A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA
Móni
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 211 | 10:43
Marci

Ezt írtad: "A kódot minden sablonba be kell rakni ami így kezdődik:
Code
<html>"
Amit én tettem: Külalak vezérlése (CSS)-en belül-->Oldalszerkesztő: a Honlap oldalai Head részébe illesztettem csak be a kódot.

"4. az informer sablonjába: "---Ezt a kódot plussz még bele kell illeszteni?
Mert nekem így néz ki a sablon kódja: <table border="0" cellpadding="2" cellspacing="1" width="100%" class="infTable"><tr><td width="50%" style="font:7pt">[$DATE$]</td><td nowrap align="right" style="font:7pt"><?if($CATEGORY_NAME$)?>[<a href="$CATEGORY_URL$">$CATEGORY_NAME$</a>]<?endif?></td></tr><tr><td class="infTitle" colspan="2"><a href="$ENTRY_URL$">$TITLE$</a> <span title="Comments">(<a href="$COMMENTS_URL$"><b>$COMMENTS_NUM$</b></a>)</span></td></tr></table>

Egyébként én ilyet szeretnék, ami ezen az oldalon legfölül van, hogy váltakoznak a képek szöveggel, és linkkel: http://www.teddyfoto.hu/
Lehet, hogy nehéz eset vagyok?!
Az én oldalam soha nem lesz ilyen? http://noknek.ucoz.hu/

Köszi!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 212 | 16:09
Móni, ahoz hogy olyan legyen csak szélesebbre kell állítani.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
adrián
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 213 | 17:00
Tisztelt ucoz!
Hogyan lehetne egyéni sablont létre hozzni,mert nem nagyon értek hozzá és még csak kezdő vagyok.Ja és még valami.Be ilesztettem a saját képemet de nemhozzta be mi lehet a baja?
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 214 | 19:13
adrián: A topic 3. hozzászólásáig kellett volna csak eljutni… >>>LINK<<<

JASA
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 215 | 21:18
Üdv!

Honlapom egyetlen oldalát szeretném más sablonnal megjelentetni, láttam már valahol, de most nem találom, hogyan lehet.
Segítenétek?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 216 | 15:19
JASA, 1.:

katt. a csavarkulcs ikonra, majd:
Csatolmányok: 5416957.png (18.7 Kb) · 7438331.png (7.9 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
admin88
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 217 | 17:09
Sziasztok!Én azt szeretném megkérdezni,hogy ha sablont cserélek akkor minden adat menü pont elktünít vagy ugyan úgy használja csak más sablonba?Válaszotokat elrőre is köszönöm Róbert
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 218 | 17:39
admin88, Az adataid függetlenek a kinézettől, ezt már leírtam tegnap, vagy tegnapelőtt.

Ha viszont saját menüt készítettél és sablont váltasz, az a menü nem lesz benne a gyári sablonban, csak ha létrehozod benne. Édremes a menüt mindenestől kimenteni, majd az új sablon kódjába beilleszteni.


Pisti2829
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 219 | 19:54
Sziasztok!

Olyat szeretnék csinálni, hogy a mostani oldalamat saját elkészített oldalra szeretném cserélni. Már mindent megcsináltam, csak a kódokat kellene beilleszteni, hogy az az oldal jelenjen meg amit most elkészítettem.

Ez az oldal htm formátumban van és 18 menüpontból áll.

Fel vannak töltve az oldalak a fájlkezelőbe, csak azt nem tudom, hogy milyen módon kell beilleszteni, hogy az új oldal jelenjen meg.

Már több helyre írtam, de egy válasz érkezett, azt megcsináltam, de nem megfelelő, mert az új sablont ráhelyezi a régi alapsablonra. Nekem olyan kellene, hogy teljesen sima oldal amibe tudnám behelyezni az új weboldal kódját.

Köszi szépen.
Andi2779
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 220 | 10:33
Sziasztok!

Új felhasználó vagyok itt az Ucoz rendszerében, és szeretnék egy kisebb céges weblapot összehozni biggrin

Megtaláltam ezt a sablont:
ucoztemplates.com/shop/95/desc/sparks

A ReadMe-t követve feltöltöttem minden fájlt a a fájlfeltöltőben a gyökérkönyvtárba - tehát ahol pl a favicon.ico fájl is van.
Majd a Stílusok táblázata (CSS) részhez bemásoltam a szükséges dokumentum-ból a kódot, illetve harmadik lépésként a Sablonok szerkesztője > Saját stíluskészlet részbe is a szükséges kódot.

Ezután az oldal nem jeleníti meg grafikus elemeket a hátteret kivéve, de azt ugye valamelyik kód tartalmazza.

Ez az eredeti ReadMe:

This archive file must contain a skeleton code in "tmpl.txt", images in "images", JavaScript in "js", style sheets for slider in "css" and file "styles.css".

To transfer the design of this skeleton to your uCoz website do the following:
1. Upload the "images", "js" and "css" folders with images to the root folder through FTP.
2. Copy the style sheets code "styles.css" and save it at the "Style sheets (CSS)" section.
3. Copy the skeleton code and paste it to the proper area at the "Template builder" section.

Good luck!


Tehát elméletileg semmit sem rontottam el, gyakorlatilag viszont vendégek számára nem elérhetővé kellett tennem az oldalt.

Eredeti elképzelések szerint a #1111 -es sablon volt beállítva, ezután döntöttem az előbb említett mellett és kezdtem el a szerkesztést.

Biztonsági mentést sajnos elfelejtettem csinálni, ezután már alap dolog lesz biggrin

Tudnátok segíteni hogy hogyan állítsam helyre a weboldalt, illetve pontosan milyen lépésekkel tudom használhatóan betenni az előbb linkelt sablont?

A lépések követése menne, ha esetleg ez túl hosszú ide a fórumba PM-ben is várok segítséget.

A segítségeket előre is köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 221 | 14:04
Andi2779, prémium sablon telepítéséhez kövesd az alábbi segédlet útmutatásait:
http://ucoztaska.into.hu/forum/36-217-1

Ha vissza szeretnéd állítani a 1111-es számú sablont, csak Kattints a vezérlőpultod menüjében a Honlap-stílus menüre, majd onnét válaszd ki a Choose design from Template Gallery elemet, ezután írd be a jobb felső szövegmezőbe ezt: 1111, végül kattints rá a sablon képére és már kész is. Nem tudom, erre gondoltál-e, de remélem, hogy tudtam segíteni.

Sok sikert wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Kinoplus7061
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 222 | 11:43
Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni egyik weblap beállításához http://kinoplus-online.tk
A kinézetét és a my.ccs is beillesztettem belépésnél jól is megy minden.
De aki még nem lépet be akkor elvan csúszva mindeni. http://www.kephost.com/image/01J
Légyszi segítsetek. (szerkesztve: nem szükséges pirossal kiemelned, úgyis meglátjuk wink )

Üdv...

www.kinoplusonline.tk
Az üzenetet szerkesztette bigblog - Szombat, 2014.06.07, 15:52
Kyara
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 223 | 14:38
Sziasztok. Ez nem kérés/kérdés csak egy észrevétel. Nem tudom említette e már valaki.

Új weboldal, tartalom még semmi: kiválasztok egy sablont, elmentem. 5 perc múlva meggondolom magam, másik sablont választok. Ez tetszik, de a site logotól szeretnék megválni. Megyek a CSS-be, hogy belekezdjek a munkába, erre a régi sablon kódja fogad. Kinézek a honlapra, frissítek, ott az új sablon látszik. A CSS-ben pedig továbbra is a korábbi sablon kódját mutatja. Kijelentkezek minden létező oldalról, majd vissza. A helyzet változatlan. wacko

A megoldás végül is az lett, hogy visszaállítottam azt a sablont, amitől egyszerűen nem tudtam megszabadulni, majd bementem újra a CSS szerkesztőbe és klikk az "eredeti sablon visszaállítása"-ra.

Nem tudom mennyire voltam érthető: sablon váltás után a régi sablon kódja nem áll át az újra.

(Már nagyon rég használom az Ucoz-t. Nagyon tetszik! Köszönet mindenkinek, akinek része volt/van az üzemeltetésében! smile )
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 224 | 15:44
Kyara, köszönjük a visszajelzést. Hamarosan értesítjük a fejlesztőket is wink További sok sikert a uCoz-os honlapod pályafutásában smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 225 | 15:49
Kinoplus7061, bocsi sad Nem vettem észre ezt az üzenetet biggrin
CSS-ben az 553. sort töröld wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
Keresés: