A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC
hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 46 | 12:23
oké kösz akkor nem kell ettöl tartani , hogy benne van:)
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 47 | 09:04
Aloha!
Ha készítek a gépemen egy saját betűstílust, akkor azt fel lehet tölteni a weboldalamra úgy,
hogy amikor vizuális szerkesztőben vagyok ki lehessen választani? smile
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 48 | 17:00
Tudomásom szerint fellehet tölteni és lehet is használni! De az jó kérdés hogy hogyan....
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 49 | 17:34
KovJonas, FilmTorrent, legjobb tudomásom szerint a betűtipus nem a szerveren, hanem az user (felhasználó, látogató) gépén kell fent legyen. Egyedi betűtípusok pedig nem valószínű hogy ott van mindenki képén, bár úgy látom, ez kijátszható, ill. van rá egy alig használt funkció:
http://www.totalstudio.hu/blog....0-05-27

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 50 | 17:54
Igen, így igaz! De úgy tudom van egy olyan dolog ami automatikusan letölti a felhasználógépére...
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 51 | 17:57
FilmTorrent, utolsó néhány szót olvastad? Még linkeletem is.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 52 | 18:00
Ja hát igen.... erről van szó! Így kivitelezhető ahogy a linken olvasható%
Mazsi
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 53 | 14:15
sziasztok! smile lenne egy problémám... sad amikor egy új bejegyzésembe egy képek akarok hozzáadni, akkor azt írja ki, hogy már nincs több hely.(idáig úgy jutottam el, hogy beléptem a bejegyzés készítésébe, majd a felül lévő kis kép ikonra kattintottam és megjelent a fájlkezelő, ahova egy újabb képet akartam feltölteni, de ezt írja ki:Az adott mappa fájlmennyisége elérte a limitet.) az oldalam, csak abból áll, hogy képeket rakok fel, ezért nagyon fontos lenne, hogy kapjak egy hasznos választ!fizetnem kell hogy ott legyen több hely, vagy elég ha csak várok???????
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 54 | 16:58
Mazsi, az összes modulba van "normális" képfeltöltés, nem kell a fájlkatalógust ezzel teletölteni!!!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 16:53
Hello!
Ezt a reklámot ami megjelent itt minden ucozos oldalon, hogy lehet eltüntetni?
Mert pont ott van ahol nem kéne neki.

remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 56 | 17:24
Attila, Szia!nemtudom hogyan csinálták,de valaki ezt rakta be a beléptető oldalamra;http://dragonbit.ucoz.hu/virus.jpg. Így néz ki;
http://dragonbit.ucoz.hu/virus_kep.jpg[/img]http://dragonbit.ucoz.hu/virus_kep.jpg.
Nagyonszépen kérlek,segítsetek onnan eltávolítani ezt.előre is köszönöm sad
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 57 | 17:29
remus, hol látsz te itt vírust? És jó lenne ha nem írnád 10 témába a hibádat, mert rettentő idegesítő!

Szerintem az új reklámot nézed vírusnak. Ez nálad még a jobbik eset, sokaknál a menü nagy részét is eltakarja (így mondanom se kell, hogy oda a navigálásnak.)
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 58 | 21:06
Hozzászólás szövege
Idézet (Locky)
hol látsz te itt vírust? És jó lenne ha nem írnád 10 témába a hibádat, mert rettentő idegesítő!

Szerintem az új reklámot nézed vírusnak. Ez nálad még a jobbik eset, sokaknál a menü nagy részét is eltakarja (így mondanom se kell, hogy oda a navigálásnak.)

bocsánat.azt hittem,hogy valami rosszindulatú vírus,csak figyelmeztetni akartam mindenkit.még 1x bocs
izgomozgo
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 22:04
szerintem a "radio" gombnak a szavazásban van jelentősége, amikor 2-3 vagy bármely válasz lehetőségből csak egyet lehet megjelölni: pl. mit főzzek: babgulyást, húslevest VAGY gyümölcslevest, tehát csak egyet....(csaj vagyok :P)

Hozzáadva (30.01.2013, 21:04)
---------------------------------------------
Hozzászólás szövege

Idézet (izgomozgo)
szerintem a "radio" gombnak a szavazásban van jelentősége, amikor 2-3 vagy bármely válasz lehetőségből csak egyet lehet megjelölni: pl. mit főzzek: babgulyást, húslevest VAGY gyümölcslevest, tehát csak egyet....(csaj vagyok :P)

Bocsi, nem lapoztam, láttam erre már válaszoltak....:) de nem tudtam törölni a "megkésett" hozzászólásomat...elnézést...:)
Mazsi
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 60 | 19:51
köszönöm a választ! smile csak még egy kérdést:azt hogy lehet?ha csak simán beillesztem a képet akkor nem jelenik meg! sad
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
Keresés: