A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN (Mi ez és hol találom?)
WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 46 | 18:13
Sube, vannak olyan dolgok, amik valamelyik böngésőknél nem jelennek meg/nem működnek! Próbáld meg egy másik böngésző-programmal! biggrin
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 47 | 17:23
Sziasztok!
Átolvasva a topikot sajnos nem találtam választ a kérdésemre, ami a következő lenne: a megkapott (3D címkefelhő) widget kódot hová kell beillesztenem ahhoz, hogy a honlap jobb oldalán jelenjen meg a kiválasztott widget?
Köszönöm a segítséget.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 48 | 17:41
anoli, A honlap jobb oldalát tartalmazó HTML kódba próbáltad már??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 49 | 19:36
vmarci21, azt hol találom? valahogyan nekem mindent csak bal oldalra helyez

Hozzáadva (03.01.2013, 18:36)
---------------------------------------------
Köszönöm a segítséget.
Nem új oldalt akartam létrehozni a menüben, hanem csak a címkefelhőt hozzátenni a honlaphoz. Mint például egy naptár vagy statisztika az oldalsávban.

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 50 | 23:47
anoli, admin-bar, szerkesztő mód, és egyértelmű lesz...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Nagy
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 51 | 16:06
Üdv.

Egy ilyen kinézetű fórumot akartam összerakni.

http://vminfo.ucoz.hu/forum

Vagy legalább az alap fórum zöld meg egyéb színek mellőzését akartam, és valami ehhez hasonló dizájnra gondoltam.
Azért regisztráltam ucozon egy oldalt, mert azt hittem, hogy itt egyszerű megcsinálni.
Végül töröltem is az oldalam, mert egyre rosszabb lett az egész.
Az oldalam fórum lett volna, azt sikerült beállítanom, hogy az volt a kezdő oldal. De a dizájnnal és az egész felépítéssel nem tudtam mit kezdeni.

A ucoz.hu oldalon ez van írva.
250 kész sablon
22 modul, több ezer widget és gadget

Hol vannak a sablonok?
Hol kell a sablont hozzáadni, úgy hogy úgy nézzen ki a fórum (megközelítőleg) mint a fenti linken?
Hogy kell létrehozni olyan részeket ami a fenti linken hardver, szoftver, programozás, stb. csoport?
És végezetül, hogy tudom újra regisztrálni az oldalam, mert nem engedi ugyan azt a nevet.
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 52 | 17:33
Mindenek előtt innen kellene kiindulni. Az összes kérdésre le lett már írva a válasz többször is. A fórum kinézetét a CSS-ben tudod szerkeszteni a megfelelő résznél. A dizájn személyre szabása Sablont a Külalak szerkesztése ->Sablonok szerkesztője ->Szabványos külalakok vázai helyen választhatsz – sok helyen leírtuk már ezeket is.

A menüpontokat a menü szerkesztőben tudod szerkeszteni.

Ugyanazon a néven nem tudod létrehozni újra az oldalt. Másik nevet kell választanod.


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 53 | 17:42
Nagy, szia, amit linkeltél az az én fórumom biggrin köszi a dicséretet.

Válasz sorban:
Idézet (Nagy)
hogy tudom újra regisztrálni az oldalam, mert nem engedi ugyan azt a nevet.

A törléstől számított 24 óra után újra elérhetővé válik a domain név, tehát holnap már neki is láthatsz.

Idézet (Nagy)
Hol vannak a sablonok?


Sablont választani vagy az ütvözlő panel saját domain (??? Minőségi magyar fordítás... biggrin ) alatt lévő sablon választása gombra kattintva


vagy az általános beállítások menüpont alatt a [ Külalak választása ] gombra kattintva.

|

Idézet (Nagy)
Hogy kell létrehozni olyan részeket ami a fenti linken hardver, szoftver, programozás, stb. csoport?


fórumokat a fórum modul beállításai ==> fórumok vezérlése menüpont alatt tudsz hozzáadni.

|

illetve kérlek olvasd el: ÁLTALÁNOS TÁLYÉKOZTATÓ, és legközelebb mindent a maga helyén kérdezz.
Csatolmányok: 6277996.png (10.8 Kb) · 5204032.png (15.0 Kb) · 5814996.png (9.0 Kb) · 9990227.png (2.3 Kb) · 6814405.png (12.0 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 54 | 17:43
BonFire,
Idézet (BonFire)
Ugyanazon a néven nem tudod létrehozni újra az oldalt. Másik nevet kell választanod.


Az uCoz csak a törlés utáni 24 óráig nem engedi a domain újra regisztrációját, de utána újra elérhető lesz.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lala
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 15:50
Sziasztok
Meg szeretném hirdetni az oldalamat, csak nem tudom hogyan. wink ;) wink
Ha valaki ötleteket adna, vagy meghirdetné nekem, nagyon hálás lennék biggrin
Egyébként a counter strike játékról szól az oldalam: infobazis.ucoz.com

ui.: MEG LEHET VÁLTOZTATNI AZ OLDAL LINKJÉT? HA IGEN, HOL?

Hozzáadva (22.05.2013, 14:50)
---------------------------------------------
JA ÉS LEHET OLYAN WIDGETET BERAKNI AZ OLDALRA HOGY AKÁRKI MEGJEGYZÉST IRJON AZ OLDALRA??
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 56 | 17:23
Ez megvolt már? uCoz GYIK

bataviki00
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 14:25
Sziasztok Felhasználók!

Még csak egy napos az oldalam...amikor belépek a fiókomba (adminisztrátor)
Akkor csak azt adja ki hogy "új honlap készítése" miét nem tudok a blokk és modul egyebek szerkesztéséhez jutni?? wacko
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 58 | 14:49
bataviki00,
http://hokamagazin.ucoz.hu/admin link alatt nézelődj....

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Évi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 20:55
Üdvözlöm, van egy problémám, az általam szerkesztett és kezelt oldalon egyik napról a másikra a jobb alsó sarkában a háttérszíntől eltérő színű kis kocka jelent meg, hogyan tudnám ezt a háttéhez vissza igazítani, és hol ???

köszönöm válaszát... angry

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 60 | 11:16
Évi, Hogyha arra a kis időjárás-pluginra gondolsz, akkor ezt a kódot:
Kód
<div class="weather-160" style="background-color: #055c00;"> <div class="booked-bl-simple-main"> <div class="booked-bl-simple-weather wmed06"> <div class="booked-bl-simple-degree"> <div class="booked-bl-simple-degree-value booked-bl-simple-degree-C">-1</div> <div class="booked-bl-simple-degree-day"> <div class="booked-bl-simple-day-d"><span class="plus">+</span>3°</div> <div class="booked-bl-simple-night-d">-2°</div> </div> </div> <a href="http://www.booked.hu/weather/hatvan-w524678" class="booked-bl-simple-city">Hatvan</a> <div class="booked-bl-simple-date">Szombat, 01</div> </div> <div class="booked-bl-simple-see10"> <a href="http://www.booked.hu/weather/hatvan-w524678">7 napos előrejelzés</a> </div> </div> </div>

Cseréld ki erre:
Kód
<div class="weather-160" style="background-color: transparent;"> <div class="booked-bl-simple-main"> <div class="booked-bl-simple-weather wmed06"> <div class="booked-bl-simple-degree"> <div class="booked-bl-simple-degree-value booked-bl-simple-degree-C">-1</div> <div class="booked-bl-simple-degree-day"> <div class="booked-bl-simple-day-d"><span class="plus">+</span>3°</div> <div class="booked-bl-simple-night-d">-2°</div> </div> </div> <a href="http://www.booked.hu/weather/hatvan-w524678" class="booked-bl-simple-city">Hatvan</a> <div class="booked-bl-simple-date">Szombat, 01</div> </div> <div class="booked-bl-simple-see10"> <a href="http://www.booked.hu/weather/hatvan-w524678">7 napos előrejelzés</a> </div> </div> </div>


Látszólag a két kód hasonlít, mégis, a háttérszín egyezni fog a honlap színével. wink
...ha erre gondolsz. Ha nem, akkor küldj egy képernyőképet! wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » WIDGETS ÉS GADGETS, DESIGN (Mi ez és hol találom?)
Keresés: