A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
UNET és Webtop Magyar nyelven!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:18
Nem tudom ki milyen sűrűn jár a UNET-re és a Webtopba, de aki sűrűn teszi ezt, az észrevehette, hogy mindkettő Magyar nyelvű lett, illetve felkerült a Magyar a válaszható nyelvek listájára.
Ugyan a fordítás még nem teljes, de a uCoz csapata a hibák és hiányosságok mielőbbi kijavításán dolgozik!

Arra kérünk mindenkit, ha hibát talál, azt ebbe a topikba szíveskedjen leírni.
Amit kérünk az csak annyi, hogy a hiba teljes helyét adjátok meg. Azzal nem megyünk semmire, ha csak körülírod a dolgot.
Az, hogy a teljes felület magyar legyen, az mindannyiunk érdeke. Az meg főleg, hogy az a már magyar, az érthető magyar legyen.
Egyes részek még angolul jelennek meg, ezek fordítása is folyamatban van.
Viszont vannak olyan részek, amiknek a fordítása nem megoldható. Legalábbis egyenlőre nem.
Ez a mennyiség viszont nagyon elenyésző.

Reméljük a közreműködésetekkel mihamarabb kijavítunk minden hibát és a még nem lefordított részeket. smile
Arra kérünk mindenkit, hogy csak a lényegesebb részeket jelentse. Jelenleg ez lenne a fontosabb, mivel még mindig nem teljes a fordítás. AMikor már minden magyar, akkor jöhetnek az apróbb részletek.

Segítségeteket előre is köszönjük! smile

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 19:11
Köszönet a sok észrevételért! Jól dolgozik a csapat! biggrin
Sajnos mivel nem mindenhez van hozzáférés, ezért lesz ami angol marad. (egyenlőre)
Mivel az egész webtop egy java alkalmazás, így az is jó, hogy ezt le lehet fordítani! A fordítás jelenleg kb 95%-os!
Amadakon, köszönjük az észrevételt, de ha nincs Daveed, akkor (talán) sosem tudjuk meg honnan is ered amiről Te írtál!
A lényege ennek, hogy ez pont olyan rész, ami nem lesz lefordítva, de itt nem is az ikonok nevének magyar megfelelője a fontos.
De azért a lelkesedésed remélem nem szállt el! biggrin

Mindenkinek!
Ismét frissítettem a fejlécet! Kérlek olvasd el!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 19:59
uNetben eddig két (vagy inkább másfél? biggrin ) problémát láttam, egy nagyon tükörfordítás a: "Hozzáadom a blokkot" Gondolom ez "Blokk hozzáadása" akart volna lenni. A másik ami lehet hogy nem is igazán probléma az "explore your creativity". de ez lehet hogy nem hiba. Még nézelődök az uNetben, ha bármi van írok...
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Amadakon
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 21:29
Quote (raziel70)
Amadakon, köszönjük az észrevételt, de ha nincs Daveed, akkor (talán) sosem tudjuk meg honnan is ered amiről Te írtál!
A lényege ennek, hogy ez pont olyan rész, ami nem lesz lefordítva, de itt nem is az ikonok nevének magyar megfelelője a fontos.
De azért a lelkesedésed remélem nem szállt el!

Nem szállt el, és ezt be is bizonyítom, mivel ráleltem még egy hibára wink (Engem sajnos nehéz lekoptatni :p)
Amikor bemegyek a honlap kezelőbe és módosítom az egyik weboldal leírását akkor a jobb alsó sarokban felugró ablak címe Успех. Alatta már jó: A módosítások sikeresen el lettek mentve csak ezzel a címmel van problemo smile


Üdv: Amadakon
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 19 | 21:38
Quote (Amadakon)
(Engem sajnos nehéz lekoptatni :p)

surprised Nehogy félreérts! Dehogy akarlak lekoptatni! sad
Azt amit most írtál, már észrevettem Én is. A problémák kijavítása folyamatos. Az nem baj, ha ez a topik is az! biggrin
Köszi! smile
glassberyl
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 19:00
Sziasztok! Nos lenne egy kérdésem a webtoppal kapcsolatban nekem is...
Szóval hogyan lehet a webtopon teljes képernyős háttérképet beállítani, mert nekem a hátterem az nem
teljes képernyős ha nem két oldalt üvers rész van... ???
Előre is köcc a segitséget!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 21 | 22:45
glassberyl, végigzongoráztam az összes képet, az összes beállítással, de nálam mind teljes képernyőn jelenik meg!
A beállításokat itt tudod megnyitni:



A beállítás lapon pedig a jelölt helyen tudsz módosítani:

Csatolmányok: 5575748.png (7.8 Kb) · 8625872.png (23.7 Kb)
glassberyl
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 11:05
Hello Razier70! Nos elsőbb is köszi a választ és a segitséget! smile
Nah én is igy tettem ,de nem jártam tul sok sikerrel... mutatom az én webtopom...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=157998714266775&set=a.150170675049579.37732.100001699424506&type=1&theater
bocs hogy itt a face-n tom megmutatni, mert nem tom hogy ide hogyan kell feltölteni képet smile
Nos nekem az a tippem maradt még hogy nekem mért nem az hogy én előtte néztem azt a szin beállitást és utánna lett olyan amilyen mutatom azt is...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=157999347600045&set=a.150170675049579.37732.100001699424506&type=1&theater
nos utánna a szint is vissza állitottam az eredeti kódjaira szoval vissza állítottam a szint ugyanugy ahogy eredetileg volt, de semmi akkor sem... sad
A másik tippem az még az lehet hogy nekem a laptopom képernyője széles mivel HD monitor és arra tippelek hogy lehet hogy az a baj hogy annyira széles hogy
a hátteret a webtop nem tudja ilyen szélességre beállítani... , de az ötletem meg meg tom cáfolni mert haver webtop-ja meg az én laptopomon is teljes képerős hátteret ad... Szóval 100 szónak is egy a vége nem tom... :$
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 13:36
glassberyl, nem tudjuk megnézni a képedet, mert nem elérhető. Kértünk mindenkit, hogy ha képet akar betenni, akkor a saját oldalára töltse fel, és illessze be ide! De ha mindenképpen facebook, akkor a facebok.com/ucoz.hu oldalra tedd ki! De még egyszer mondom, hogy saját oldalra fel, és onnan át ide!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 18:25
glassberyl, képzeld, Én sem netbookot használok.
Teljesen mindegy a felbontás! Esetleg még annyit tudok javasolni, hogy ürítsd a böngésződ gyorsítótárát! (ctrl+shift+del) Bár ez nem hiszem, hogy befolyásolná.
Ha viszont ennyire izgat ez a dolog, vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal! Admin felületen a felső menüsoron találod a linket...
És legközelebb NE ilyen formában tedd be a képet! Még nem láttam ilyet esküszöm!
Milliónyi képfeltöltő oldal létezik, hogy jutott épp a face az eszedbe??? Hihetetlen.... sad

Mielőtt bármit is válaszolnál, olvasd el EZT, meg EZT és még EZT is!!!
glassberyl
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 19:11
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és bocs a maszek képfeltöltésért szóval ittt a két kép

1. maga a webtop-om...

http://glassberyl.ucoz.hu/webtop.png

és az álltalam mondott szin beállítás...

http://glassberyl.ucoz.hu/webtop2.png
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 26 | 21:38
Hát akkor válaszd ki az elsőt (mozaik elrendezés) és ismétlődni fog. Ekkora a kép.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


glassberyl
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 15:53
okés azért köszi... smile
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 28 | 21:10
glassberyl, a probléma szerintem csak annyi hogy nagyon nagy felbontást használsz.

Átlagos böngésző méret 1024*768 mindenki mindent erre alapoz. Mármint a weben az informatikában, és nem otthon a ház alapjában-ban mint kőmüves! biggrin
glassberyl
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 11:28
Hello Locky!
Nos a feltételezésed nagyon könnyen meglehet mert az egyik tippen az nekem is ez volt... Nekem viszonylag nagy és széles felbontású a monitorom (1366x768) ez ami kenem van egy HD monitor!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 30 | 11:34
glassberyl, akkor ez tényleg érdekes jelenség, mert nálam minden háttérkép megjelenik rendesen! Az Én felbontásom 1440*900 px.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
Keresés: