A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 541 | 12:03
Ok,csak ott pm-ben küld el az admin jelszót,anélkül nem tudok belépni.Dadm,
Dadm
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 542 | 20:09
Elküldtem!

Hozzáadva (08.04.2014, 19:09)
---------------------------------------------
Hello! Lenne egy újabb kérdésem:
Meg tudtam csinálni a háttérképet az oldalamra, csak az a baj, hogy vannak a honlapomon nagyobb oldalak, is és ott, ha elfogy a háttérkép egy sima szürke felület lesz. Ez elég furán néz ki, be is linkelem: http://farkaslegendak.ucoz.hu/index/foszereplok/0-8
Kérlek valaki segítsen ezt megoldani! sad

remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 543 | 12:11
SziaDadm,

Megoldva. wink
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 544 | 13:25
Sziasztok! A cikkek katalógusa modul (nálam poézis név alatt fut) a fejezetben található anyagok listájának oldala teljesen szét van hullva. Valószínűleg ez a régi sablonváltás következménye, amit vmarci21 akkor sikeresen helyrehozott (örök hála). Most vettem csak észre, nem foglalkoztam vele, mert ezidáig még nem hoztam létre fejezetet. :S Azon kívül, hogy a html kódokat pakolgatom jobbra-balra, nem jutok előrébb. Tudtok nekem segíteni, hogy mitévő legyek?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 545 | 19:39
EniG, meg tudnád adni a pontos URL-címet, ahol szét van esve az oldal? Ezenkívül egy képernyőképpel is szolgálhatsz smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 546 | 10:36
bigblog, Szia! Megadom. De most melyiket? (költői kérdés) Ha lehet választani, legyen az url: http://enig-naploja.hu/publ/nepdalok/6
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 547 | 19:15
EniG, megoldva wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 548 | 10:44
bigblog, Köszönöm a segítséget. Azt hiszem a könnyebbik megoldást választottad. Inkább megcsinálod te, mert az gyorsabban kész van, mint, hogy elmagyarázd, persze ez nekem is könnyebb. Csak így mindig rád szorulok.

U.i.: Ha meglátom ezt a szmájlit, akkor mindig rosszra gondolok, a kacsintás az mosolygós szokott lenni, itt lefelé görbül a szája, úgy érzem útban vagyok. :S
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 549 | 14:00
Idézet EniG ()
Csak így mindig rád szorulok.

Nem baj, én ráérek, és amúgy ez is része a feladatomnak biggrin

Idézet EniG ()
U.i.: Ha meglátom ezt a szmájlit, akkor mindig rosszra gondolok, a kacsintás az mosolygós szokott lenni, itt lefelé görbül a szája, úgy érzem útban vagyok. :S

Nekem is ez volt az első reakcióm amikor regisztráltam, de sajnos nem cserélhetem le a hangulatjeleket (ez talán jobb? biggrin )

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 550 | 14:07
Százszor jobb. smile

Hozzáadva (13.11.2014, 13:07)
---------------------------------------------
Látod, nem csak a html a feladatod. Még az érzékenyebb felhasználók hangulatával is kell foglalkoznod. smile

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 551 | 14:16
EniG, persze, hisz én, valamint a többi fórum staff (vmarci21, KovJonas, remus) kell megteremtenünk a felhasználók kellemes hangulatát smile

Idézet EniG ()
nem csak a html a feladatod

Tudom, mert még ott van a fordítás, SEO, ügyfélszolgálat stb. biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack_old
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 552 | 12:15
Sziasztok én leszerettem volna cserélni a háttérképet. A fájlkezelő gyökerébe fel is töltöttem egy walpapper nevű png fájlt. Nem értem hogy miért de ezzel a kóddal nem jeleníti meg a hátteret.

Kód
#casing {background:#000 url(/.s/t/1231/walpapper.png) 0 0 repeat-x;padding:40px 0;}

http://www.cms-center.ucoz.hu - tartalomkezelő rendszerek birodalma
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 553 | 12:16
iHack, azért nem jeleníti meg, mert rossz URL-címet adtál meg. A helyes kód így fest:

Kód
#casing {background:#000 url(/walpapper.png) 0 0 repeat-x;padding:40px 0;}

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack_old
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 554 | 12:18
UPDATE: Megoldottam köszönöm :)
http://www.cms-center.ucoz.hu - tartalomkezelő rendszerek birodalma
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 555 | 12:30
Sziasztok! Én meg eltüntettem a hátteremet. :S Ugyanis a próba weboldalam linkje volt a hátterem, hogy miért ne kérdezd. smile .Azt akartam rendbe tenni. A próbáról töröltem, az eredetibe feltöltöttem a képet és a linket is és nem műkszik. sad
Az üzenetet szerkesztette EniG - Kedd, 2015.04.14, 12:31
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Keresés: