A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 256 | 18:12
Alex681, A vizuális szerkesztő néha tud hü..ségeket csinálni... Érdemes HTML-ben szerkeszteni, és akkor nincs semmi ilyen hiba. Ill. ha előjött a hiba, akkor is gyakran megoldás egy mentés a HTML-szerkesztőben, és újra minden jó. Ha mégsem, akkor... ...akkorra kell félretenni egy biztonsági mentést. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Freebonus
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 257 | 10:37
Üdv a mai nap reggeltől áll az én oldalam is sajnos:( Reménykedtem benne,hogy elkerül majd ez a gond de mégsem így lett.Ami kicsit necces ,hogy a napokban akartam előfizetni mert már egy ideje használom a free verziót de így kissé elvagyok bizonytalanodva ,hogy mi is legyen.Szükségem van az oldalra de ha mindig ilyen hibák lesznek akkor nem tudom mit csináljak sajna:(

Tudna esetleg valaki valami információval szolgálni,hogy mikorra várható a javítás?

Oldalam: http://freebonuspoker.ucoz.com

Köszönöm előre is a segítséget.

Kellemes napot!
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 258 | 11:30
Sziasztok.
Nekem sem elérhető az oldalam.De viszont mondok egy olyat,illetve kérdeznék,hogy mondjatok egy olyan webhost szolgáltatót,ahol akadálymentesen működik minden.Szerintem nincs olyan.Sőt előfordul ez nagyobb közösségi oldalaknál is,akik előfizetik a szervert elég húzós áron.SZóval véleményem szerint ez a dolog természetes már-már.(Ha fizetsz,ha nem érte)Freebonus, Szerintem nem biztos,hogy találnál jobbat.Én nem találtam 1 év alatt.
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 259 | 12:32
Sziasztok!
Nekem sem elérhető az oldalam. (bajasport.ucoz.hu)
Erről az oldalról tájékozódnak a játékosok, napra késznek kell lenni vele.
Nem szidom a szolgáltatót, mert aki elolvasta a szabályzatot, akkor nincs miért reklamálnia.
Küldhetnének üzenetet, vagy tájékoztatást a felhasználóknak, amikor kimarad a szolgáltatás. Persze a támadásokat előre nem tudhatják, de amikor megtörtént, akkor. Kevesebbet mérgelődnének.
Üdv smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 260 | 14:20
Az s57-es szerver karbantartási okokból kifolyólag ideiglenesen le van állva. Megértésüket köszönjük!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 261 | 14:51
Köszönet a tàjékoztatásért.
Guszti6812
Üzenetek: 4
Hírnév: -2

Üzenet # 262 | 18:08
Köszönet a 2nappal későbbi tájékoztatásért...amúgy mindig ez van, folyamatosan tájékoztathatnak minket...nevetséges ez az egész UCOZ!
Nézzétek meg a CENZÚRÁZVA tárhelyet, sokkal megbízhatóbb!!!
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 263 | 18:53
Idézet Guszti6812 ()
Nézzétek meg a CENZÚRÁZVA tárhelyet, sokkal megbízhatóbb!!!


Guszti6812, Kipróbáltam.Nem jött be.És nem is beszélve a cpaneljéről.Nomeg a webszerkesztő meg sem közelíti a ucozosat. wink
Spori
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 264 | 19:09
Üdv Mindenkinek!
Szerintem az a gond, hogy sokan veszik igénybe az ucoz szolgáltatását. Olvastam, hogy kb. 1 millió aktív honlap van,
ez napi hány látogatót jelenthet. Ezért lelassul, összeomlik. Pedig sok előnye van, korlátlan tárhely, több nyelvű, egyszerű, stb. Erre kellene megoldást találni az ucoznak.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 265 | 20:29
Spori,
Idézet Spori
Szerintem az a gond, hogy sokan veszik igénybe az ucoz szolgáltatását


nem, nem az a gond, hanem az, hogy a honlapok és a látogatók száma nő, de a szerverek száma nem. Gondolom nincs pénze az uCoznak még 1 szerver költségére...

Értesítéseket szoktam küldeni, ha feliratkoztok (fent) a hírlevére wink Általában a leállás napján küldöm a levelet, amikor észreveszem a hibát, ill. annak részleteinek is utána nézek.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 266 | 20:54
ui.: A hírlevelet csak akkor kapjátok meg, ha megerősítitek a feliratozást (katt. az email-ben kapott linkre)
2013.12.04-edikei hírlevél tartalma

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Guszti6812
Üzenetek: 4
Hírnév: -2

Üzenet # 267 | 21:46
Remus:
Kipróbáltam.Nem jött be.És nem is beszélve a cpaneljéről.Nomeg a webszerkesztő meg sem közelíti a ucozosat
--------

A CENZÚRÁZVA ugyanúgy szerkeszthető, nem értem mire gondolsz? Aki nem html-ben akar weblapot csinálni annak tökéletes! És nem fagyogat a szerver smile Aki stabil weblapot szeretne annak ajánlom 100mbig ingyenes!
üdv.
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 268 | 22:03
A packersoldal.hu szervere,nem tudom melyik,többször áll le mint a másik azóta megszüntetett oldalam.A kérdéseim:
1.Át tudják költöztetni az oldalam egy másik stabilabb szerverre?
2. Ha készítek egy új oldalt a domain "átrakható"?
Köszönöm!
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 269 | 22:05
Guszti6812,
Ebben igazad van,de pl. mivan a korlátlan tárhellyel,a modulokkal(filmkatalógus,blog,képkatalógus,cikkek,webshop,stb...)?
És a html szerkesztéssel olyat csinálhatsz,ami kiemelkedő látvánnyal bír,nem beszélve a scriptekről.+ a keresőmotorok is hamarabb megtalálnak wink
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 270 | 22:26
+ A felhasználók fizetéses szolgáltatás dry
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: