A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » ALBUM-KATEGÓRIÁK (Blokk áthelyezése, szerkesztő bekapcsolása)
ALBUM-KATEGÓRIÁK
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 1 | 07:02
Egy másik topikban merült fel Speik problémája, amit úgy látom, azóta se oldott meg: amikor megnyitja a Fotóalbumát, a jobb oldalon nyílnak meg a "Kategóriák" és nem a Menü alatt, ahogy ő szeretné....Ha minden áron a Menü alá szeretnéd tenni, egyszerűen be kell kapcsolni a "Szerkesztőt". Onnantól kezdve a blokkok "Fogd és vidd" módszerrel működnek. Blokkokat lehet áthelyezni, újat lehet hozzáadni, törölni, szerkeszteni.

Ja igen, csak ne felejtsd el Menteni a változásokat! biggrin

Amúgy - szerintem - az hogy hol nyílik meg ez a blokk (A fejezet kategóriái) kinézet függő, más külalakokkal (pl az én oldalamnál azonnal a Menü alá nyílt meg)

Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.01.12, 07:11
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 2 | 07:19
Csatolmányok: 4608466.jpg (82.1 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 3 | 08:24


Kicsik a képek, bocsi, de szerintem egyértelmű!

Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.01.12, 08:30
speik
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 21:29
Kössz nektek.

Mindjart ki is probalom.

Juillet ugy teszel mint aki mar latta az oldalamat... biggrin

Regebben csinaltam mashol is honlapot de ott a kutya sem segitett.

kössz nektek

Hozzáadva (12.01.2010, 21:29)
---------------------------------------------
huzgalom én mint a hulye gyerek de vissza ugrik a helyére angry cry

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 06:24
Mert nem illeszted be rendesen a helyére. Ha nincs a megfelelő pozícióban, akkor visszaugorhat.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 6 | 06:55
Jó reggelt! Úgy látom hiába húzgáltad, mert még mindig ott van jobbra fent. Igen, úgy csinálok, mert érdekel, ki mit tud kihozni ebből a klassz lehetőségből. Egyébként, még mindig azt mondom, külalakfüggő, inkább válassz más témát, van bőven...lehet, hogy még szebb is, mint a mostani....(ez most nem lenézés, vagy valami), csak próbálkozz! Veszteni valód nincs.... smile
speik
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 18:53
minden milliméteren probaltam otthagyni. sehol nem áll meg. Sajna nem bir a bénaságommal... smile

lehet tényleg választok másik sablont smile

igorbecse
Üzenetek: 7
Hírnév: -1

Üzenet # 8 | 18:05
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Valóban segített. DE VAN MÉG EGY GONDOM. biggrin biggrin biggrin
A Fotóknál csináltam kategóriákat és kategóriánként töltöttem fel a képeket. Minden rendben volt máig. Mert mától ha rákattintok a honlapon a fotókra, nem jelennek meg a kategóriák, pedig eddig megjelentek. És nagyon fontos is lenne, ha megjelenne. A fotók persze ott vannak, de nem tudom őket csoportonként nézegetni. Mi lehet a gond????
Köszi előre is a tippeket, megoldásokat
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 9 | 18:35
Szia igorbecse, szerintem add meg a honlapod url címét is, úgy talán könnyebben tudunk segíteni.
Arra kérlek, írj néhány szót magadról a bemutatkozó témánkban,
továbbá szívesen vesszük ha bemutatod honlapodat itt.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
igorbecse
Üzenetek: 7
Hírnév: -1

Üzenet # 10 | 19:30
Bemutatkoztam! De továbbra is várom a segítséget. Köszi smile

Hozzáadva (28.01.2010, 19:30)
---------------------------------------------
http://kurcinakszilvia.ucoz.hu/

Az üzenetet szerkesztette igorbecse - Csütörtök, 2010.01.28, 19:29
gabydesign
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 10:57
Hali !

Nemrég készítettem egy honlapot:

http://elitcad.ucoz.com/ és annyi lenne a kérdésem, hogy tudna-e segíteni abban valaki, hogy a fotó albumok

menü alatt most két különálló "almenü" jelenik meg:

My photos [7]
My family [0]

ezek számát hogyan tudnám növelni, de leginkább átnevezni szeretném őket , ha még valóban almenü-ként is jelennének meg az volna a tökéletes megoldás.

Minden segítséget szívesen fogadok, előre is köszönve!

"kezdő"
----------------------------

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 12 | 18:19
Szia!
Ha új "menüket" akarsz még hozzá adni (ennek "hivatalos" neve : FEJEZET), akkor be kell lépned a saját menübe:
OLDALAD--> ÁLTALÁNOS-->Belépés a saját menübe
A saját menüben --> Fotóalbumok-->Kategóriák vezérlése

Itt új fejezetet kell létrehozni, lásd első kép, majd azon belül létrehozhatsz KATEGÓRIÁKAT...lásd 2. kép
Ezen belül a fejezeten belül annyi kategóriát csinálsz és szerkesztesz, amennyit csak akarsz...
lásd 3. és 4. kép

Csatolmányok: 6297571.jpg (46.9 Kb) · 8351479.jpg (62.7 Kb) · 3579206.jpg (60.6 Kb) · 1517352.jpg (18.1 Kb)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.04.13, 18:23
NATENN
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 07:49
Sziasztok

Segítségre lenne szükségem! Új felhasználó vagyok, és nem tudom hogyan lehet úgy rendezni a fényképalbumot ,hogy ne ömlesztve jelenjenek meg a képeim
hanem kategóriánként vagy esetleg mappákban. Valaki tud segíteni?
Előre is köszönöm!

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 14 | 08:19
szerintem olvasd el a Te hozzászólásod fölötti hozzászólásomat :-)
NATENN
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 09:29
Szóval ismételném: létrehoztam fejezetet és kategóriákat és e szerint töltöttem fel a képeket (kategória megjelölésével természetesen).De a képeim ettől függetlenül ömlesztve jelennek meg. Felül ugyan jelzi ,hogy több album is van de csak lapozgatással tudok eljutni hozzájuk. Hogyan lehetne megoldani? kérlek segítsetek mit csinálhatok rosszul!?
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » ALBUM-KATEGÓRIÁK (Blokk áthelyezése, szerkesztő bekapcsolása)
Keresés: