A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Saját menüponthoz hozzászólás (Lehetséges?)
Saját menüponthoz hozzászólás
jeckiechan
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 11:42
sziasztok lenne egy kérdésem hogyan tudok külőn lapot csinálni a menu nélkül es ha megcsináltam a lapot akor azt hogyan tudom beilesztenei a szővegre nagyon kéne

Hozzáadva (24.02.2010, 11:42)
---------------------------------------------
szia
szeretnék egy lapot csinálni de nem akarom betenni az oldalmenübe hanem ugy hogy külőn legyen amikor ez megvan akkor szeretnék a menüben egy oldalt létrehozni az megy ott van egy szőveg pl: hirek ehez a szőveghez szeretném a külőn lapot rátenni es ha kész vann akor ugy nézne ki hogy ha rámegyek pl:főoldalon kőzépen van a hirek felirat rákatintok akkor megjelenik egy másik oldal az amit én csináltam külőn

nagyon kéne a segitség mert ez nem megy látam másik oldalt igy van megcsinálva de nekem nem megy segitesz ha nem akkor ted be létszives valahova hogy tugyam hogy kell csinálni

előre is kőszi

borbolya
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 21:01
sziasztok! Teljesen új vagyok itt, és fogalmam sincs, hogy a menüpontok sorrendjét hogyan változtathatom meg? Hogy lehet almenüpontot hozzáadni? köszi
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 21:12
Szervusz kedves borbolya!
Ha teljesen új vagy, akkor miért nem az oldal tetején pirosan szedett szöveg mögött található FONTOS információkkal kezded? Ehelyett inkább értelmetlen kérdést teszel fel, igaz?
Nem akarok bunkó lenni, de azért küzd az oldal vezetése, hogy Nektek minél könnyebb és jobb legyen itt a fórumon. Könnyebben megtaláljátok a kérdésetekre a választ.
De aki nem foglalkozik a vezetőség KÉRÉSÉVEL nem is felhívásával, vagy parancsával, annak nehéz lesz az oldalon kiigazodni.
A kérdésedre a választ ITT találod! Én megtaláltam. Mert használtam a keresőt! Egy egyszerű szót írtam bele: menü
Fari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 18:57
Azt szeretném kérni Kedves Adminok, hogy meglehetne e oldani azt a mi oldlunkon, hogy ne legyen karakter korlátozás, még hozzá azért mert így a Klánom Warjait nem tudjuk kiírni és így ez nem jó... Nekem és az összes haveromnak tetszik az oldal csak ezt szeretném kérni, hogy ne legyen korlát... Megköszönném... Légyszíves majd válaszoljátok... Nagyon köszi...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 20 | 20:04
Kedves Fari!
Először is, Te sem olvastad el amit mindenkitől kérünk, ami az oldal legtetején található. Az a szép piros szöveg.
Abban bizony sok infó van arról, hogy egy kérés esetén miket kérünk minimum. Honlap cím, sablon száma...

A korlátozás megszüntetésére nem sok esély van, legalábbis olyan szinten, amit Te szeretnél.
De gondolj csak bele! Egy szerveren van mondjuk 10 ezer (ettől jóval több, ez csak egy példa) honlap. Ha minden honlapon korlátlan lenne a karakterszám, az igencsak megterhelné a szervert, ráadásul elég sok helyet is foglalna.
Pontosan melyik modulról lenne szó?
A Fórumban beállítható maximális karakterszám 10 000. Ez azért elég sok.

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 21 | 20:15
Szia
10.000 karakterből szerintem mindent ki lehet írni. Ennél többet meg az én véleményem szerint is felesleges ugyanis elég uncsi lenne teljesen elolvasni biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 22 | 22:04
Bocsi, csak fejből írtam. Nem 10 ezer a max karakterszám, hanem 40 ezer!!!
Ez már elég egy kisregényhez is. biggrin
És Én is osztom Locky véleményét, miszerint nem hiszem hogy sokan szeretnek olvasni olyan sokat.
Fari, Te például az Általános tájékoztatót sem olvastad el, ami nem olyan sok karakter. biggrin Miről is beszélünk? biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 23 | 22:06
Pontosan 308 Karakter az Általános Tájékoztató biggrin smile lol
Fari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 22:10
Srácok még azt szeretném megkérdezni, hogy azt hogy lehet átállítani vagy megcsinálni, hogy ne csak Regisztrálás után lehessen látni a Főoldalt, mert a haverommal már mindent megpróbáltunk és ha nem vagyunk be loginolva az oldalra akkor nem jeleníti meg a Főoldalt de ha be loginolok egyből kiadja... érdekes... tudtok segíteni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 25 | 22:12
Még mindig nem olvasol, de most már a lebutított verziót sem. angry
Áruld már el nekem, hogy segítsek, ha semmi támpontot nem adsz?
Legalább az oldalad címét...
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 26 | 22:15
Érdekes.

Nézd meg ezt hogy

Felhasználók----> Felhasználói csoportok beálítása----> Vendégek---->
Ott a csavarkulcsra majd honlap hírei és ott nézd meg hogy be e van pipálva az első mező.

Fari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 09:29
www.ckeo.ucoz.hu it az oldal címe

Hozzáadva (06.06.2010, 09:29)
---------------------------------------------
Mellesleg Locky amit mondtál az az ,,Olvassa a Bejegyzéseket" az nekem ki van pipálva...

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 28 | 09:37
légyszi másold be a főoldalad forráskódját ide!
(belépsz az oldaladra adminként és a kis ikonra kattintasz. amit itt találasz azt másold be ide!)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.06.06, 09:41
Fari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 11:20
Nem tudom erre gondoltál? http://ckeo.ucoz.hu/index/31-1-0-1-1

Hozzáadva (06.06.2010, 11:20)
---------------------------------------------
Vagy ez. http://ckeo.ucoz.hu/panel/?a=site

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 30 | 11:25
Quote
Nem tudom erre gondoltál? http://ckeo.ucoz.hu/index/31-1-0-1-1

Hozzáadva (06.06.2010, 11:20)
---------------------------------------------
Vagy ez. http://ckeo.ucoz.hu/panel/?a=site

Ezt csak te tudod megnézni mert csak neked van hozzáférésed. Szóval lehet hogy erre gondolt , de látni ugyan nemfogja biggrin

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Saját menüponthoz hozzászólás (Lehetséges?)
Keresés: