A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 481 | 17:41
KovJonas..előre is köszönöm.... http://allin.ucoz.hu/

Hozzáadva (03.02.2013, 16:41)
---------------------------------------------
azt szeretném megoldani, hogy a fölül látható magyar-ukrán nemzeti lobogók színeit tudjam használni a feketeség biggrin helyett...ezt, úgy gondolnám, hogy csinálnék egy ugyanolyan képet a megfelelő méretben, majd azt tenném be háttérnek

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 482 | 18:01
Tibi6436, akkor ahhoz kell egy kép, amit be akarsz rakni, majd a Honlap oldalai sablonba a következő kód helyére:

Kód
<body style="background-color:#1F1F1F; margin:0px; padding:0px;">


Tedd be ezt:
Kód
<body style="background:url('képed-url-címe'); margin:0px; padding:0px;">


Működnie kéne! biggrin

(Az összes modulnál külön-külön meg kell ezt csináld, vagy esetleg próbálkozhatsz a gyors-csere funkcióval is! smile )
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 483 | 18:14
Hát te nem vagy semmi...KÖSZÖNÖM! Akkor kipróbállom és megírom, sikerült e... cool

Hozzáadva (03.02.2013, 17:14)
---------------------------------------------
Oksa! Működik, a gond az volt, hogy én nem külön modulonként próbállkoztam, de modulonként cserélve működik...köszönöm...jövök egy sörrel biggrin ... és örülök, hogy még nem veszett ki teljesen a világból a segítőkészség!

Kid
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 484 | 12:41
Nekem is lenne egy gondom smile

http://mylifebelike.ucoz.hu
az itt szereplő képeket szeretném kicserélni... de olvasgatva a fórumot nem jutottam előrébb
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 485 | 15:06
Melyik képet szeretnéd kicserélni és mire? Melyik kérdésre nem találtál választ a topicban?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 486 | 15:22
Kid, Na akkor most ezt olvasd át, és a benne leírt pontok szerint kezd újra a leírást..... wacko

Mikor fogja ezt végre mindenki betartani??? wacko

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Hikari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 487 | 13:45
Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy a "block content"-Hóesés blockot hogyan tudom eltüntetni a honlapomról ?
Egész télen rajta volt, és mint a "mentett bejegyzések " vagy más blovk ott szoktak lenni alul.
( ahogy látjátok a honlapomon is) http://doramafan.ucoz.hu
De ez nincs ott, és mégis esik a hó... mit lehet tenni?
A vezérlő pultban nincs valami olyan h mindent HTML el írna ki, és ki tudnám törölni ?
Nagyon kérlek h segítsetek!

Előre is köszönöm a segítségeteket: Hikari
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 488 | 22:55
Hikari, a sablon-szerkesztővel szedd ki a js-t! wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ladyen
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 489 | 10:17
Hi!

Tudna valaki segiten a fav icont hol tudom megoldani hogy latszodjon is http elott a fajlkezeloben feltoltottem az icont ,de hogy tovabb koszi.
Es meg egy kis segitseget kernek fejlecet es a hatteret szoval mindent le szeretnek cserelni az adott sablonba hogy tudom koszi most ezt a sablont hasznalom Honlap-stílus #975

http://ladyentutorials.ucoz.co.uk/
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 490 | 10:54
Szia!

A favicont az oldalad gyökérkönyvtárába kell feltölteni, szigorúan favicon.ico néven, és ikon formátumban.



A grafikát érdemes 16×16 pixelesben elkészíteni, majd ellátogatsz a ConvertICO.com-ra, ahol feltöltöd, és ikonná konvertálod. Ezt a kész ikont letöltöd a gépedre, elnevezed favicon.ico-nak, majd feltöltöd az oldaladra az alapértelmezett helyett. Elmented a változásokat, és megjelenik az új favicon a böngészőfülön az oldalad leírása előtt.

Csatolmányok: 9693784.png (41.5 Kb) · 2155576.png (9.1 Kb)


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 491 | 14:07
BonFire, vagy szimplán csinálsz egy 16x16-os (vagy 32x32-es, ez a 2 manapság gyakran használt szabvány van) képet, elmented PNG formátumba, feltöltöd, majd FTP kapcs. segítségével átírod a nevet erre: favicon.ico

a képet sajnos a fájlkezelőn keresztül nem lehet favicon.ico-nak átnevezni, (vagy alapból ilyen néven feltölteni) mert már van olyan fájl...
leírás az uCorneren ==>

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ladyen
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 492 | 15:12
Koszonom a valaszokat sikerult igy az egyik kerdesemre a valasz meg van, de amasik kerdesemre nincs olvas visszabb legyszives. Thanks
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 493 | 16:05
Idézet (Ladyen)
amasik kerdesemre nincs olvas visszabb legyszives. Thanks


Ladyen: Mindkettőnknek ott vannak az oldalaink linkjei az aláírásainkban, nézd meg a témával kapcsolatos videóimat, vagy vmarci21 leírásait; minden kérdésedre ott a válasz!

Köszönöm!


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 494 | 18:42
Ladyen, tovább az uCorner-re =>

vagy a videókra ==>

BonFire, az uCorner nem az én oldalam, ha arra gondoltál... (bár attól még ott van a megoldás! biggrin )

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Kata7195
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 495 | 08:06
Üdv!

Megszeretném kérdezni, hogy hol tudom beállítani, hogy a Menüben nagy betűk is legyenek? A menüben eredetileg nagy betűvel írtam ,és csak a sablont cseréltem le. Ennek hatására lettek kisbetűs írások. A szerkesztésben is átírtam,és mikor megnyitom nagy betűvel is látom, és elmentem,mégis a honlapon csupa kis betű van. Köszönöm a segítséget.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Keresés: