A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 20:06
Szia 23AnnA1!
Nagyon kedves, hogy személy szerint engem kérsz. smile
Ha jól emlékszem, erről már volt szó az oldalon és sajnos azt kell mondjam, ilyenre nincs lehetőség. sad
De itt a zenés topik, ott vannak az erre vonatkozó témák kitárgyalva.
http://forum.ucoz.hu/forum/19-26-1
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 12:23
Sziasztok!
Tudtok-e már róla, hogy tegnaptól (okt.06.) akármilyen uCoz-os linket akarnék posztolni a Facebook-on, akkor annak megnyitásakor a többi felhasználó ezt az üzenetet kapja:
Security Alert: This Link May Not Be Safe
Facebook has teamed up with McAfee to help protect you online. The link you are trying to visit has been identified as potentially unsafe by our trusted partner. Visit the Facebook Security Page to learn more about staying safe on the Internet.
To stay safe outside Facebook, get the free SiteAdvisor plug-in.
Protection provided in collaboration with McAfee SiteAdvisor. Tudj meg többet
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 15:16
AndyBaron, Sajnos ez így van, de ha rákattintasz az Ignore this warning linkre, akkor továbbenged. Köszönjük, hogy szóltál!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 01:28
Igen, tudom, csak reménykedek benne, hogy valahogyan lelevelezitek a fészbúkkal. Az én ottani posztolásaimnak több mint a fele a saját, uCoz-os weboldalaimra mutat. Esetleg írjátok meg, hogy mit kell nekünk, uCoz-katonáknak tömegesen írnunk a félszbúk felé, hogy abbahagyják ezt a hülyeséget... cool
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 13:41
AndyBaron, az a helyzet, hogy utánanéztem a dolgoknak, és egy ucoz.ru-ra (tehát valószínűleg orosz) regisztrált honlap küldött SPAM-et, és ezt észlelte ez a drága oldal. És egy oldal miatt szív az összes nemzetiségű uCoz. Egyelőre gondolkozunk, hogy hogy oldjuk meg, de szerintem mi ehhez kevesek vagyunk
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 16:05
Kár, hogy egy ilyen f**ság miatt szívnak ily sokan. lehet, hogy levelezéssel megoldható, mindenesetre én köszönöm a gyors válaszokat, valószínűleg e-miatt a probléma miatt azért még fogok tudni esténként aludni :))
fdomi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 18:05
-18 éven aluliaknak az ucoz rendszerrel hogyan lehetne pénzt szerezni ha egyáltalán lehet?
18 éven aluliaknak?
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 23 | 09:49
fdomi, nemtudom miért 18-at írtál, 16-éves kortól már lehet munkaszerződést kötnöd, vagyis lehetőséged van legálisan pénzt keresned, viszont 16év alatt, szülői beleegyezéssel, és csak iskolai tanszünetben van lehetőséged erre.
panettone
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 24 | 15:17
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy lehet azt megoldani ha irok egy ujabb cikket,hireket blogot vagy a főoldalra bármit akkor ne
az kerüljön az elejére,hanem mindig következőnek. ..tehát sorban lefelé.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 11:34
panettone, Sajnos ez a Honlap hírei modulban nem lehetséges, de van rá megoldás. Ehhez létre kell hozni egy Informert. Erről bővebben itt olvashatsz.
A Cikkek és a Blog modulban önmagában is lehetséges. A modul beállításainál van egy "Bejegyzések rendezése a főoldalon az alapbeállítás szerint:" rész, itt azt kell beállítanod, hogy "Bejegyzés dátuma (D)" Ezt mind a négy résznél beállíthatod.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


panettone
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 26 | 14:43
Köszönöm szépen:)
mogyeszka88
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 17:52
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a blogomon a moderátoroknak minden rangon külön-külön színt szeretnék adni a nevükhöz.
Ez hogyan oldható itt meg?

Köszi a választ előre is
Pityu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 28 | 19:28
mogyeszka88, ranghoz nem lehet színt párosítani, ezt csak a csoportokkal lehet megcsinálni. Van rá alternatív megoldás: a rangoknál beállítasz egyéni képkészletet (elég pl. 15x15 px-es képecskék külön-külön színnel ), és úgy csinálod meg a sablont, hogy a neve mellé kerül a rangjelzés. Ezzel viszont minden felhasználónál így jelenik meg, hacsak nem teszted feltételes operátorba.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


attid
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 08:37
Sziasztok.
Valaki tudna abban nekem segíteni, hogy csináltam egy oldalt, és a fórum részét be lehet e úgy állítani, hogy a legfrissebb hozzászólás kerüljön mindig felülre?
Köszönöm.

attid
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 30 | 09:49
attid, konkrétan két napja kérdezte meg más ugyanezt, légy szíves, keresd meg a fórummal kapcsolatos topikokban! Van szuper keresőnk is, ráadásul kettő is.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » KÉRDÉSEK - CSEVEGŐ TOPIC (Ha nem találod a kérdésed témáját itt kérdezz! :))
Keresés: