A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
eda77
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 91 | 12:22
Sziasztok
Pontossan nem tudom hogy ide tartozik e a problémám ugyh ha nem írjátok meg hogy hova köszi biggrin
menőknél van egy keret meg virág a sarokban azt el lehet tüntetni ? vagy keressek másik sablont ez az egy dolog ami nem tetszik a sablonban
Válaszokat eőre is köszönöm és ha rossz helyen vagyok még egyszer bocsi

http://kreativsagok.ucoz.hu/

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 92 | 12:22
Látom, hiába írtam le, az Ügyfélszolgálat nem erre van!!!!!!!!!!!!!!
Na de mindegy.... sad

A html kódok módosítása html tudás hiányában. Ez történt kedves!
Válassz ki egy sablont a Beállítások >> Általános beállítások menüpont alatt (Admin panel) a A honlap stílusa résznél, majd mentsd el a lap alján! Ennyi a sablonváltás menete...
Legközelebb kérlek a megfelelő topikot válaszd ki, illetve olvasd el a tájékoztatónkat, használd a keresőinket. Ha nem találsz megoldást a kérdésedre, válaszd ki a kérdésedhez leginkább közelálló témát és ODA írj!
Az Ügyfélszolgálatot pedig hagyd békén ilyen dolgokkal kapcsolatban! Ez NEM ODA TARTOZIK!
Köszönöm!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 93 | 12:22
Kedves julia!
Én csak csatlakozni tudok juillethez. Mivel Én tudhatom be a legtöbb hozzászólást a fórumon és Én voltam itt az első moderátor angel , így gondolom leginkább Tőlem vártad volna el. hogy válaszolok néhány szóval. Ez elég reálisan hangzik, de!
Mivel Nekem sem ez a fórum az Életem -bár sok időt töltök itt-, Nekem is van ezenkívül még több oldalam is, amivel foglalkoznom kell.
El sem tudod Te képzelni, hányan kérnek tőlem segítséget privát vonalon! Azzal is foglalkoznom kell és tudod mit? Jelen pillanatban is van nem megválaszolt kérés a leveleim között. Már második napja...
És hogy tovább menjek, a Magyar uCoz Facebook oldalán is van néha mit tenni! Azt is "társadalmi" munkában... Meg a demo oldal, a saját oldalaim...
És a háttér munkálatokról nem is tudsz! (senki sem...)
Mindemellett külföldön dolgozok, ahol bizony sok a meló, nem mindig érek haza "tiszta" fejjel. Nem árkot ások, ahol elég lenne a puszta nyers erő, hanem programozó és gépbeállító vagyok egy forgácsolóüzemben. Szóval elég fárasztó.
De nem is ez a lényeg, nem magamat akarom védeni, hiszen nem tettem semmi rosszat.
Továbbá valóban nem kap ezért senki egy kanyi vasat sem! Szóval ez Nekünk nem kötelesség és a párodnak írtam ITT, hogy ide nem kötelező írni! Mivel ez pont egy olyan topik, ahová az ember ír valamit és kész. A többiek tudomásul veszik, ÉSZREVESZIK az új tagot. Aki úgy gondolja, úgyis felveszi a kapcsolatot a másikkal...
Elnézésedet kérem, hogy pont Téged hagytalak ki! De hidd el Nekem, nem Te vagy az egyetlen, az első és az utolsó sem.
A Magyar uCoz honlaptulajdonosok 90%-a nem is jelentkezik itt a fórumon!
Ez nem megkülönböztetés, vagy bunkóság! Ez arról szól, amit fentebb leírtunk...
Sajnáljuk, hogy egy ilyen "kis" dolog miatt elment a kedved a uCoztól!
Ezt az energiát inkább a honlapodba kellene (kellett) volna fektetned! biggrin
Na szóval örültünk hogy itt voltál és megpróbáltad!
Dealood
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 94 | 12:22
Szia Raziel70!

Elég sokat olvasgattam a fórumokon és nem értem, hogy a vezér-őrnagy "rangodból" eredően vagy gyermekkori behatás a stílusod, de ha azt az oldal szerkesztőt csak azok veheti igénybe akik pengék a web készítésben, kérlek íjátok ki nagy betűvel, ha nem, kérlek légy megértőbb és ne lenézőbb akik nem olyan "tökéletesek" mint te!
Attila vezér-ezredes, mégis türelemmel viseltetik a gyakran bárgyú kérdéseinkkel szemben! happy
Kitartás a kezdőknek smile

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 95 | 12:22
Quote (eda77)
http://kreativsagok.ucoz.hu/

Ott kezdődik, hogy zárva van az oldalad.
Elolvastad az Általános tájékoztatót?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


erzsike
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 96 | 12:22
Köszönöm az információt. Meg beszéltem már vőmmel, ha haza jönnek, a hétvégén , meg csinálja nekem, az új sablonnal. Szakmánya informatikus mérnők. Csak távol laknak tőlem.Nem akartam ilyennel, terhelni. Gondoltam hátha én is meg tudom csinálni, de tévedtem biggrin
powerricsi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 97 | 12:22
Sziasztok!
Ricsi vagyok. Nagyon jó az oldal,és segítőkészek az emberek.
Most tanulgatom a szerkesztést.
Oldalam: http://powerda.ucoz.hu
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 98 | 12:22
erzsike,

Én csak azt tudom javasolni amit raziel mondott! Általános Beállítások---> Honlap Stílusa majd mentés.

De volt hogy nekem nem használt, vagyis pontosabban nemcserélt le minden elemet, ekkor, én azt csináltam hogy
1. Honlap sablon biztonsági mentés.
2. Honlap külalakja. ---> Sablonok szerkesztője. stilusoknál a megfelelő stilusszám majd ment. És mindent lecserél. DE EZT CSAK SAJÁT FELELŐSÉGRE CSINÁLD BIZTONSÁGI MENTÉSSEL ELLÁTVA!

De elég sokat gondolkodok hogy miért "Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)" ide irtad blink

U.I: Nemtudom hogy ki hogyvan vele, de én azthiszem hogy a magyarok legtöbbje nemszokott forumozni, vagy nincs tisztában mi micsoda is. Hát azért egy fórumot egy bloggal nehéz összekeverni!

Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 99 | 12:23
Köszönöm!
erzsike
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 100 | 12:23
Én tudom hogy mi a blog, és a fórum. Én blogot nyitottam, mert ez a téma jön be nálam. Már cseréltem le sablon, és ilyen probléma nem volt. Én nem csinálok az oldalammal szemit, már nem húzom fel magamat ez miatt. Ha vőm meg csinálja nekem, akkor folytatom, ha nem itt hagyom. Végig néztem most 3-rom oldalam is van. biggrin Ha vőm neki áll meg tudja biztos csinálni. mert programokat, dolgoznak ki, kocsinak, Pesten Németh cégnél. És meg van a doktorai is. Csak az a kérdés, mikor?
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 101 | 12:23
Üdv a ucoz-nál Dealood, és hcsarda!

Mindegyikőtöknek sok sikert kívánok a honlaphoz. Itt jó helyen jártok. biggrin
Am hcsarda, az nem a legjobb, de ha igazán akarod csinálni, akkor szerintem észre sem fogod venni ezt az aprócska problémát.


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 102 | 12:23
Kedves hcsarda, a problémával tisztában vannak a szerkesztők. Sajnos a magas biztonsági követelmények miatt egyelőre, belátható időn belül, nincs betervezett könnyítés. De meg kell említenem, hogy gyengénlátók is használják a rendszerünket és honlapot is tudnak szerkeszteni, persze nélkülözhetetlen a segítség ebben az esetben jól látó barátok, ismerősök részéről.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 103 | 12:23
Csak egy kérdés ezzel kapcsolatban: Nem megoldható a bemondás is?

Válasz:

a bemondás csökkenti a biztonsági szintet.


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 104 | 12:23
Nekem is gondjaim voltak a chaptával. Az egyik ucozos barátunk tanácsára nagyítót használok. A monitor elé teszem és tisztán olvashatóak lesznek a számjegyek. Mindig itt tartom a gépem közelében. Nagyon-nagyon hasznos segítség!
csabi2010
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 105 | 12:23
Üdvözlök mindenkit!
Egy nagyon fontos kérdésben tudnátok segiteni?
Nem tudom biztosan, hogy az oldalam tökeletesen megfelel-e a szabájzatnak.
Design et is cseréltem rajta s nem tudom tökeletes-e a védjegy rajta.
Elöre is nagyon szépen köszönöm a segitségeteket.
http://thebestptcsites.at.ua/

======MODERÁLTA: Locky=======
Nemkell 2x irni, értjük mi 1-ből is smile
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: