítani az alap sablonra a videók oldal főlapját.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
PPD
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 90 | 09:40
A probléma megoldódott FilmTorrent segítségével, köszönet neki és vmarci21-nek is.
A videó modul törlése majd újboli aktiválása helyrehozta a dolgot, ezután a jogokkal se volt gond és látják a felhasználók a videókat.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Keresés: