A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:21
Ide kerülnek azok az üzenetek, amelyeket a felhasználó nem az üzenethez illő témába írt.
Nagyon ügyelj arra, hogy NE KERÜLJÖN IDE az üzeneted!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 121 | 17:32
Pedig az lenne az igazi, ha az aposztrófot is idézőjelek közé raknád, így: „'”. biggrin

tomi444
Üzenetek: 2
Hírnév: -2

Üzenet # 122 | 17:32
szia textador léci vedd le a bannt itt http://getting-started.ucoz.hu/
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 123 | 17:32
A hozzászólás téves információt tartalmaz! - moderátor


Idézet (csiriba)
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy az oldalam linkjét hol tudom átírni valami.ucoz. hu -ról valaki.ucoz.hu -ra?
Egyáltalán van-e erre lehetőség?

Ha nincs, akkor újat kell regisztrálnom, de hogy tudom - egyszerűen és gyorsan - az eddig felkerült tartalmakat áttölteni az új oldalra?

Egész délelőtt olvastam a fórumot és nem találtam választ. Gondolom, annyira egyszerű a kérdésem, hogy rajtam kívül ez mindenkinek egyértelmű. Remélem, hogy jó helyre írtam.


Szia. Elméletileg bemész a vezérlőpultba, és ott átírod egyszerűen. Mented, és ennyi.

ezzel csak a $HOME_PAGE_LINK$ értékét módosítod - moderátor
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 124 | 17:32
bigbig, a 3 fiókod van: sziszka10012, myface és bigbig. Ez büntetendő tevékenység.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
myface
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 125 | 17:32
Idézet bigblog ()
Ez büntetendő tevékenység.


Miért is az? Kedves
bigblog, !
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 126 | 17:32
FBS, wáááóóó... Ezt nekem is elmondhatnád! Pontosabban azt, hogy mi is volt az eredeti terved! biggrin
Ha jól tudom egy szerver felépítése php fájlokból áll.
Ilyen dolgot Te itt akkor sem fogsz tudni futtatni, ha fizetsz a php szolgáltatásért!
Se php, se mysql hozzáférés, se más hasonló... Érdekes dolgokat találtok néha! biggrin
De ha van valami olyan ötleted, ami tényleg működőképes és nem kell hozzá semmi, csak egy olyan tárhely, ahol csak html és javascipt futtatható, az tényleg érdekelne! biggrin
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 127 | 17:32
tüsi
Üzenetek: 23
Hírnév: 2

Üzenet # 128 | 17:32
Hozzászólás szövege
Idézet (tüsi)
Szia. Elméletileg bemész a vezérlőpultba, és ott átírod egyszerűen. Mented, és ennyi.

ezzel csak a $HOME_PAGE_LINK$ értékét módosítod - admin


Igen rájöttem már. Bocsi. Nem akartam félrevezető lenni. biggrin
dominik
Üzenetek: 7
Hírnév: -9

Üzenet # 129 | 17:32
ezredes lehet moderátor??
moderátor
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 130 | 17:33
dominik, szerintem a moderátorokat nem rangjuk alapján válasszák...




U.i.: lehet, hogy nem jó helyen kérdezősködsz erről
dominik
Üzenetek: 7
Hírnév: -9

Üzenet # 131 | 17:33
kovjonás akor hol kell meg kérdezni akor ha lehetek moderátor?
moderátor
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 132 | 17:33
facepalm dominik, nem tudom, én is csak egy felhasználó vagyok, de az BIZTOS, hogy nem jó témát választottál! (Kérdőívek)

Hozzáadva (09.08.2012, 18:41)
---------------------------------------------
Az is megeshet, hogy ezek az üzenetek a Lomtárba fognak kerülni...

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 133 | 17:33
Quote
Az is megeshet, hogy ezek az üzenetek a Lomtárba fognak kerülni...


KovJonas, ebben egészen biztosak lehettek biggrin

dominik
Üzenetek: 7
Hírnév: -9

Üzenet # 134 | 17:33
akor hol lehet meg kérdezni?
moderátor
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 135 | 17:33
dominik, sehol. Ezt én is megmondom neked hogy nem lehetsz moderátor. Még megfelelő témába sem tudsz írni, nem hogy moderátor legyél. Arról meg már nem is beszélve, hogy az üzeneteid nagy része értelmetlen, és állandóan mindenkinek csak takarítania kell utánad.
uCoz közösség » Archívumok » Lomtár » VEGYES, TÉMÁBA NEM ILLŐ ÜZENETEK (Ha rossz helyre írod az üzeneted, ide kerülhet)
Keresés: