A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
UNET és Webtop Magyar nyelven!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:18
Nem tudom ki milyen sűrűn jár a UNET-re és a Webtopba, de aki sűrűn teszi ezt, az észrevehette, hogy mindkettő Magyar nyelvű lett, illetve felkerült a Magyar a válaszható nyelvek listájára.
Ugyan a fordítás még nem teljes, de a uCoz csapata a hibák és hiányosságok mielőbbi kijavításán dolgozik!

Arra kérünk mindenkit, ha hibát talál, azt ebbe a topikba szíveskedjen leírni.
Amit kérünk az csak annyi, hogy a hiba teljes helyét adjátok meg. Azzal nem megyünk semmire, ha csak körülírod a dolgot.
Az, hogy a teljes felület magyar legyen, az mindannyiunk érdeke. Az meg főleg, hogy az a már magyar, az érthető magyar legyen.
Egyes részek még angolul jelennek meg, ezek fordítása is folyamatban van.
Viszont vannak olyan részek, amiknek a fordítása nem megoldható. Legalábbis egyenlőre nem.
Ez a mennyiség viszont nagyon elenyésző.

Reméljük a közreműködésetekkel mihamarabb kijavítunk minden hibát és a még nem lefordított részeket. smile
Arra kérünk mindenkit, hogy csak a lényegesebb részeket jelentse. Jelenleg ez lenne a fontosabb, mivel még mindig nem teljes a fordítás. AMikor már minden magyar, akkor jöhetnek az apróbb részletek.

Segítségeteket előre is köszönjük! smile

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 19:14
Ennek én nagyon örülök. biggrin
Egyetlen egy hibát találtam: A Honlap hozzáadásánál a "Biztonsági kód Biztonsági kód"
A többi hibátlan smile
Nem magyar részt nem találtam huh (ja mondjuk a loading de hát az... biggrin )

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 3 | 19:18
Ha jobban megnézed az említett részt, akkor csak annyi a hiba, hogy az első "Biztonsági kód" el van csúszva egy kicsit lefelé.
Amúgy meg az első ahová a kódost kell írni, a második meg maga a kód. biggrin
De azért köszi az észrevételt! smile
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 4 | 19:22
Ennek én is örülök, ugyanis az eddigi beállításaim szerint az volt bejelölve hogy vonzanak a férfiak blink (hála az angoltudásomnak)
Na de ennek vége biggrin

Mellékesen nézem ott az adatokat és hát vagy én nemértem, vagy el lett irva

Code
Az egész testfelületen szőrös:  Pirszing       Tetoválás

??
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 5 | 19:31
Quote (Locky)
Az egész testfelületen szőrös

Hát ez nagyon jó lol

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 6 | 19:39
Most látom csak hogy mi minden okosság van a Webtopban. Pl. ez a munkaidő követő rendszer. Ez tök jó biggrin Ez volt eddig is??
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 7 | 20:04
Találtam még hibát smile

Kettő is van rajta+ az elöző szörös vagy nemszörös biggrin

Csatolmányok: 3188109.png (99.2 Kb)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 8 | 20:10
Köszi Locky, de mint írtam, még nem minden Magyar! smile
Amadakon
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 21:43
Hali!

Én találtam! smile
Amikor hozzáadunk egy címkét és le akarjuk cserélni az ikont a kis képeknek a nevei vagyis a címei nem magyarok.

Hozzáadva (12.10.2010, 21:43)
---------------------------------------------
Egyébként nagyon örülök a magyarosításnak, mert Én minden nap használom, sőt azon gondolkozom, hogy ez legyen-e a kezdőlapom... smile Már nem kéne ezen diskurálnom ha rögtön betöltene, mert 2 jelszót is be kell írni... sad


Üdv: Amadakon
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 10 | 21:47
Na erről van szó a fenti leírásban. Ha csak sejtelmesen körülírod a dolgot, azzal Mi nem megyünk semmire.
Akkor most visszakérdezek: hol adsz hozzá milyen címkét a milyen ikonhoz?

Amúgy köszi az észrevételt. Látom bogarásztok a webtopon. biggrin

Frissítettem, kiegészítettem a fenti leírást. érdemes elolvasni ismét.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 11 | 06:20
ja, tudom miről beszél. Webtopon jobb klikk -> címke hozzáadása (a.k.a parancsikon)-> Csere. Ha rámégy a képekre kurzorral, angolul jelennek meg a képek címei. Ugyan ez a szitu a Honlaplistában is.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 12 | 11:43
Találtam még orosz részt. A profilnál ha alul rámész hogy "felhasználási Feltételek" az is még orosz. Tudom tudom hogy még nem minden magyar, de erröl szól a topic! biggrin
Jah meg vannak azok a felugró ablakok a webtopba alul, azok között is volt orosz. Azt nemtudom melyik, mert nemértek oroszul biggrin
És van még a Under construction... felirat, amikor a profilnál rákattintasz a keresésre felül.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 13 | 14:41
Jajj azt én is láttam, valami ilyesmi volt: a(и) Gondolom a(z) akart lenni
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Amadakon
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 15:04
Quote (DaveedBrown)
ja, tudom miről beszél. Webtopon jobb klikk -> címke hozzáadása (a.k.a parancsikon)-> Csere. Ha rámégy a képekre kurzorral, angolul jelennek meg a képek címei. Ugyan ez a szitu a Honlaplistában is.

Igen, erre gondoltam! smile


Üdv: Amadakon
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 15 | 15:48
Találtam még egyet, ami bizony nem csak a Webtopon probléma, hanem az oldalakon is, ez nem más, mint az "Ablak bezáráse"
Ez a Webtopon is így van, meg azon az ablakon is, ami ajánlja a Prémium szolgáltatást

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » UNET és Webtop Magyar nyelven!
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: