A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
Sablon megváltoztatása
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 46 | 11:51
Hellóka!

Hogyan lehet a gombokat úgy megcsinálni, mint a uCoz főoldalán?
Tehát, hogy van kettő kép és a kép1 akkor jelenik meg, mikor a kurzor rajta van a gombon, a kép2 pedig akkor, mikor a kurzor nincs rajta a gombon... smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 47 | 17:30
KovJonas, nézz szét a widget-ek között... biggrin wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 48 | 13:33
vmarci21, ott nem találtam semmit, de csináltam szép CSS gombokat! biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 49 | 14:55
KovJonas, pedig a widgetek közözött van ilyen.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Adri3113
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 22:34
Sziasztok....
Én azt kérdezném, hogy a kiválasztott sablon részeit hogyan cserélhetem le egyedire? Például amire most nekem szükségem lenne, hogy a sablonhoz tartozó képet lecseréljem másikra, és a sablonhoz tartozó háttérszínt tudjam módosítani.
Bár jó lett volna ha a sablonok között nagyobb a választék felső fejléces (vízszintes) menüsorosból.
Előre is köszi a válaszotok.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 51 | 09:59
Adri3113, a háttérszín/kép megváltoztatása sablontól függ. A Te oldaladnál úgy látom így kell:

Admin-menü --> Honlap-stílus --> Külalak vezérlése (sablonok) --> A honlap oldalai

Itt van egy ilyen rész:

<body style="background: #ffffff; margin:0;padding:0;">


Itt a színkód (#ffffff) helyére beírod azt a színkódot, amelyiket az oldalad hátterének szeretnéd! smile

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------

Vízszintes menüket például a DynamicDrive oldalán találsz! wink

(Adri3113)
a sablonhoz tartozó képet lecseréljem másikra


A fejléc képét szeretnéd lecserélni? smile Akkor itt a videósegítség:

--Clown--
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 09:59
Sziasztok!

Nem tudom hogy jó témába írom-e a kérdésemet.
Az lenne a kérdésem hogy van egy honlapom a szabadhonlap.ucoz.hu halottam az Informatika tanáromtól hogy ha az oldalamat ideiglenesen leállítom akkor meg lehet azt csinálni hogy ne az admin belépést adja be hanem a 404.-es hibaoldalt

Ha ezt meglehet csinálni, akkor hogyan?

Előre is köszönöm a választ.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 53 | 09:59
Hmmm...
--Clown--, én ezt egy intro oldallal csinálnám meg, csak nem tenném bele a belépés kódját! smile (belépés kód= $LOGIN_FORM$ )

A Ucorneren találsz videósegítséget az INTRO oldalhoz! smile
Tehát ez lenne az, de Te hagyd ki a belépés kódját: http://www.ucorner.tk/publ....8-1-0-5

Ez csak egy ötlet, lehet, hogy a tőlem tapasztaltabb felhasználók nem így készítenék el... smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 54 | 09:59
--Clown--,
http://forum.ucoz.hu/forum/19-77-4#7375

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Erzsike4006
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 22:00
Sziasztok!
Segítséget kérnék.Most léptem még csak be ide ,és az első honlapomat szeretném megcsinálni.
Lehet buta kérdés lesz ,de nem vagyok járatos ezekben a dolgokban .Megtetszett egy sablon az angol uCoz Templatesen .Hogyan tudom aktiválni itt .Letöltöttem ,de hová kell feltöltenem ? Es mit?
Köszönöm a válaszokat smile
Drucocu
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 19:03
Sziasztok! Én is próbálom megváltoztatni a sablont smile Illetve meg tudom változtatni, mert a HTML is átíródik és a honlapon is a kiválasztott téma jelenik meg. Egyedül a CSS felületen marad mindig ugyanaz a sablon, és így nem is tudom változtatni rajta a dolgokat. Ja, és ha kiválasztom az új sablont az általános beállításnál, mihelyt elkattintok visszaállítja az előzőre... A sablonok szerkesztőjében ugyanígy. Kiírja, hogy "A következő design stíluskészlete 996", miközben már átállítottam a 793-asra és az jelenik meg a honlapon is...
Talán el kell valahogy menteni vagy ilyesmi? De mindig rákattintok a mentésre... már ha megjelenik... biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 57 | 20:37
Drucocu, nem tudom mi lehet a baj, nálam jó... sad
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Józsika
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 58 | 07:51
Prémium sablont hogyan állíthatok be?
Letöltöttem egy prémium sablont, a baj, hoögy nem tudom, hogyan jelenítssem meg az oldalamon...
Előre köszönöm válaszaitokat.

bb
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 59 | 08:39
Józsika, honnan töltötted le? Ha a ucoztemplates oldaláról, akkor van rá leírás! smile

https://ucoztemplates.uservoice.com/knowled....mplate-
Józsika
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 60 | 08:52
Jó hír! Sikerült megváltoztatni a sablont. Csak az a baj, hogy nem így jelenik meg (http://arcliteblue.ucoz.net), hanem így: (http://kerdesek.ucoz.hu)
bb
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
Keresés: