A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
borbolya
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 466 | 17:58
köszi Marci,

éppen három perccel ezelőtt sikerült megoldanom a dolgot, de őszintén szólva már majdnem feladtam smile

Megnéznéd, hogy sikerült?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 467 | 18:38
borbolya,
nem tudom hogy szándékos-e, de a menü rálóg a fejlécre, és szerintem ez így nagyon béna. A banner és logó felirat lehetne középen, és tökéletes lenne! A többi jó! cool

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 468 | 02:48
Sziasztok!

A #291-es sablont használom és a bal felső részen a vízszintes menüsorba hogy tudok további menüpontot berakni (Főoldal/Profilom/Kilépés mellé)?
Szeretnék egy elérhetőségek menüpontot berakni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 469 | 16:47
Pubi, szerezd a HTML-t!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 470 | 02:29
Quote (vmarci21)
Pubi, szerezd a HTML-t!


szerezd?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 471 | 08:46
Elírtam. : szerkeszd a html-t

[admin-menü==>] sablonok ==> honlap felső része. Nem adtad meg az oldalad linkjét, csak a sablon számot, de nem akarok új honlapot létrehozni, így nem tudok többret mondani. Adsz linket, akkor többet segítek.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 472 | 09:18
Pubi,
Asszem megvagy, ez az oldalad.?

ha igen:
akkor találsz az előbb leírt helyen egy olyat hogy:
Code
<a href="http://lovemuffin.ucoz.com/"><!--<s5176>-->Főoldal<!--</s>--></a>   | <a href="$REGISTER_URL$"><!--<s3089>-->Regisztráció<!--</s>--></a>  | <a href="$LOGIN_URL$"><!--<s3087>-->Belépés<!--</s>--></a>


berakod utána hogy: [code]<a href="link"><!--<s5176>-->cím<!--</s>--></a>[code]
Értelem szerűen többet is berakhetsz belőle.

ha nem:
írd meg az oldalad címét!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
LaptopElite
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 473 | 21:04
Üdv!

Kellene egy kis segítség! Felraktam a saját magam által szerkesztett logómat(1000x193px), és szeretném megtudni hogy melyik az a parancs a szerkesztőben ami rugalmasan igazítja az épp aktuális képernyőfelbontáshoz a weboldalt és annak tartalmát!!!???? Itt az a bajom hogy 1024x768as felbontásban jó, de 1440x900-asban meg rettenetes, azaz inkább nem lesz szélesebb... :S ezt a kék sárga szösszenetet szeretném rugalmassá tenni ha lehet!!! http://laptopelite.ucoz.hu/ ő lenne az oldal! Nagyon köszönöm a segítséget!

Ui.: Egy kis segítség azoknak akiknek cserélgetnék a fejléceket de nem tudják hogyan tegyék: Egy szerkesztő nélkül nyitott weboldalon megnézhetik hogy az aktuális tartalom amit cserélni szeretnének melyik sorban és hogyan lelhető fel! Én úgy próbálgattam, hogy mondjuk a (/s/nemtudommi/sablonszám/valami.jpg) -nél a sablonszám elé raktam egy "x" et, majd mentés és egy új ablakban lecsekkóltam melyik kép tűnt el!! Így meg lehet fejteni, hogy mi, mihez tartozik... Remélem segít... Nekem bejött biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 474 | 20:45
LaptopElite, a képpel nem tudsz olyat csinálni....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
PPD
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 475 | 11:13
Üdv.!

Szeretném beállítani azt, hogy minden oldalon más háttérkép jelenjen meg, hogy tudom ezt megoldani?

oldal címe: http://ppd.ucoz.hu/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 476 | 18:08
PPD, minden sablonban megadhatsz más hátteret, csak a body-ba rakd be:
Kód
<body style="background:#színkód ;">

vagy
Kód
<body style="background:url(kép url);">

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
PPD
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 477 | 21:23
Idézet (vmarci21)
PPD, minden sablonban megadhatsz más hátteret, csak a body-ba rakd be:
<body style="background:#színkód ;">
1

vagy
<body style="background:url(kép url);">


Köszi a segítséget, ment a dolog. Az oldalszerkesztő alá tartozó oldalaknak lehet külön-külön változtatni a hátterét, vagy azokét az oldalszerkesztő modul határozza meg?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 478 | 22:22
PPD, ha nagyon akarod, akk. informerekkel lehet szórakozni, de ccsak belassítja az oldalt, én ezzel nem szórakoznék. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 479 | 16:29
Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre, mégpedig weboldalam hátterének átállításához.
Hiába állítom át <body style="background-color:#1F1F1F; margin:0px; padding:0px;"> nál a színkódot, vagy teszek be kép url-t, semmi sem változik, vizuális szerkesztőben mutatja a változást, de böngészőből semmi.
A segítséget előre is köszönöm!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 480 | 16:41
Tibi6436, add meg a honlapod címét, szívesen megnézem! biggrin
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Keresés: