A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Lacha
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 61 | 12:21
Már meg van Köszönöm szépen DaveedBrown-nek smile

És sok sikert és jó munkát a Többi Tagnak is az oldalon. smile

Igen tudom mi a feladata, csak nem tudtam, hogy mi történt,és se jelentés nem volt hogy törölve se semmi, az az egy automatikus üzi jól jött volna hogy ne érezzem magam ugy ahogy lol

(nem tudtam milyen néven keressem, ez volt a bajom csak) smile DE mondtam köszönöm szépen!:)

Lacha

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 62 | 12:21
Szia SZIGO!
Köszönjük a bemutatkozásodat! Izgalmasan hangzik a honlapod tartalma! biggrin shy
Rohannék is, hogy megnézzem, de hová is...? wacko biggrin
endru88
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 63 | 12:21
Nem tudtuk valakit ajánlani aki csinálna nekem egy sablont? Nem ingyen gondoltam!
venom
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 64 | 12:21
jah,átnéztem már párszor, szabad a gazda :P

Hozzáadva (22.03.2011, 23:04)
---------------------------------------------
jah,megvan:P
Saját avatar készletek hozzáadásához a következőket kell tennie:
A fájl-manager segítségével hozzon létre egy mappát "ava" (latin kisbetűk).
Ebbe a mappába "ava" bármilyen FTP kliensprogrammal töltse fel az avatarkészletét tartalmazó mappákat (készletenként külön mappába).

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 65 | 12:21
Én mondtam, hogy nem egyszerű, de nem kell "informatikusnak" lenni, hogy az embernek szép honlapja legyen.
Főleg azért, mivel az informatikus nem is ezzel foglalkozik. tongue
Amúgy meg nagyon sokan vannak itt a uCozon, akiknek szintén semmi fogalma sem volt a html nyelvről, talán még azt sem tudta mi az a webszerkesztés.
Mégis nagyon szép honlapok születnek ilyen emberektől! Felhasználják a "gyári" sablont és olyan elemekkel díszítik, amik a saját fantázia világát tükrözik.
Látom, Te leginkább a blogban gondolkodsz, de igazából ez nem csak egy blog, ez egy komplett portál rendszer.
Persze fel lehet használni csak a blog modult is, hogy egy komoly oldalt vezessen az ember...
Mivel a statisztika azt mutatja, egyre többen leszünk és egyre jobban fejlődik a magyar uCoz "társadalom". biggrin
Sok ember sok témával, sok elképzeléssel, sok fantázia világgal...

Amit pedig az Ügyfélszolgálatnak írtál, arra ne úgy várd a választ, hogy majd személyesen megkeresnek, vagy felhívnak telefonon, esetleg megszerkesztik Neked a honlapodat!
Ők nem erre vannak, Ők leginkább a rendszerhibák bejelentésének fogadásával, kielemzésével, megoldásával foglalkoznak.

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 66 | 12:22
Kedves webmester2009, semmi nem történik véletlenül smile Örülünk annak, hogy nálunk van a honlapod, annak mégjobban, hogy sikeresen szereztél új ismereteket a honlapszerkesztés területén, és mimndezt úgy, hogy szereted azt amit csinálsz.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 67 | 12:22
Félreérted! Nem csak az 1000 pixeles megoldás van, olyat használsz, amilyet akarsz!
Az 1000 pixel javasolt, mivel a felhasználók fele 1024*768 felbontást használ.
A THD oldalamon van egy szavazás, ott lehet látni a felbontások milyen arányban oszlanak el.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 68 | 12:22
Quote (Locky)
Daveed probléma mindig van, enélkül fórum se lenne

No de olyan probléma, ami itt nincs fent, már nem sok van biggrin
Quote (Locky)
Ellentétben davee el én szeretem ha zaklatnak

Zaklatást értsd úgy, hogy tényleg zaklatnak.
Ennyi általában a kérdés. "Problémám van kérlek segíts"
Ennyire jó azért én sem vagyok...

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 69 | 12:22
Szia faraokutya!
Ez a topik nem az, amire Te gondoltál! Ez nem olyan körkérdés, hogy megkérdezek valamit valakitől itt a fórumon!
Ez egy modul a rendszerben, amit a honlapodon is megjeleníthetsz!
Szóval van egy csevegő topikunk, illetve van két marha frankón működő kereső rendszerünk!!!
Kérlek, mielőtt ilyen kérdést felteszel (egy teljesen más témájú topikba), előtte használd a keresőt és olvasd el az Általános tájékoztatónkat is!
Minden, amit most ajánlottam, feltűnő módon díszeleg az oldal tetején! Köszi...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 70 | 12:22
Igen, ez a lényege. De ha már egyszer leírtuk, akkor miért írnánk le megint? Legalább vedd a fáradságot, hogy UTÁNANÉZEL, nem csak várod a csodát! Vagy akkor vegyük politikusabbra a dolgot: Van nekünk egy Általános tájékoztatónk. Ezt veheted akár szabályzatnak is (bár külön szabályzat is van). Te egy (de vehetném többnek is) pontban megsértetted a "szabályzatunkat". Innentől kezdve van jogunk, hogy ne válaszoljunk.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 71 | 12:22
És nem tudtad volna elolvasni azt a rohadt tájékoztatót, mielőtt írtál? Már rég meglenne a válaszod! Ezzel a "vitát" befejeztem, az üzeneteket pár percen belül törlöm.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 72 | 12:22
"értesítés nélküli törlésre kerülnek. " rolleyes
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


etele321
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 73 | 12:22
már fentebb leírta egyszer lol :http://ragadozok.ucoz.hu/forum/
http://saf-davidteam.ucoz.hu/
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 74 | 12:22
Ez abszolúte nem uCozos sablon!
endru88, és milyen sablonra gondoltál?
Adj valami elképzelést PM-ben és ha nem túl "agyament" biggrin akkor elvállalom!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 75 | 12:22
venom, látod csak rávezetés kell, így rájössz hogy körbe kell nézni teljesen, mert a következő kérdéseidre is választ fogsz kapni ha átnézed a dolgokat.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: