A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
erzsike
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 76 | 12:22
Köszönöm a válaszodat, nagyon egyet értek veled, nem is a vezetéssel van bajom. De sablont cseréltem, és van kettő oldalam. Egyikben a tartalom, a másikban, a másikban az oldal vezetés, és sajnos már 1hónapja, nem értem?
Administrator
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 12:22
Quote (raziel70)
Kedves Administrator!
biggrin
Azon vigyorgok, hogy a honlapon akartam Administrator névvel regisztrálni, itt meg úgy, hogy Pali és éppen fordítva sikerült. Már lecseréltem a nick nevem Palira, de még mindig ezt írja sad
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 78 | 12:22
Ennyit az offolásról, igaz Daveed? lol
Valóban ez egy társalgó fórum, de ennek a topiknak van egy témája. Ebbe nem fér bele kérdezőnk írása.
ili, honnan szedted, hogy amit írtál, pont ebbe a topikba való? surprised
Nem akarlak megsérteni, de sajnos sem ebbe a topikba, sem másikba nem való. Ez a fórum egy honlapszerkesztő rendszer fóruma. Pontosabban a felhasználók fóruma, akik használják az említett rendszert. Érted? biggrin Nem? Nem baj. biggrin
Ha van honlapod, akkor szívesen segítünk Neked. Ha nincs, akkor hozz létre egyet. biggrin
Illetve hogy konkrétan válaszoljak a kérdésedre, használd a Google keresőjét, ha csak filmet szeretnél nézni. yes
Itt a fórumon sajnos nincs film.

Locky,

Quote (Locky)
Viszont az általános tájékoztatót sztem többen olvasnák ha lenne egy közé lenne zárva, illetve sztem a méretét is kicsit meg lehetne emelni 1-2 betümérettel
Erre a problémára már készül egy megoldás. Remélem működni fog. biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 79 | 12:22
Lehet hogy át kéne nevezni a topicot wink Sőt, már meg is tettem tongue
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Nukleari
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 80 | 12:22
nehéz lenne elmondani végre erre a nyomorék kérdésre a választ legalább linkeld be hol a válasz
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 81 | 12:22
Hát nem sok fórum oldalt ismerek, ahol van törlés után automatikus jelentés!
Saccolok, 1000 oldalból esetleg 1-2. Ezek is valami "magán" fórum motorok, valaki készítette.
A nagyoknál (fórum motor) ilyen nem nagyon van, és ha van is nem használja senki.

Keresés nem csak "egy szó és feladom, nincs ilyen a fórumon" alapján működik.
Egy dologra többféleképpen is lehet, több oldalról is meg lehet közelíteni a dolgokat.
De ez már értelem és szókincs kérdése... biggrin

endru88
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 82 | 12:22
Quote (raziel70)
Ez abszolúte nem uCozos sablon!
endru88, és milyen sablonra gondoltál?
Adj valami elképzelést PM-ben és ha nem túl "agyament" akkor elvállalom!

PM-et nem enged neked küldeni, de küldtem az e-mail címedre!

Hozzáadva (28.02.2011, 20:21)
---------------------------------------------
Látom válaszoltál levelemre, de sajnos a freemail nem akarja megnyitni, ezt írja ki: Probléma a levél olvasása során rendszerhiba (#03610)
Küld már el nekem ide: endru88@gmail.com

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 83 | 12:22
Hát ezt meg már Én nem értem... wacko
Még egyszer megkérlek, olvasd el az Általános tájékoztatónkat és alkalmazd benne foglaltakat! Köszönöm!

Te valamit félreértettél! Az Ügyfélszolgálat faladatkörébe NEM tartozik bele az ilyen jellegű bejelentés!!!
Amúgy meg nézd meg ismét az Ügyfélszolgálat menüpontot az admin panelodon, lehet (biztos) érkezett már válasz!

Admin panel... Lehet Te ez alatt érted a "két oldalt"??? Ez természetes jelenség!
Van egy oldalad, ahol megjelenik a tartalom és van egy oldalad amihez csak Te férsz hozzá. Ezen az oldalon van az "oldal vezetés".
Admin panel, mint Igazgatóság! Ez tetszik. biggrin
Itt Te NEM tudsz sablont váltani, esetleg a színét tudod variálni a jobb felső sarokban....
Komolyan mondom egyáltalán nem értelek! Teljesen összefüggéstelen amit írsz! sad

julia
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 84 | 12:22
Búcsúzni jöttem.
Elmondom itteni élményemet:szomoruan tapasztaltam meg,hogy itt egy nagy nullának néztek,pedig megértem a 60.életévemet,tisztességesen ahogyan illik be is mutatkoztam.reakció,semmi.Még ennyi sem,köszönjük hogy eljöttél:)Pedig ez nem sok.Láttam,másokat üdvözöltek,lehet nem voltam szimpatikus,de ez nem számit,az új tagot mindenképpen illik észrevenni ,T.Mindenki.ez számomra sértő volt.
Nem gond ,egy keserü tapasztalattal több.
Ezenkivül,nem szimpatikus az sem,hogy rengeteg az olyan szabály ,ami megneheziti a felhasználók érvényesülését.
Na most remélem nincs írásomban olyan amit törölni kellene,ugyanis szeretném éreztetni azt,hogy ez is egy olyan dolog ami nem nagyon tetszik.
Mert rendben van káromló szöveget kell törölni.De a véleményt NEM.
Nagyon örültem mikor ráleltem erre az oldalra annak idején,és jöttünk mindketten a párommal,ma nem örülünk,hiszen nem ezért jöttünk hogy elmenjünk.
Én azt hiszem csalódtunk,sajnálom.Mert igazán jól szerkeszthető,színvonalas oldal.
Annak ellenére ,hogy a láthatatlanság homályában szerkesztettünk,jóléreztük magunkat,egy darabig.Aztán már nem.
Nekem például személyszerint,nagyon nem tetszenek az elnevezések sem:mint például ugye az itteni rangjelzések , nem is tudom miért.
Sokkal barátságosabb lenne így.egy név,aki kedves ,segit,aki észrevesz,üdvözöl stb.....
Azt hiszem mindent elmondtam.Választ nem várok.Csak elbúcsúztem illendően,úgy mint amikor illendően bemutatkoztam,akkor sem kaptam választ,és most sem kérek.
Természetesen mindketten távozunk./choppe/őŐ az Én Párom.

Köszönöm a figyelmet.Üdv.
Ha esetleg hiba van írásomban,akkor valószínű majd Önök kijavítják,előre is köszönöm.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 85 | 12:22
Amit mondtam megmondtam...
Quote (DaveedBrown)
Legalább vedd a fáradságot, hogy UTÁNANÉZEL

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Lacha
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 86 | 12:22
ahogy gondoljátok, minek magyarázkodjak feleslegesen? smile ha így se érted ugy se fogod smile de ez nem ide tartozik, ahogy elolvastad a moderátor úr kitörölheti...... smile

ÉS nem tudom a sértegetést azt szabad.... smile

Ez is a moderátor feladata. eldönteni smile

Nem tettem megjegyzést a te képességeidre, és én se csipázom ezt a fajta kifejezésed...... smile

De ahogy mondtam... nem tudok haragudni smile aztán sok sikert nektek.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 87 | 12:22
Freemail.... No Comment... biggrin
erzsike
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 88 | 12:22
Lehet hogy nem jól írtam le? Pld blog cím só alatt a régi sablonon van. Annak a be jegyzése, meg az új sablonon van.
Vagy szép képek cím szó, a régi sablonon. De hozzá tartozó képek új sablonon. Az új sablon oldalán, nincs semmi. Ezt én sem értem? Van két sablonom, de minek? Tehát a kategóriák a régi sablon, De hozzá tartozó be jegyzések, az új sablonon. már jobban nem tudom , le írni.

Hozzáadva (22.05.2011, 18:12)
---------------------------------------------
Csak ha be lépek, a régi oldalam jelenik meg.És oldalt rá kattintok a cím be jegyzésre, hozzá , hozzá lévő tartalom, az új oldalamon van, és be tudok lépni a szerkesztésébe, nem értem? Ez érdekes, nézd meg csak .http://letvonat.ucoz.hu/

Hozzáadva (22.05.2011, 18:18)
---------------------------------------------
Az ügyfél szolgálatnak, folyamatosan írok, de nem történik semmi. Tudom hogy hol kell írni.

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 89 | 12:22
Szia Júlia! Tudom, azt írtad, nem kaptál akkor választ, és most sem vársz a bemutatkozásodra. Én most csak azért ragadtam billentyűzetet, hogy elmondjam - nem a munder becsületének védelmében - sőt, nem is azért, hogy bárkit is megvédjek: azért akik itt, az ucoz-on honlapot szerkesztgetünk, és a fórumban - viszonylag sokan, és nagy igyekezettel - próbálunk, próbáltunk segíteni a kérdezőknek, amellett dolgozó emberek, családanyák, családapák vagyunk. Senkinek sem ez a főállása itt (tudomásom szerint), hogy az ucoz-fórumon válaszolgasson.
Ez egy ingyenes honlapépítő rendszer, ahol egymásra támaszkodva, gondolkodva, vagy saját erőből akarjuk kifejezni magunkat, vagy átadni a "tudásunkat". Sokat kipróbáltam már, de elmondhatom, más helyeken sem találsz ennél segítőkészebb fórumot, társaságot. Az hogy 10 nap alatt nem reagált senki a bemutatkozásodra, talán annak is köszönhető, hogy a többség azért még iskolába jár, munkahelye van, és kevés szabadidejét tudja csak magára az ucoz-fórumra fordítani...

Én megköszönöm, hogy időt szenteltél lapomra, én is jártam nálad. Nem vagyunk egyformák, kinek a pap, kinek a papné...mondják. Mindenki sokat törődik azzal, hogy igényes oldalt mondjon magáénak, és én csak az elismerésemet tudom kifejezni, hogy valaki "érettebb" fejjel (direkt nem mondom, hogy idősebb-mivel én is lassan 50 leszek) halad a korral, és kipróbálja magát, és az internetet, weblapszerkesztést.

Én azt gondolom, kár elsietni a döntést, búcsúzni, mert az egyik legjobban szerkeszthető, de ugyanakkor látványos oldalt készíthetsz, melyben nem hemzseg a reklám, mint a .....-ben, és a ....-ban...
Ha ennek ellenére, mégis befejezed a lapszerkesztést, sajnálni fogom.
Márti

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 90 | 12:22
Quote (Lacha)
Nem tettem megjegyzést a te képességeidre, és én se csipázom ezt a fajta kifejezésed......

Nem személyeskedtem, általánosságban írtam!!! surprised
Akinek nem inge, nem veszi magára...
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: