A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Audio és video uCoz honlapon
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 31 | 12:51
Ez az oldal nem egyszerű, de mégis.
Szerintem sokkal jobb, mint pl. a jutub, vagy bármelyik másik ilyen oldal.
Kapsz egy fiókot (elvileg korlátlan), oda feltöltheted a videóidat, testre lehet szabni a lejátszót is.
Az oldal: http://corp.kaltura.com/
Egy példa a megjelenésre: http://livedemo.ucoz.hu/index/blokk_hozzaadasa/0-20 (be kell jelentkezni)
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 32 | 12:56
Töltsd le innen ezt

Majd Fájl-->Kedvenc helyek---> Új állomás--->Kapcsolat tipusa: normál----> Ftp port 21----->

Ezután Admin Panel---> Főoldalon ott [FTP Részletek] Beállítasz jelszót! Ezt beirod az elöző állomás helyére és cím az FTP Host, FTP Login meg a username/felhasználónév.

Filezillánál nincs jobb és gyorsabb ftp program! biggrin

judit
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 12:59
na megoldottam és műkszik az indavideóra raktam fel,funkciógombok,......stb:) kösz a tippet Raziel
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 34 | 13:41
Hát ez a legrosszabb választás! Épp tegnap nézte Indás videót és alul megjelenik egy info, miszerint a sávszél nagy része csak Magyarországon elérhető.
Vagy Te nem gondolsz a külföldről érkező vendégekre?
Az év nagy részében Én is Hollandiából netezek. Amikor meglátok egy indás videót máris "kilövöm" (bezárom) az oldalt, mert tudom, sosem fog letöltődni.
De Te tudod. smile
A tippért nincs mit! smile
judit
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 14:23
ez be van ágyazva az oldalamra, és jól műkszik. Nem mondtad hová töltsem fel biggrin tongue

Hozzáadva (13.03.2011, 14:16)
---------------------------------------------
ja és nekem tényleg nem jutott eszembe ill. fejembe a külföldről netezők hada wacko és nem is töltöttem fel sosem sehová eddig,csak beírtam a keresőbe és az 1.re feldobáltam biggrin :D biggrin de még szívesen váltok ha jobbat mondasz:)

Hozzáadva (13.03.2011, 14:23)
---------------------------------------------
HMMMMMM még lenne 1 kérdésem,vannak ugyan bannereim,de hogy kell úgy felrakni valahová,hogy rákattintva működjön?Pl bannercsereként,vagy ide berakva ahogy neked is van.

------
a kiemelt rész nem ide való! Kérlek tartsd be a fórum szabályzatát és mindent a megfelelő helyen kérdezz!
A kérdésedre a válasz itt található: http://forum.ucoz.hu/forum/7-172-1486-16-1274129778
by raziel70

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 36 | 14:29
Raziel már ajánlott videómegosztót angry
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 37 | 14:30
A lényeg, hogy hiába ágyazod be a honlapodba, az csak egy link! Attől a tartalmat még az inda szerveréről kell letöltenem, így marad is a gyenge elérhetőség.

Amit írtam, kaltura, az jó hely. Próbáld ki és majd meglátod. smile
Igaz a szerver amerikai és nem villámgyors, de eddig Nekem még mindig pár másodpercen belül elindult a videó. smile
Ha segítség kell ezzel kapcsolatban, írj PM-t a THD oldalamon!

BigBuckHunter
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 14:59
Segítséget szertetnék kérni. Az honlapomon csináltam egy olyan oldalt ahova fimeket tudok feltölteni. Ide raktam föl YouTube videókat úgy, hogy az oldalra beírtam a videó nevét és Hyperlinkel hozzá csatoltam a Youtube-on a videót. Ez így működött is. Amikor rákattintiottam a videó nevére rácsatlakozott a YouTube-ra és ott játszotta le a videót. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom úgy megcsinálni, hogy ne úgy játsza le a videót, ahogyan eddig (felcstlakozik a YouTubera és ott), hanem az oldalon belül játsza le valamilyen videó lejátszó segítségével. Ezt nem tudom megcsinálni. Esetleg az oldalszerkesztésnél a Widgets-, Gadgets-nél kell valamit beállítani? Csak ott meg nem tudom mit csináljak amikor a "Kérem a kódot" megnyomása után, hogy hova másoljam be a kódot, vagy mit csináljak vele.
Előre is köszönöm a segítséget! Márk
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 39 | 15:49
A YouTube-on van a videó alatt egy olyan lehetőség, hogy Megosztás, majd amikor lenyílt, ott lesz egy olyan, hogy Beágyazás.
Kattints erre is, majd kicsit tekerd lejjebb az oldalt és ott találhatsz egy pár beállítási lehetőséget is.
Többek között a videó ablak méretét is ki tudod választani.
Nem érdemes től nagyot betenni, mert széttolhatja az oldaladat olyan látogatók esetében, akiknek a képernyő felbontása kicsi.
Szóval a kapott kódot kell beilleszteni a jelenlegi linkek helyére.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 40 | 18:55
BigBuckHunter, Ha ide is kiteszed a kérdésedet, akkor minek küldöd el PM-ben?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


BigBuckHunter
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 21:52
raziel70 köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálnom. biggrin
DaveedBrown, azért raktam ki ide is,mert biztos az én hibám,de nem sikerült úgy megcsinálnom. raziel70-nek is küldtem privit, és ide is kiraktam. Nem vagyok túl profi még a honlapszerkesztésbe és bíztam benne, hogy talán, így több válasz alapján sikerül összehoznom. Bocsi a privát miatt. Jobb így kirakva, mert mások is tanulhatnak a válaszból. Elnézést, hogy elsőre privátot küldtem.
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 42 | 13:17
Hi!

Szeretnék egy Media Playeres lejátszót az oldalra de sajna nem sikerül megoldanom a több szám lejátszását.Találtam hozzá segítséget is de nem tudom megoldani.Tudnátok segíteni?Itt a link hogy mit szeretnék pontosan.:
Code
http://www.nunzioweb.com/streaming_audio-example.htm


Köszi
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 43 | 14:49
suttyo, Ott egy konkrét kód. Meg még ha nem is tudsz angolul, akkor google translate.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 44 | 15:03
Eddig én is eljutottam de az a kód csak egy linket tartalmaz nekem meg több kellene bele, amit az ott leírtak alapján nem tudtam megcsinálni.Nekem egy olyan kód kellene amiben több link szerepel. az alapján már megoldanám.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 45 | 16:39
suttyo, nem kell több link. Feltöltöd a számokat, az URL címüket bemásolod egy Jegyzettömbbe, lemented mondjuk playlist.m3u-ként (az .m3u kiterjesztés fontos!)és azt is felteszed. És a kódban az lesz a link hogy http://oldalcime.hu/playlist.m3u
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Keresés: