A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Maxi
Üzenetek: 4
Hírnév: 1

Üzenet # 271 | 22:38
Nekem se működik már vagy egy napja az oldalam. Minden elérhetetlen rajta! Jól lehúzza majd a látogatottságot cry
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 272 | 16:10
Maxi, bigblog, remus, vagyonőr, Guszti6812, Spori, és mindenki:

A szerverek kb. 80%-a újra megy, így nagy valószínűséggel a weboldalatok is elérhető, ha nem, akkor itt tájékozódhattok:
http://forum.ucoz.hu/forum/3-366-1

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Guszti6812
Üzenetek: 4
Hírnév: -2

Üzenet # 273 | 16:32
"Guszti6812,
Ebben igazad van,de pl. mivan a korlátlan tárhellyel,a modulokkal(filmkatalógus,blog,képkatalógus,cikkek,webshop,stb...)?
És a html szerkesztéssel olyat csinálhatsz,ami kiemelkedő látvánnyal bír,nem beszélve a scriptekről.+ a keresőmotorok is hamarabb megtalálnak"
--------------

Annak jó aki nem akar akármilyen látványos weblapot, egyébként a CENZÚRÁZVA is lehet szépet szerkeszteni,sok funkció van benne...a korlátlan tárhely meg ott is és itt is pénzbe kerül! smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 274 | 16:43
Idézet Guszti6812 ()
a korlátlan tárhely meg ott is és itt is pénzbe kerül!

Ezt nem értem... A korlátlan tárhely ingyenes, csak 400 MB-tól indul és növekszik korlátlanul...

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 275 | 17:03
Téma ideglenesen lezárva!

Ok:
Az eredeti témától való eltérés, vita két szolgáltató összehasonlításában.

hogy kinek mi kell (megbízhatóság, személyre-szabhatóság, ingyenesség, több sablon és modul, stb.) , és hogy szerinte melyik a jobb, azt most mindenki döntse el magában!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 276 | 22:59
S57 szerver megint nem elérhető!!!

Hozzáadva (06.12.2013, 21:59)
---------------------------------------------
De dolgozok az új weblapon smile
Sajnos nincs más választás, ez már messze nem korrekt ami itt folyik...

remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 277 | 23:06
2 napig jó volt az s57 szerver.És pont most jöttek volna a potenciális regisek.Valószínűleg elvesztettem most egy olyan lehetőséget,ami már megismételhetetlen.Szerintem most egy olyan 400-500 fő új regisztrálót elvesztettem. sad
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 278 | 23:56
Szabolcs, remus, kérlek, ne kezdjük már megint!
Senki sem döntheti el, hogy melyik szerveren legyen a honlapja!
És remus, ne félj, regisek jönnek még majd... Amúgy sem hiszem, hogy egyszerre jöttek volna 400-an! wink

Hozzáadva (06.12.2013, 22:56)
---------------------------------------------
Cartmannak teljesen igaza volt még annak idején!
http://forum.ucoz.hu/forum/25-175-8718-16-1351368636


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 279 | 23:57
bigblog, De jöttek volna.Bezárt egy oldal,és a felhasználókat áthosztam volna hozzám a letöltésekkel együtt ma este.
De igazad van.Inkább hagyjuk.Már ugyis mindegy.Majd jönnek mások.
Maxi
Üzenetek: 4
Hírnév: 1

Üzenet # 280 | 10:33
Bravó Ucoz,legközelebb már 1 hónapra száll el a szerver. dry
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 281 | 11:48
Ez nagyon nem megy.Szeretném meg kérdezni mikor lesz használható szolgáltatás?
Illetve a három nappal korábban feltett kérdéseimre is kérnék választ,Köszönöm!
A packersoldal.hu szervere,nem tudom melyik,többször áll le mint a másik azóta megszüntetett oldalam.A kérdéseim:
1.Át tudják költöztetni az oldalam egy másik stabilabb szerverre?
2. Ha készítek egy új oldalt a domain "átrakható"?
Köszönöm!
Robert0203
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 282 | 13:21
Szep napot mindenkinek! Az en oldalam se elerheto sad Hol lehet megtekinteni, hogy milyen serveren van az oldalam? Errol lenne szo: http://szekelyradio.ucoz.com Nagyon fontos lenne, ha mar mukodne.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 283 | 15:50
S57 szerver működik. smile
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 284 | 23:31
Üdv Mindenkinek!
Szeretném kérdezni, hogy a 60-as szerverrel is van valami bibi, mert nem mindig tudom az oldalakat megnyitni. (Kettő, vagy három oldal sikerül, a többit már nem tudom megnyitni) A linkek sem működnek időnként. Próbáltam más böngészővel is, nem megy.
oroszul.3dn.ru
Köszönöm
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 285 | 00:29
Csak a saját tapasztalatom: soha nem fog megfelelően működni a ucoz...tehát ha megbízható, normális, mindig elérhető (98%) weblapot szeretnél akkor NE EZT válaszd! Elég sokat szenvedtem vele, de már átáltam másra! Van másik megoldás, NE ÖLJ EBBE BELE SOK FELESLGES MUNKÁT!
Üdv mindenkinek
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: