A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » ALBUM-KATEGÓRIÁK (Blokk áthelyezése, szerkesztő bekapcsolása)
ALBUM-KATEGÓRIÁK
powerricsi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 21:00
Sziasztok!
Nagyon tetszik ez a honlapszerkesztő.
Egy olyan kérdés merült fel bennem a fotóalbummal kapcsolatban,hogy ki lehet e valahogy kapcsolni a fotók megjelenítését az albumon kívüli fejezetekben?
Tehát hogy feltöltök egy új képet,az ne jelenjen meg a fotóalbum főoldalán,a fejezetek oldalán,csak az albumban.
Köszönöm!

Ricsi

Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 09:27
Sziasztok!

Megváltoztattam a honlapom stílusát,és az történt,hogy a főoldalon található menükre kattintva nem jelennek meg a kategóriák.
Ha valaki tudna segíteni,hogy mit rontottam el és hogyan tudnám helyrehozni a hibámat.azt nagyon megköszönném.

a honlapom címe: www.hedericsantal.ucoz.hu

Előre is köszönöm sziasztok.

Anti

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 33 | 10:02
Hát ha minden igaz: szerkesztő-->szerkesztő bekapcsolása-->új blokk... a html tartalomba pedig $CATEGORIES$ -->változtatások mentése!
Bízom benne, hogy visszakerülnek a kategóriáid!
Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 10:14
Kedves Juillet!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget,mely sikeres volt.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 35 | 10:20
Szia Anti, nem igazán értem a problémádat, vagyis hogy mire gondolsz. A kategóriák boxra az oldalsávokban? Ez esetben katt az Adminbar-Szerkesztő-Szerkesztő bekapcsolása gombra, majd nézd meg, hogy ott van-e. Ha ott van, a fogaskerék ikonra katt rá, és a megnyíló ablak 3. fülénél nézd meg, melyik modulokban látszódik. Ha nincs ott, akkor a Szerkesztő-blokk hozzáadása+ gombra kattints, ekkor középen megjelenik az új blokk, ezt húzd be oldalra, nevezd el. Most katt a fogaskerék ikonra, és válaszd ki a "Site elements"-et, majd a "Kategóriák"-at.Szerkesztő-változtatások mentése, és kész is.

*********
Látom beelőztek smile Na mindegy


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 36 | 10:24
Köszönöm kedves DaveeBrown !

A problémám már megoldódott Julliet segítségével.

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 37 | 11:24
Quote (DaveedBrown)
Látom beelőztek smile Na mindegy

Nos legalább látszik, hogy egy probléma megoldására hány megoldás van:) Van aki a hosszabbat kedveli, van aki a gyorsat:)
Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 11:28
A segítség minden formában jó,mivel szerintem a végeredmény a fontos.
Mégegyszer köszönöm!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 39 | 11:36
De amit Daveed leírt, azt megnézheted videón is. biggrin
http://livedemo.ucoz.hu/index/felhasznaloi_oldal/0-16
Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 40 | 11:41
Most már igen!
A továbbiakban nagy segítség lesz!

Köszi

Moderator
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 18:10
Sziasztok!

Érdekldődnék, hogy a Fotoalbumban a "Családom" almappát hogyan lehet átnevezni?
Előre is köszi!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 42 | 18:25
Szia!
Saját menü>>fotóalbumok>>kategóriák vezérlése>> ikonra katt rá, és a legelső rovatban van a név!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Moderator
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 12:10
Köszi a gyors választ!
Pocok
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 19:44
Sziasztok! Próbáltam keresni,de nem találtam hasonló témát. Azt látom, hogy katalógus(ok)on belül meg lehet adni szürési feltételt. De ez a szürés hogyan használható fel?

Mire gondolok: van az albumban A, B, C katalógus 10-10 képpel. Mindegyik albumban van "gyerek" szürővel ellátott kép.
Hogy nézhetem meg egy oldalon csak a "gyerek"-re leszürt képeket?

köszi
Ági
Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 19:30
Quote (powerricsi)
Sziasztok!
Nagyon tetszik ez a honlapszerkesztő.
Egy olyan kérdés merült fel bennem a fotóalbummal kapcsolatban,hogy ki lehet e valahogy kapcsolni a fotók megjelenítését az albumon kívüli fejezetekben?
Tehát hogy feltöltök egy új képet,az ne jelenjen meg a fotóalbum főoldalán,a fejezetek oldalán,csak az albumban.
Köszönöm!


Ez engem is érdekel, ugyanez a problémám?.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » ALBUM-KATEGÓRIÁK (Blokk áthelyezése, szerkesztő bekapcsolása)
Keresés: