A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 76 | 21:49
Én itt csak annyit mondanák, hogy hozz létre még egy oldalt, evvel a sablonnal(alapsablonnal) aminek meglesed a felépítését és összehasonlítód a tieddel. Minden sablon máshogy épül fel, de itt az ucozon minden sablonb úgyanazon az elven müködik.

Ez amit most csináltál valami olyasmi lehet, mintha egy joomla sablont raknál e107-be.
Vannak bizonyos részek amiknek egyezniük kell külömben kiüt a baki.

korinisz
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 06:41
Quote (raziel70)
Hát igen! Tipikus esete annak, ha valaki nem ért a html-hez, illetve nem ismeri még annyira a rendszert, de belepiszkál a sablonokba. sad

Az új desingt a haverom csinálta, én csak kisebb módosításokat csináltam.
Quote (Locky)
Én itt csak annyit mondanák, hogy hozz létre még egy oldalt, evvel a sablonnal(alapsablonnal) aminek meglesed a felépítését és összehasonlítód a tieddel.

Én pontosan erre gondoltam.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 78 | 08:30
Na hát igen, ilyenkor csak ez a megoldás marad. De ha bonyolultnak érzed nagyon a dolgott klikk ide , és az ottani utasítás álítolag jót tesz az agy müködésének. (Nálam még nem vált be)
korinisz
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 79 | 23:01
Quote (Locky)
Na hát igen, ilyenkor csak ez a megoldás marad. De ha bonyolultnak érzed nagyon a dolgott klikk ide , és az ottani utasítás álítolag jót tesz az agy müködésének. (Nálam még nem vált be)

szerintem működik. a csokiban sok a glükóz, és az agy glükózzal működik
Echo
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 80 | 00:33
sziasztok, van egy ucoz.com -os oldalam: http://www.unstoppableclan.ucoz.com/ és az a problémám hogy az oldalon bal oldalt van 1 menü amibe külön menüpontok vannak pl: Főoldal Vendégkönyv stb.... azt szeretném hogy több menüm legyen amibe külön menüpontok legyenek ha valaki tudná hogy hogyan leet ezt megvalósítani hogy több menü legyen a honlapon amibe különböző menüpontok lennének , azt megköszönném ha leírná
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 81 | 08:36
ebben a témában benne van a válasz. talán ha elolvasnád...
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 82 | 09:20
Kedves Echo! Válaszul nem is írok sokat, mert Daveed már leírta.
Felhívnám a figyelmedet két dologra. Nem szófecsérlés egyik sem, hidd el Nekem!
Általános tájékoztató és Keresés. Utóbbiból kettő is.
Ezeket az oldal tetején találod, szép piros színben pompáznak. Más...
Quote (Echo)
ha valaki tudná hogy hogyan leet ezt megvalósítani hogy több menü legyen a honlapon amibe különböző menüpontok lennének , azt megköszönném ha leírná

Nagyon szívesen! biggrin
Ugyanis ezt már leírtuk. biggrin
gallant
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 83 | 09:20
Sziasztok !
Az lenne a kérdésem ,hogy hogy tudok egy fájlon belül egy új fájlt vagy esetleg még ezen is belül egy új fájlt nyitni amibe irhatok vagy bármit ki tehetek?
Itt hiába próbálltam Nyitólap » Fájlkatalógus » Anyagok szerkesztése:ha rá megyek valamelyikre pl:Zenék letöltése /akkor egy másik lapon meg jelenik az oldalom és nem tudom ,hogy nyissak azon belül egy újj fájlt ,hogy minden témám/feltöltés/új mappában legyen.
A másik kérdésem a következö :nem lehet azt be állitani,hogy a bbkódok ugy jelenjenek meg ahogy itt is ,hogy egyszerüen csak rákattintok pl a code-tagra és igy müködjön mert most olyan,hogy egy külön kis oldal ugrik be ha a code panelra (bb codok )rá megyek és kijelölve kell átmásolnom a kivánt dolgokat pl code-tag.

Kicsit kezdő vagyok még ezekben ezért nézzétek el ha számotokra röhelyesen egyszerü dolgokat nézek. cry
Ez az oldalom :http://gallantsyte.ucoz.com/

Ha esetleg az oldalon járva valami olyat látsz amin finomitani kell légyszi azt is jelezd.
A választ(válaszokat)elöre is köszönöm! smile

A választ (válaszokat)előre is nagyon köszönöm! smile

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 84 | 09:21
Kedves gallant!
Ha jól értelmezem amit írtál, akkor két megoldást is tudok javasolni. Az egyik kicsit egyszerűbb, de egyik sem nagy dolog! smile
Ahhoz, hogy egy már meglévő oldalhoz/menüponthoz hozzáadjál egy újabbat, ezt a két lehetőséget javaslom:
1. lehetőség:
Almenüpont hozzáadása egy már meglévő menüponthoz

2. lehetőség:
Aloldal hozzáadása egy már meglévő oldalhoz.

Ehhez lépj be admin felületre, majd a baloldali menüben kattints az Oldalszerkesztő menüpontra, majd válaszd a A honlap oldalainak vezérlése lehetőséget.
Most megjelennek a már létrehozott oldalaid. Mindegyik oldal neve van egy "+" jel. Kattints rá!

Szerkeszd meg az új oldaladat. smile

Ez a példa is megtekinthető ITT A menüben keresd az "Egy oldal" menüpontot.
Megjegyzés: A két lehetőség eredménye ugyanaz, csak az útvonal más! biggrin

Csatolmányok: 8341697.png (14.1 Kb)
gallant
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 85 | 09:21
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat ,és mégegyszer bocs ha nem tudtam leirni egyértelmüen.
Most megyek és próbálom a megadott válaszokat. hello
concentrate
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 86 | 16:26
Én azt szeretném megkérdezni, hogyhogyan hozhatom elő a honlapomon a naptárt?
Milyen modult kell aktiválni?
Mert amikor a sima szerkesztőt bekapcsolom akkor látszik sok modul, de ott nem tudom aktiválni. A Control Panelen meg nem találom a naptárt?
A segítséget előre is köszönöm!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 87 | 17:05
Kedves concentrate! Továbbra is javaslom Neked a Kereső használatát!
A "naptár" szóra például elég érzékeny!
Nézd csak!!!
concentrate
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 88 | 17:35
Köszönöm a segítséget, és elnézést hogy ilyen bamba vagyok... biggrin
Admin1123
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 89 | 07:23
sziasztok segitséget szeretnék kérni abban hogy amikor a menü szerkesztőjében készitek egy másodlagos menüt amit vízszintesen szeretnék megjeleníteni. De amikor meg csinálom raktam bele menü pontot is de egyszerüen nem reagál nem rakja ki az oldalra és egyébként ugyan ez a helyzet a függöleges menüvel is ha valaki tudna segitweni nekem megköszönném..
előre is köszönöm Adr3nalin3

www.netfire.ucoz.net

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 90 | 13:59
$SMENU_1$ $SMENU_2$ $SMENU_3$

Innen kell vmeiket berakni oda ahova szeretnéd. Pl. a fejléc aljára.

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: