A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
SZIGO
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 46 | 12:21
Sziasztok az én honlapom forum.
Filmek,zenék,játékok,xxx tartalmu.
Szeretetel várok mindenkit
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 47 | 12:21
A téma nem ide tartozik és át is lesz helyezve és az általános tájékozatót is olvasd el!
Mellesleg egyátalán nem kellő részletes amit irsz, mert ha blokkba rakod be ott 2x kell menteni!!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 48 | 12:21
Szia.

Nemtudom hogy minden sablon hogy néz ki, de szerintem ebbe már itt ott belenyult a tulajdonos!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 49 | 12:21
Lehetséges lépések:
1. Elolvasod ezt itt
2. nem segítünk.
Melyik legyen?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 50 | 12:21
Keresőben keress rá, minden levan irva kb 3x biztosan!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 51 | 12:21
Lehetséges! De hogy hogyan.... talán ha átnézed a beállításokat rá is jössz!
erzsike
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 12:21
Köszönöm a válaszodat. Csak nekem én sablont cseréltem, de 1 hónapja, 2fele vannak az anyagaim. Én már írtam, ez ügyben, asz ügyfélszolgálatnak, de sajnos, nem változik semmi! Máshol is vannak blogaim, és simán ment minden. És igazán nagyon szépek. Itt igazán nem olyan szép sablonok vannak, talán azért akarnak sokan , sajátot:)) Nem értem, minek is irtogattam az ügyfél szolgálatnak, nem történik semmi! Hogy ki éljem itt a keretivásomat, informatikusnak kell lenni:)) Be látom ez bonyolult oldal.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 53 | 12:21
gfatima, nem arról volt szó, hogy nem nyithatsz, hanem arról, hogy fölöslegesen ne nyiss! Minden ilyen témát törlünk válasz nélkül. Egyébként is, ki az az ő?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


webmester2009
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 12:21
Én kb. fél éve használom az ucoz-ot és naon szeretem.
Eddig mindig csak béna bloggereket használtam és örülök a véletlennek, hogy rátaláltam a gugliban.

Az uCoz előtt azt se tudtam mi az a html mostanra megmár ez a hobbim biggrin smile

gyulan95
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 12:21
Megnéztem köszi. El vagyok keseredve, hogy csak az 1000px-es megoldás van.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 57 | 12:21
ili, Szia.

Sztem gondold át hogy a kérdésed

Quote
én még uj vagyok ezzen az oldalon tudna nekem valaki segiteni, aszt megköszöném . pl filmet hogy lehet keresni . de minden érdekelne. kösszike.

ide-e illik

Quote
NEM KAPTAM MEGERŐSíTŐ E-MAILT (A levél részemre elküldve, mégsem találom)

Másik meg az hogy pontosan nem értem mit szeretnél kérdezni. De sztem ez nem Ucoz szerü kérdés vagy nemtudom. Végülis ez egy társalgó forum, vagy hozz létre egy új témát vagy irj egy mail-t és ha lesz időm (még ma) segítek .

Ellentétben davee el én szeretem ha zaklatnak és ezen sokan rajta is kapnak laugh

Viszont az általános tájékoztatót sztem többen olvasnák ha lenne egy <blink></blink> közé lenne zárva, illetve sztem a méretét is kicsit meg lehetne emelni 1-2 betümérettel laugh

Quote
Ha ezekkel nem találod meg a választ, akkor nincs is problémád.

Daveed probléma mindig van, enélkül fórum se lenne biggrin (na meg semmi se)

u.i.:

Csatolmányok: 5575176.png (3.6 Kb)
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 58 | 12:21
Quote (juillet)
A youtube-on keresed azt a gombocskát, ahol a beágyazást találod?
Én itt találom: lásd kép
Csatolások: 6513330.png(21Kb)

szia.Az mindd rendbe van,ezt én is tudom:))csak az oldalamon,nincs olyan hely,ahova betudnám,illeszteni,h,rögtön a klipp jelenjen meg:(

[ADMIN]Hegylakó
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 12:21
semmi megoldottam

Üzenet áthelyezve - DaveedBrown
2010. 11. 10. 14:34

Szavazzatok!!!!
MSN cimem:F.Ricsike1996@hotmail.com
Nukleari
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 60 | 12:21
és az első hozzászólásomra nemm lehetett volna úgy válaszolni mint annak a másik embernek?
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: