A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN (Mi ez és hol találom?)
WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 31 | 11:14
A skype widget nekem valamiért nem működik. Offline-t ír ki, amikor elérhető vagyok... Biztosan jól adtam meg az accountomat, mert ha rákattintok, akkor kiírja, hogy nem indíthatok beszélgetést saját magammal és nem vehetem fel magamat a partnerlistára.
http://usims.ucoz.hu/index/impresszum/0-43
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 32 | 12:10
drhflany, azt hiszem, a skype beállításoknál van valahol, hogy engedélyezi az interneten való "online" kijelzést
Közben megtaláltam, a beállításoknál, az adatvédelmi beállításokon belül van a "Skype-állapotom megjelenítése a weben" opció

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 33 | 18:43
Köszi smile

Hozzáadva (02.02.2012, 17:43)
---------------------------------------------
Én a CSS kódban (honlapszerkesztő-> kurzor lecserélése topic) megváltoztattam az egér kinézetét, de a ,,Címkék 3D felhője" widgetben kb. 20 pixelre ilyen négyzetesen (vagyis a blokkban ahol van) visszaváltozik a régire... Ezt be lehet valahol állítani?
(Remélem jó helyre írtam a kérdést... :S )

mnorby
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 21:16
Segítségeteket szeretném kérni!!!!
Szeretnék minden versemhez like gombot elhelyezni!
Hogyan tudnám ezt véghez vinni?
Nagyon nem értek hozzá... sad

Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 35 | 09:58
mnorby, először keresd meg a megfelelő topicot, olvasd el az ott található információkat, és ha még mindig nem érted, akkor tedd fel a kérdésed ott.

Hozzáadva (03.03.2012, 08:58)
---------------------------------------------
http://forum.ucoz.hu/forum/28-245-1


drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 36 | 08:37
A ,,honlap élettartama" widget valamiért azt írja ki a honlapomra, hogy ,,A honlap 1555 napja létezik", pedig csak 2011. szeptember 1-jén indult, azóta egy év sem (365-366 nap) telt el, nemhogy négy év meg 200valahány nap...
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 37 | 10:33
drhflany, Mikor a widget-et kirakod meg kell adni, hogy mikortól számoljon.Egyszerűen csináld újra a megfelelő dátum megadásával.Lásd kép.

Az üzenetet szerkesztette suttyo - Szerda, 2012.04.04, 10:36
lennon
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 08:14
Sziasztok
Hogyan tudom a skype fiókomat aktiválni.
Beraktam a widgetnél, de sehol nem kér bejelentkezési adatokat, és meg sem jelenik az állapotom.
Mit tudok tenni?
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 39 | 09:02
lennon,

Nem kell semmilyen bejelentkezési adatot megadnod.Egyedül a skype nevedet kéri a widget létrehozásakor.A problémád a skype beállításainál van.
Menj az Ezközök--> Beállítások--> Adatvádelem részhez a skyped-ban, és ott látni fogsz egy olyat, hogy "Állapotom megjeleníthető a weben is." Ide beteszel egy pipát és már látható is leszel. biggrin

De legközelebb használd a keresőt, mert ez a megoldás már fent van a fórumon ITT !
Az üzenetet szerkesztette suttyo - Péntek, 2012.06.29, 09:06
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 40 | 11:32
Kérdésem: Van egy olyan widget hogy képernyő billengyűzet (v. valami hasonló). Ezt én a kereső mező mellett akarom megjeleníteni, de annak nem tudom az ID-jét. Ha valaki tudja akkor leírná?
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
faraokutya
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 15:12
Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne.
Van a Vezérlőpult.
Ott van az hogy Oldalszerkesztő--->A honlap oldalainak vezérlése
És ott van az hogy Anyag hozzáadása-->Widgetek
Találtam egy Feltöltési lehetőséget, de nem töltötte fel a Depositfiles oldalra ahova mutatta.
Tessék a kód:
Tudna nekem valaki segíteni hogy hogy lehet úgy megcsinálni hogy feltöltse a fájlokat abba a fiókba amit létrehoztam?
Köszönöm előre is. : )


======================
Üzenet áthelyezve: Locky
Legközelebb olvassunk szabályzatot!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 42 | 20:30
faraokutya,
először is a téma címe az hogy kérdőívek, és ahogy te írtad a Widgetek-nél találtad a feltöltési lehetőséget. Tehát katt. a keresőre, írd be hogy Widget és láss csodát (vagy hogyha semmi csodát nem látsz akkor katt. az első találatra, és lásd a megfelelő topikot: http://forum.ucoz.hu/forum/20-46-3 )

Kérlek legközelebb mindent a helyére írj, könnyítsük meg a fórumon való aligazodást:
vmarci21 a fórum felhasználói nevében is

======================
Üzenet áthelyezve: Locky

Hozzáadva (29.06.2012, 19:30)
---------------------------------------------
A kérdés:

Quote (faraokutya)
Találtam egy Feltöltési lehetőséget, de nem töltötte fel a Depositfiles oldalra ahova mutatta.
Tessék a kód: <?$WIDGET$('48','1|1|pqCTDFggjsl4jcL5qqlgCnVJ2vCq%0A')?>
Tudna nekem valaki segíteni hogy hogy lehet úgy megcsinálni hogy feltöltse a fájlokat abba a fiókba amit létrehoztam?


Válasz:
a Depositfiles feltöltési WIDGETnél 2 helyre lehet feltölteni a fáljokat: 1.:nyilvános helyre (vendég-belépő)
2.:Depositfiles felhasználói fiókom-ba: ilyenkor a honlap létrehozásakor (v. unet regisztációkor) autómatikusan létrehozott fiókodba tölti a fáljokat, tehát NEM KELL külön regisztrálni a Depositfiles-n.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Sube
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 22:13
Sziasztok légyszi segítsen valaki szeretnék bele tenni"widget"-ből a "Lejátszás,listával" és próbálnám bele tenni a zenéket de hogy kell?????
Légyszi segítsen valaki !!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 44 | 13:47
Sube, mikor hozzá szeretnéd adni a lehátszót a honlaphoz, a "+" gombbal tudsz további zenéket hozzáadni!

Csatolmányok: 7073428.png (20.5 Kb)
Sube
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 18:06
Köszi hogy írtál de azt már tudtam hogy hogyan lehet több zenét csatolni de nem csatolja vagyis azt tudtam eddig hogy hogyan lehetne bővíteni de már csatolni nem tudok jaj és véletlenül nem tudja valaki hogy hol van az adatvédelmi beállítások vagy hogy hol lehet beállítána a skypeot a weben.... http://myphotos.ucoz.hu/ ez a webem itt is írhattok !!
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN (Mi ez és hol találom?)
Keresés: