A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 286 | 10:05
Üdv Mindenkinek!
Megnyitottam a honlapomat, és azt tapasztaltam, hogy az egér helyett a kurzor villog, és simán bele írhatok a menűbe, vagy az oldalakra. Hát nem semmi. Az oldalakat továbbra sem tudom lapozni, linkeket megnyitni. Mint korábban írtam néha 1-2 oldalt sikerül megnyitni és vége.
oroszul.3dn.ru

Hozzáadva (11.12.2013, 09:05)
---------------------------------------------
Az előzőeket kiegészítve nem jelentkeztem be, is tudok írni az oldalra, úgy működik, mint egy szerkesztő panel. Ez már sok!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 287 | 13:12
Zsóka8985, Én nem tapasztalom ezt a problémát. Az összes oldalon tudsz "szerkeszteni"? Akkor próbáld meg a böngésződ cookie-it törölni, és nézd meg utána újra wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 288 | 14:45
T. vmarci21
Töröltem mindent, újra telepítettem a böngészőt, másik böngészővel is kipróbáltam.
Lehet hogy nem tudom elmagyarázni a problémámat.
oroszul.3dn.ru oldalon elkezdem nézni a menüt, üzenőfal, Tanuláshoz segítség, Orosz tesztek, Letöltések, eddig nincs semmi gondom, megtudom nyitni.
Érdekességek, ha meg is nyitom, a cikkeket már nem tudom megnyitni és itt már eltűnik az egér (kéz) , ekkor látom a kurzort villogni és letörölhetek, beleírhatok bármit. De nem vagyok a szerkesztőben. És ha nem vagyok bejelentkezve, mint vendég is beleírhatok, törölhetek. Ilyent még nem tapasztaltam.
Elnézést kérek, hogy így írom le, de nem tudom szakszerűen leírni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 289 | 18:50
Spori, Tehát itt van a probléma??
http://oroszul.3dn.ru/publ/

Ez nekem jó, Vagy egy URL címet adsz, hogy hol nézzem??

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 290 | 18:58
Jó.
Lecseréltem a külalakot és így most működik, de minden amit jobb oldalra tettem korábban az most eltűnt.
Kezdhetem előröl az egészet.
Köszi a segítséget.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 291 | 20:52
Vezérlőpult >> Sablonok szerkesztése >> Gyors-csere:
Mit cserélni:
Kód
contenteditable="true"

Mire cserélni:
Kód
contenteditable="false"

Mindent bepipálsz >> Végrehajtani a cserét

Remélem jól értettem smile
Régebb cikket is készítettem róla:
http://forum.ucoz.hu/forum/24-496-1#10756

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 292 | 19:34
Köszönöm a segítséget, megoldottam.
SWINE
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 293 | 15:24
Tisztelt ucoz!
Mostanában egyre többször nem érem el az oldalamat,mint ahogy most sem! wacko Link:http://swine-klub2001.ucoz.hu
Előre is köszönöm a tájékoztatásukat! smile
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 294 | 18:31
Nincsenek válaszok,nincs szolgáltatás,ismét nincs weboldal.Ez volt az utolsó dobása türelemmel vártam ez így kritikán aluli.Pedig szerettem,két éves munkám van benne.Teljesen egyedi sablont csináltam,kezdhetem előröl.
SWINE
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 295 | 18:48
Nekem is sok munkám van a weboldalamban.Szolgáltatót fogok váltani én is,ha még egyszer ilyen lesz!Még a moderátorok se válaszolnak,ez viszont tényleg felháborító!
Guszti6812
Üzenetek: 4
Hírnév: -2

Üzenet # 296 | 19:04
Nem étem miért csodálkoztok biggrin
UCOZ = megbízhatatlanság
Ez már régen kiderült. NE DOLGOZZATOK FELESLGESEN TOVÁBB! VÁLTSATOK MÁSIK TÁRHELYET, ÉN IS MEGTETTEM!
stansfield
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 297 | 19:07
Igen ez már, tényleg idegesitő,semmi értesités, hogy mégis mi a gond sad
Vagy szerver karbantartás vagy összeomlás vagy d-dos támadás van, ezekre tudok jelenleg gondolni sad sad
Remélem mi hamarabb kijavitják a hibát vagy háritják, én még bizom bennük ,ne adjuk fel smile
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 298 | 19:27
Helló Mindenkinek!
"bajasport.ucoz.hu" honlapot nem tudom megnyitni. Itt a szombat és megint nem működik az ucoz. Nem tudok üzenni a játékosoknak. Ebben az évben nagyon sok probléma volt a szolgáltatással. Karácsonyra kérünk egy új szervert. biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 299 | 20:20
Az s57-es szerver javításra került! Állítólag az ezen a szerveren található oldalak hamarosan ismét működésbe lépnek!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 300 | 20:43
Köszi!
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: