A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC
goaweb
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 61 | 17:55
Hello.

Az volna a kérdésem, hogy egyenlőre ingyenes felhasználó ként szerkeszthetek egyidőben több honlapot is egy felhasználó név alatt? Választ előre is köszönöm.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 62 | 17:56
goaweb, a uCoz ingyenes rendszer, egyszerre több honlapot is szerkeszthetsz! biggrin
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 63 | 18:16
Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni,hogy szeretném ha a felhasználók, az adatlapjaikon tudjanak magukról leírást készíteni,tehát az adatlap szerkesztésénél(Adatváltozatás)lenne még egy plusz rublika,ahová tudnának leírást készíteni,képeket berakni,BB kódokat is használva.
Segítségeteket előre is köszönöm. smile
Autópiac
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 64 | 17:57
Tisztelettel üdvözlök Mindenkit!
Rögtön kérdéssel kezdenék biggrin
...ami a következő lenne:
Mi számít inaktivitásnak. Azt olvastam, hogy 40 nap után törölhetik az általam szerkesztett honlapot.
...hogy van ez pontosan, mi számít inaktivitásnak?
A választ előre is köszönöm!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 65 | 19:05
Autópiac, inaktivitás:
ha 40 napik nincs látogatója (vagy csak te látogatod) az oldalt ÉS nem lett hozzáadva új cikk, nincs sablon módosítás.

ha egy oldal inaktív lesz, akkor kapsz egy mailt, és van 10 napod visszaállítani az oldalt.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Autópiac
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 66 | 19:40
Ami azt jelenti, hogy az én számítógépem ( aki létrehozta az oldalt ) az én ip címemröl? Ha más keresi fel az oldalt és ott klikkelget de én nem módosítok az úgy?

Köszönöm az előző kérdésemre adott gyors választ!

Hozzáadva (08.04.2013, 18:40)
---------------------------------------------
Bocs, még valami. Egy esetlegesen feltöltött új kép már megszakítja a 40 napos inaktivitási intervallumot?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 67 | 15:38
Autópiac, elméletben te a saját oldaladon nem számítasz, de nem sok embernek van fix IP-je, nem tudom ezt hogy nézik, szerintem ha 2 ember (2 IP-ről) jön fel egy nap, akkor már nem törlik.

Szerintem igen, a feltöltések megszakítják a 40 napot...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Traveller
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 68 | 11:40
Szép napot Mindenkinek!
Tegnap hoztam létre a honlapom és ma próbálom csinosítgatni, viszont rögtön van egy problémám.
A rendszer be enged lépni de ha az általános fülre kattintok és szeretnék belépni a vezérlőpultba megjelenik egy másik oldal ahol ugye kéri a honlap nevét ( beírom, de mentve is van ), kéri a jelszót -megadom, de mentve is van- és a biztonsági jelszót is helyesen adom meg mégsem történik semmi. Újra és újra kéri a jelszót, de semmi. Mi lehet a probléma?
A honlapom: magellan.ucoz.hu
A segítséget előre is köszönöm!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 69 | 11:44
Traveller, ilyen problémám nekem is szokott lenni, de meg lehet oldani! biggrin

próbálkozz belépni a következő linkeken:

magellan.ucoz.hu/admin
magellan.ucoz.hu/admin/2
magellan.ucoz.hu/panel
Traveller
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 70 | 12:31
www.kepfeltoltes.hu/view/130410/10676629551_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]

Hozzáadva (10.04.2013, 10:45)
---------------------------------------------
www.kepfeltoltes.hu/view/130410/1028425352_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]Hozzászólás szövege

Hozzáadva (10.04.2013, 10:48)
---------------------------------------------
...elnézést!
Már látom, hogy kaptam választ. ( feltöltögettem a képernyőmentéseket és nem figyeltem )
Próbálkozom wacko
Köszönöm a gyors választ!

Hozzáadva (10.04.2013, 10:52)
---------------------------------------------
Sajnos így sincs semmi eredmény. A probléma mindhárom oldalon fennál.
Megpróbálom újraindítani a gépemet.

Hozzáadva (10.04.2013, 11:31)
---------------------------------------------
Sajnos újraindítás után sem tudok belépni a vezérlőpultba.
Tudna nekem valaki segíteni? sad
Előre is köszönöm!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 71 | 17:32
Traveller, a vezérlőpultba belépés NEM a Uid-s jelszóval, hanem a webtop-osal történik! wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Traveller
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 72 | 11:53
Stimm. Minden OK.
Nagyon köszönöm! smile

Hozzáadva (12.04.2013, 09:50)
---------------------------------------------
Szép napot Mindenkinek!
Kérdéssel fordulok Hozzátok. Jobbnak látom ha feltöltök egy képet a képfeltöltes.hu-ra, kérlek nézzétek meg. Benne van, hogy mit szeretnék. Így egyszerűbbnek láttam mintha megpróbálnám leírni.
Előre is köszönöm!

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130412/Magell_n_ucoz_hosszabb_lenne_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hozzáadva (12.04.2013, 09:54)
---------------------------------------------
...ja, és még valami. Utazási Ajánlatokat szeretnék megjelentetni a honlapomon, de valamiért nem jeleníti meg az adobe flash player képeket. Van rá valami megoldás?
Köszönöm!

Hozzáadva (12.04.2013, 10:53)
---------------------------------------------
Elnézést, figyelmetlen voltam. A flasht megjeleníti, így már csak első problémám megoldására kérnék segítséget.
Köszönöm!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 73 | 18:52
Traveller, az utazási ajánlatokat akarod lejjebb vinni??

admin-menü => sablonok lenyíló menüben a menü-szerkesztő

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Traveller
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 74 | 17:04
Nem. Azt szeretném, hogy az ablak ami a képen látható szélesebb lenne, mert így nem fér ki az ajánlat teljes szövege. Azt szeretném, hogy több karakter legyen látható.
Köszönöm!

Hozzáadva (15.04.2013, 16:03)
---------------------------------------------
Üdv!
Lenne még egy kérdésem: A már említett oldalon ( magellen.ucoz.hu) melyen utazási ajánlatokat szeretnék hirdetni feltettem egy utat ( keresőbe beírva: Balaton, kiad kettőt. Az egyik " BALATON HOTEL AEROPORT 3NAP/2FŐ REGGELIVEL 38900 Ft ", amit ídőközben levettem viszont rákattintva " Page Not Found (404) " lap jelenik meg. Én nem szerkeszteni szeretném az oldalt hanem azt, hogy az általam törölt utazási ajánlat ne jelenjen meg a keresőben, így aztán nem is lehetne megnyitni és a " Page Not Found (404) " oldal sem jelenne meg. Viszont feltettem egy másik balatoni utat ( próbaképp ) "Ramada Hotel & Resort Lake Balaton**** 4 nap / 3 éj 2 fő részére félpanzióval 64.900 Ft.-" azt viszont nem adja ki a kereső lassan 3 napja. Mindkét kérdésre megoldást várnék, mert így sajnos nem tudok tovább haladni az oldal szerkesztésében. A segítséget előre is köszönöm! ( elnézést, ha hosszúra sikerült a mondani valóm ). További szép napot!

Hozzáadva (15.04.2013, 16:04)
---------------------------------------------
Sorry: Az oldalam neve magellan.ucoz.hu

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 75 | 18:40
Traveller, a menü méretét sajnos nem lehet módosítani... esetleg használhatsz saját/sablon-menüt, aminek tudod módosítani a kódját wink

A keresőre azt tudom mondani, hogy magától megjavul, vagy a profilodon (??? vagy az admin-panel =>> felhasználók résznél ??) minden felhasználónál egy bejegyzések újraszámolása funkció!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
Keresés: