A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 136 | 14:31
Miben lesz a változás? Megreformálod a fórumot? Lehet, hogy erre kell vigyázni? smile

Hozzáadva (28.01.2015, 13:31)
---------------------------------------------
Ésss, meg tudtam csinálni biggrin KovJonas, a hírnevedet nekem köszönheted, szó szerint. smile Ezt, hogy csinálhattam ? Vigyázzatok, amibe én bele tudok nyúlni, azzal több munkátok lesz :P smile

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 137 | 15:17
Idézet EniG ()
Miben lesz a változás? Megreformálod a fórumot? Lehet, hogy erre kell vigyázni?

A fórumot már "'megreformáltam'" biggrin Láthatod, hogy teljesen új struktúrája van. KovJonas egy moderátor, jelentős változásokat nem tud végrehajtani a fórumon biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 138 | 15:19
Szegény Kovjonas, nehogy kimoderáljon! :P biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 139 | 15:27
EniG, KovJonas-nak joga van bejegyzéseket szerkeszteni, törölni, témákat áthelyezni, törölni, felhasználókat figyelmeztetni stb biggrin A panelhez viszont nincs hozzáférése smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 140 | 17:12
Azért kell vigyázni, mert mikor legutóbb napi szinten jártam ide, akkor még eléggé nagy volt itt a "zsongás" biggrin Szóval lehet, hogy újra így lesz... legalábbis így szeretném biggrin Sok sok új üzenet jött a fórumra akkoriban, meg akkor még én is kettős szerepet játszottam. Rengeteg embernek segítettem, de sokszor is kértem segítséget smile

----------
Update: EniG, köszi a hírnévemelést! wink
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 141 | 17:20
Az az igazság én inkább attól tartok, hogy sokat kérdezek és sok a baj velem. Ezért inkább nem kérdezek. Persze, ha van ki bátorítson... Zsongani nagyon jól tudok, ha partner valaki. smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 142 | 17:25
biggrin Akkor én bátorítalak, KÉRDEZZ! biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 143 | 17:34
Mondjuk lassan elégedett leszek a honlapommal, feltettem ma is egy csomó kérdést, a képeket elküldtem bigblog-nak, amúgy ez egy off topic, nem intim, tabu topic... biggrin Mit is kérdezzek? hmm...
Az üzenetet szerkesztette EniG - Szerda, 2015.01.28, 17:35
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 144 | 17:36
biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 145 | 17:37
Nem nagyon segítettél: tongue
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 146 | 17:39
Kérdezd azt, hogy "Mi a művészet?"... nem csak viccelek, mert középsuliban első héten a tanárok fele ezzel kezdte az anyagot.. biggrin XD
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 147 | 17:42
Ez nagyon jó, ez engem is érdekel. Mi a művészet? De arról szeretnék hallani, hogy neked mi a művészet, nem a tankkönyvben.

Hozzáadva (28.01.2015, 16:42)
---------------------------------------------
Utána én is elmondom, nekem mi.

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 148 | 17:57
Sajnos tényleg csak viccnek szántam, mert nem szoktam ilyesmin gondolkodni biggrin Majd ha eszembe jutna valami, akkor leírom smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 149 | 18:01
Viszont webszerkesztéssel kapcsolatos dolgokra mindig szívesen válaszolok! wink
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 150 | 18:58
KovJonas, itt bármiről lehet beszélni - a mondanivalónak nem kizárólagos követelménye, hogy a uCoz-ról/weboldalszerkesztésről szóljon smile Például én épp most kell lefordítanom egy kemény román szöveget magyarra (nem, nem uCoz-ról van szó biggrin ).
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: