A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC
mogyeszka88
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 13:41
Bocsi hogy sok a kérdésem de még egy utolsó lenne.

Tegnap megtaláltam hogy lehet IP-bant adni,
Nem figyeltem meg hogy lehet ezt a lehetőséget kihasználni a panelen.

Ezzel kapcsolatban kéne még egy kis segítség.

Köszönöm szépen a választ előre is! smile
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 32 | 17:41
mogyeszka88, Az IP címeket itt tudod letiltani: Weboldaladon Admin Bar --> Beállítások --> IP címek letiltása
A felhasználók IP címét pedig a profil oldalukon találod. Így néz ki: 000.00.000.00

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 33 | 17:41
Sziasztok,

Valaki meg tudná nekem mondani hogy a uCoz weboldalakon pontosan milyen betűtípus van használatban? Sima "Arial" vagy "Times New Roman"?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 34 | 20:19
1world, ez sablononként változó, és ha nincs megadva, akkor a felhasználó böngészőjének beállításai érvényesülnek. De egyébként azt hiszem a verdana és az arial a leggyakoribb.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 35 | 21:38
DaveedBrown, köszi a választ. :-) A Verdana lesz az amit kerestem.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 36 | 00:39
Sziasztok.
Nehéz volt hogy hova írjam a "mondókámat" ezért ide írtam.
Létrehoztam egy honlapot, felöltöttem tartalommal, már egy 380mb-ot elfoglaltam. Később befizettem egy alap csomagra.
Így + 800mb tárhely, FTP -n 60mb ... stb. Aztán kihasználtam azt a tárhelyet feltöltöttem sok mindet, 800mb-ból használtam kb. 480mb-ot. Később lejárt a csomag. És aztán az a gondom, hogy mivel elhasználtam a tárhelyet bőven, ezért nem csinálhatok semmit a honlapon, se fejezetet nem tudok hozzáadni, sem kategóriát. Se semmit, se oldalt, és még az oldalakat se tudom szerkeszteni. De még képet sem tudok átnevezni.
A kérdés hogy az uCoz rendszerben engedélyzenék ezt ha elhasználta a tárhelyet akkor, tudjon a weboldalán módosítani. ..
Oldalak, oldalszerkesztés, kategória hozzáadás, fotó átnevezés, fotó áthelyezés, stb.
Előre is köszönöm a választ smile

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 37 | 09:22
tomi3821, valószínűleg amíg nem törlöd a fölösleget, ami nem fér bele az alap 400 megába, így marad.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 38 | 17:32
DaveedBrown, tomi3821, Azért az, hogy a képet át nevezni sem lehet, az vicces.... Nem hinném hogy olyan sokat jelentene az esetlegesen a névbe kerülő + 2 karakter!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Bea
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 14:10
Sziasztok!! Sehogy se tudok rájönni, hogy hogyan kell fórumot csinálni? Segítsetek! Köszi!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 40 | 14:45
Bea, oldaladcíme/panel --> itt belépsz, majd a bal oldalon lévő blokk alján van olyan, hogy "inaktív". Arra rákattintasz, majd aktiválod a fórumot. De legközelebb inkább használd a keresőt, mert ez már egyszer le lett írva mindenképp.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 41 | 11:53
Újra van 1 problémám:

Be akarok a hirdetőtábla hozzászólásaihoz egy 10mp-ként automatikusan frissítő scriptet, de kéne a hozzászólásokat tartalmazó "adattábla" url-e. Meg is találtam egy scriptben, ilyen formában:
Code
/'+'board'+'/'+'1-'+p+'-0-2-0-0-0-0-1347624001


A kérdés: Nem tudom kitalálni, hogy mit takarnak a '+'-ok, és a '+p'. Nem tudja valaki esetleg?? (a vmtech-ről van szó, ha valakit érdekel, a ghonlap url-je nem változott, katt a lenti bannerra.)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 03:03
ehez az egyik fönök jo lenne ha irna valamit. köszi

Dátum: Csütörtök, 13.09.2012, 20:29 | Üzenet # 16

kérdezném h a niceRadio az valami ucozos adalék ? htmlbem találtam volt hogy letoroltem de ujra megjelent . vagy vmi virus féle ?:)

egy kodreszletet beteszek :

jQuery(".niceRadio input").each(
function() {
if(jQuery(this).attr("name")==nm) {
jQuery(this).parent().removeClass("radioChecked");
}
});
if(el.attr("class").indexOf("niceRadioDisabled")==-1) {
el.addClass("radioChecked");
input.attr("checked", true);
}
return true;
}
function changeVisualRadio(input)
{
var wrapInput = input.parent();
var nm=input.attr("name");
jQuery(".niceRadio input").each(
function() {
if(jQuery(this).attr("name")==nm)
{
jQuery(this).parent().removeClass("radioChecked");
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 43 | 19:43
hxxtholz, nem rosszindulatból, szeretem az uCozd, de a forráskódot megnézve néha nagyon csodálkozok, hogy aki ilyen profi szolgáltatást csinál, néhány helyen mért ílyen ódvatú megoldásokat hasaznál.

Hozzáadva (19.09.2012, 18:43)
---------------------------------------------
Az én kérdésemre még mindig keresem a választ, ha valaki tudja, írja meg! sokat segítene nekem!


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 01:56
Quote (vmarci21)
ódvatú megoldásokat hasaznál.


ezt nem ertem.

en kérdezem hogy mi lehet ez az oldalamban ? valami niceradios akármi - több aloldalamon is találtam ilyet
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 45 | 09:21
hxxtholz,

radioChecked = jelölőnézet Gondolom a szavazások modul használja.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
Keresés: