A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
speik
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 12:21
Üdv Mindenkinek!

Két napja csatlakoztam az Ucoz közösséghez.
Nem nagyon vagyok otthon a honlap készítésben, de itt egész hamar ment.

Nem találtam megfelelő topicot igy fel tennem itt a kérdésem. Bocs a pancserségemért.
Nem tudom feltölteni afájlaimat ftp keresztűl.
Amit ott feltöltök azt meg nem tudom megjeleniteni a honlapon.

Pl a fájl katalogusba csak a honlapon tudok hozzá adni.

kössz előre is.... Speik

Tenzo
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 12:21
Sziasztok!

Nem tudnatok nekem abba segiteni hogy kel aa menut atrakni balrol jobrra a weboldalamon?

gyulan95
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 12:21
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogyan tudnám a honlapom felbontását optimalizálni, hogy minden felbontásban ugyan úgy nézzen ki. Mivel nekem 1920x1080-as van, ezért én így szerkesztem, de más kisebb felbontású monitornál igen csak kell a csuszkát használni. Van erre megoldás? Ha tudtok valami infót, osszátok meg velem legyetek szívesek. Előre is köszönöm! gyulan95
ili
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 12:21
sziasztok!!én még uj vagyok ezzen az oldalon tudna nekem valaki segiteni, aszt megköszöném . pl filmet hogy lehet keresni . de minden érdekelne. kösszike.
rendszergazda
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 12:21
Sziasztok
Nekem Twitter, Startlap, iWiW megosztó kell.
Előre köszönöm a segítséget.
vargadani95
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 12:21
Az a kérdésem hogy én hírlevelet hogy tudok küldeni az oldal regisztráltjainka???
vargadani95
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 12:21
Tesztet hogy tudok kirakni az oldalamra?
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 9 | 12:21
Szia.Lenne egy kérdésem,hogy a fórumba rakom a filmjeimet,és hogy tudok beilleszteni hozzá,kis videóbemutatót a youtubról??Mert próbálkozgatok,de seholse találok benne linket,amitől egyből látszódna a kis "klipp",mikor az embedet átszeretném másolni.Köszi előre is a segítséget.Jucus
easyleague
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 12:21
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet színezni az oldalt, a választ előre is köszi!
bartasanyi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 12:21
Az alpértelmezett betüméret a CSS fájlban tudod módosítani, vagy beírod, hogy
Code
<font style="size: ">

de én a helyedben inkább a css fájlból nézném meg a dolgokat.

az admin színeket pedig:

Code
<?if ($GROUP_ID==ide a grop id-t$)?><font style="color: ide a szín nevét vagy RGB kódját"><endif>$USERNAME$</font>

de a group id helyett használhatsz group_name-t is. Akkor $GROUP_NAME$="Adminisztrátorok" több if-et egymás mögé pakolhatsz, a különböző rangoknak

Hozzáadva (04.11.2010, 10:50)
---------------------------------------------
a fenébe.. ne haragudjatok, az első oldalra ugrott véletlenül, és az ottani utolsóra válaszoltam... Elnéztem...

[ADMIN]Hegylakó
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 12:21
tehát akkor mit irjunk be?? biggrin nekem is jól jönne biggrin

Üzenet áthelyezve - DaveedBrown
2010. 11. 10. 14:34

Szavazzatok!!!!
MSN cimem:F.Ricsike1996@hotmail.com
fdomi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 12:21
GYERTEK veszélyben van a honlapverseny nyerhetek sok mindent!
NEVEZÉSED:
INGYENES!!!!
INFO:
**Moderálva**@gmail.com
KATT:
honlapverseny

Üzenet áthelyezve - DaveedBrown
2010. 11. 25. 17:22
Az üzenetet szerkesztette fdomi - Csütörtök, 2010.11.25, 16:45
powerricsi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 12:21
Sziasztok!
a kérdésemnek nem találtam konkrét topikot,ezért írom ide.
A kérdésem,hogy esetleg lehet valahogy bővíteni a betűkészletet?

Köszi!

Erkaft95
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 12:21
Hello. valaki megtudná mondani hogy hogyan lehet áttenni a belépést a jobb oldalra vagy hogy ezt melyik topicba kérdezzem?
Meg a letöltési link is érdekelne hogy hogyan lehet ilyet csinálni hogy feltöltöm a honlapra a .rar fájt és testek ki róla egy írást hogy letöltéshez kattintson ide?
Vagy melyik topicban kérdezzek rá erre?
Előre is köszi
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: