A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Külalak vezérlése --- Új Box (A külalak vezérlésével csináltam egy új "box"-ot....)
Külalak vezérlése --- Új Box
webmania
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 15:49
Csináltam egy Statisztika nevű új boxot a www.webmania.tk weboldalon!
De körülöttem megjelenik egy számomra zavaró fehér szaggatott csík!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám eltüntetni?
Köszönöm a válaszokat!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 16:07
Hát így első ránézésre és teljesen külsősként azt mondanám, hogy a tartalom miatt van.
Próbáld meg, hogy kiveszed a felsorolást a kódból!
Code
<li>
Ez a tag és a záró tagje smile
webmania
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 16:17
Nem oldódott meg így se a probléma, kivettem a <li> tagokat, a záró tagnál mire gondoltál?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 16:22
Minden taghez tartozik egy záró tag is. ez ugyanaz mint a tag, csak van előtte egy / jel tehát:
Code
<li> a záró tagja pedig </li>
webmania
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 16:26
Ezt is kivettem, de még mindig ilyen, sajnos sad
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 16:27
Ezt így elég nehéz. wacko Ez egy külső kód, ami beolvassa az adatokat? Nem írnál róla nekem valamit bővebben PM-ben?
webmania
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 16:33
Nincs külső kód, semmi nincs, azt még nem raktam be, csak pár számmal kipróbáltam, a külső kódot utána akartam, de addig nem akarom még megnem oldódik ez a fehér keret!

Sima szöveg az egész.
De kérdezz pm-ben ha nem tudsz valamit ezzel kapcsolatban, többet én se tudok most így elmondani, esetleg ha lenne még kérdésed arra talán tudok válaszolni!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 8 | 16:41
Tudod mit? Ne a külalak vezérlésével csináld meg, hanem az itt leírtak alapján:
http://forum.ucoz.hu/forum/7-88-1
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 9 | 17:28

Bocsi hülyeséget írtam wacko

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.03.21, 17:35
--Lorant--
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 16:43
Hali! nagyon amator vagyok,de azt szeretnem kerdezni hogy ha ki szeretnem cserelni nekem az oldalon egy auto lathato,szoval ha ki szeretnem cserelni egy altalam keszitett fotora azt hogyan csinaljam? vagy nem is lehet?
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 11 | 17:42
--Lorant--, itt a válasz http://forum.ucoz.hu/forum/27-16-1

Arra kérlek, és mindenki mást is, hogy használjátok a Keresés funkciót!


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
--Lorant--
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 11:18
Attila, Koszonom! es meg fogadom a tanacsodat!bocs smile

Hozzáadva (06.04.2010, 11:18)
---------------------------------------------
megint csak fel akadtam! miert nem tudok uj blokkot rakni a honlap jobb oldalara? egy szeruen nem engedi valamit el szurtam? de mit?

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 13 | 11:38
szia, sokat segítene a dolgon, ha elárulnád a honlapod címét vagy a sablon számát... biggrin
Imi9798
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 19:01
Helló akadt egy kis problémám.
Az hogy,nem bírok háttérképet kirakni a weboldalamba.Eddig sikerült egy regisztrációs oldalt csinálnom de a háttér az fehér.
Egy képet szeretnék kitenni de amikor megcsinálom rosszul sül el cry Mármint úgy hogy,nem a szövegre és a többi dologra teszi hanem vagy alá vagy felé vagy pont középre és sosincs rajta a háttérképen.
Üdv
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 15 | 21:04
Szia, Imi9798!
WYSIWYG, azaz vizuális szerkesztőben szerintem meg lehet oldani. Ha táblázatokból áll az oldal, akkor csak be kell állítanod a kívánt képet a táblázat hátterének, ha nem, akkor készíts egy táblázatot (a táblázat állhat csak egy cellából is), ,majd állítsd be a hátteret! smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Külalak vezérlése --- Új Box (A külalak vezérlésével csináltam egy új "box"-ot....)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: