A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
Audio és video uCoz honlapon
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 91 | 22:31
NIncsmit! Örültem hogy segíthettem!
suszi
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 92 | 21:08
Sziasztok !

30 éves osztálytalálkozónk alkalmából létrehoztam egy egész használható kis oldalt, nagy örömmel jönnek már a többiek, viszont most elakadtam a saját videolejátszó weblapra integrálásánál. (előre szólók nem vagyok programozó, a HTML nyelvből is csak ellesek ezt azt, így bocsi ha valamit rosszul fogalmazok, vagy írok, közel az 50-hez)
Megpróbáltam alaposan utána olvasni nem csak itt és eddig ideáig jutottam:
beregisztráltam a JW player oldalán ( https://account.longtailvideo.com/sign-in ) letöltöttem a lejátszót, ami HTML5 wbes lejátszó, letöltöttem a fájlokat, mégpedig ezeket:
www.mywebsite.com/jwplayer/jwplayer.js
www.mywebsite.com/jwplayer/jwplayer.html5.js
www.mywebsite.com/jwplayer/jwplayer.flash.swf
majd ezt FTP felraktam a honlapunk fájlkzelőjébe a jwplayer mappába.
Igyekeztem követni az oldalon a leírást, és az egyik általam létrehozott oldalra a weblapon belül ezt copyztam a jw oldaláról:

<html>
<head>
<script src="/jwplayer/jwplayer.js"></script>
<script>jwplayer.key="/WxUimcmSM1RtWNCGfTk3g6TEEbd1ORaFIL5Xw=="</script>


</head>

<body>
<div id='my-video'></div>
<script type='text/javascript'>
jwplayer('my-video').setup({
file: 'http://data.hu/get/6153810/Frankie_goes_to_Hollywood_-_The_Power_of_Love_1984.mp4',
width: '480',
height: '270'
});
</script>

</body>

</html>

Mint látszik is egy mp4 próbafájlt felraktam a data-s fiókomba
elmentve a fenti HTML-t meg is jelenik az adott oldalon a képernyő, de azt írja a képenyő közepére, hogy error loading media. File not found.
Mit csinálok rosszul ?
Esetleg az a baj, hogy mp4 fájl, fent meg swf-t olvasok, bár megjegyzem az oldalon reggelés után az mp4 formátumot választottam ki, és utána adta a fenti kódokat...
természetesen én nem ragaszkodom a JW playerhez. A cél az lenne, hogy ami kis zárt közösségi oldalunkon sok minden más hasznos funkció mellett filmeket is nézhessünk, de nem youtube beágyazással, azt a Videok menűpont alatt használom is régi idők klippjeihez. És az Ucoz-t sem szeretném tárhelyként használni, így olyan megoldást keresek, hogy feltöltök valamilyen tárhelyre, pl. data-ra valamilyen videot, és azt tudjam megnyitni a weblapomra beépített jw plaer vagy általatok ajánlott más videolejátszóval az anyagot. A legszebb az lenne, ha a weblapon az egyik létrehozott oldalon belül ott lenne a videolejátszó és valamilyen lejátszó lista féleséggel ki lehetne választani, hogy éppen mit szeretne nézni valaki.
Én nem bánom, ha kinevettek, hogy ilyen részletesen próbáltam leírni mit szeretnék, és persze azért is, ha valami butaságot írtam, de sajnos nem értek a honlapépítéshez, már annak is örülök, hogy azt létrehoztam, ahol most tart az osztály közösség honlapja. Tehát nagy tisztelettel kérném a segítségeteket, ha van megoldás arra amit kérdeztem.
Üdvözlettel
Suszter András

a kis weblapunk, ahol ezt megszeretném valósítani, egyébként prémium előfizetőként: http://legendak.ucoz.hu/
természetesen adok admin jogot annak, aki segít, ha arra lenne szükség a megoldáshoz.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 93 | 22:28
suszi, a data nem lesz jó, nem ad közvetlen linket, csak becsapja a felhasználót, pl.: a /video.mp4-nek látszó fájl valójában /video.mp4.html és a html-t természetesen nem fogja lejátszani, pármilyen lejátszóval próbálod. Vagy feltöltöd az uCozra, vagy hazsnálod az uCozt, stb-t, vagy data helyett dropbpx. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
suszi
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 94 | 23:21
vmarci21 akkor az általam leírt HTML jó, csak data helyett más legyen a háttér ? pl. Dropbox
akkor ezt most ki is próbálom.
ha esetleg arra van ötleted, hogy lehetne a feltöltött filmeket, pl. dropboxra lejátszási lista szerűen megjeleníteni, hogy arról választva induljon el a film...
köszi a segítséget
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 95 | 22:07
Sziasztok. Engem epp az erdekelne, hogyan tudnam torolni a Video modult? Valaki tudna segiteni?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 96 | 21:59
anoli, Vezérlőpult >> Jobb oldalon a moduloknál Videó >> Alul van egy Modul törlése gomb. Miután erre rákattintottál, add meg a titkos kérdésre a választ, majd kattints a Modul törlése gombra.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
István1396
Üzenetek: 63
Hírnév: 2

Üzenet # 97 | 20:15
Hogy tudnám beágyazni ebbe a "szürke keretbe" a videót?

Az üzenetet szerkesztette István1396 - Hétfő, 2016.03.14, 20:15
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 98 | 18:17
István1396, meg tudnád adni az oldal URL címét?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
István1396
Üzenetek: 63
Hírnév: 2

Üzenet # 99 | 17:31
Megoldva!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Audio és video uCoz honlapon (Minden, ami a zene, vagy videó beszúrásával kapcsolatos)
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Keresés: