A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 31 | 23:07
Saját adataid változtatása:
1. Itt a fórumon rákattintasz a saját nevedre - bal felső sarok
2. "Adatok változtatása"
3. Következő ablak: [uNet profil beállításai]
4. A következő ablakban felső menüsorban "Settings", újből megnyílik egy ablak
5. A megnyíló ablak jelenleg angol, spanyol és orosz nyelven működik, itt tudod változtatni a nemedet. Nagyon FONTOS, hogy CSAK EGYSZER lehet változtatni ezeket az adatokat.

Ha valaki regisztrál az oldaladra, itt láthatod a regisztrációs oldal szerkezetét:
"Saját menü" -> "Oldalszerkesztő" -> "A modul külalakjának vezérlése" ott a listában megtalálod a megfelelő oldalt


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 32 | 23:07
Szia!
A Felhasználókmenüpont alatt a Modul beállításai fejezetben is lehet ilyeneket állítgatni, illetve
Nyitólap >> Külalak vezérlése >> Felhasználók blokk >> Profil létrehozásának űrlapja
Itt van az űrlapon szereplő összes mező
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 23:07
Sziasztok!!
Most csináltam egy honalpt... és valahogy eltünt a reisztráció illetve a belépés is!! eddig csak én vagyok regisztrálva és most akart valaki regisztrálni de viszont nem tud valami miatt... mit ronthattam el???
üdv mindenkinek
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 34 | 23:07
Szia!
Adminként lépj be az oldaladra (nem admin felületre!), majd kattints az oldal tetején látható Szerkesztő >> Szerkesztő bekapcsolása menüpontra.
Most kattints a Szerkesztő >> Új blokk hozzáadása lehetőségre, majd hozd újból létre a menüpontot.
Tedd a helyére a blokkot, majd katt a kis "Fogaskerék" ikonra. Itt válaszd a "Site element" ikont, majd a "Belépés" ikont, legvégül Szerkesztő >> Változtatások mentése menüpont.
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 23:07
köszönöm szépen a gyors választ, mindjárt meg is próbálom:)
egyébként fantasztikus az oldal:):)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 36 | 23:08
Kedves Slajher!
Köszönjük! Ha gondolod, bemutatkozhatnál Te is, mint mindenki. smile
Ezt a Bemutatkozás topikban teheted meg. smile
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 37 | 23:08
megcsináltam de nem segitett... valamiért nem lehet regisztrálni... tud valaki segiteni??
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 38 | 23:08
Ez lehetetlen! Két megoldást is kaptál. Megadnád az oldalad címét, úgy talán jobban tudunk segíteni smile
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 23:08
oké:) megfogom tenni csak most kicsit összezavarodtam!!

be vagyok jelentkezve de nem irja hogy be vagyok jelentkezve meg a rangomat se (pedig eddig irta) meg most nincs kint az se hogy kik látogatják az oldalt, hány vendég és hány tag... valamit nagyon elállithattam...

Hozzáadva (01.02.2010, 17:23)
---------------------------------------------
http://wath.ucoz.com/

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 40 | 23:08
Rendben, látom. Tudod mit? Töltsd be újra a sablont. Erre a legjobb megoldás, ha előbb betöltesz egy másikat, majd ismét a jelenlegit.
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 23:08
na megcsináltam, próbálgattam több sablont is... ezen kivül ami most van nem működik jól egy sem... ha visszarakom a régit akkor az nem működik...
nemtom mi lehet a gond...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 42 | 23:09
Próbáld még meg a következőt:
Honlap-stílus >> Külalak vezérlése, itt kattints a Honlap felső része lehetőségre, majd jobb felső sarokban az "Eredeti sablon visszaállítása" gombra.
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 23:09
a felhasznalok modul ki van kapcsolva,ezt irja!!!

ezt irja ki annak aki akar regisztrálni...

ok mindjárt megpróbálom ezt is, köszi a segitséget...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 44 | 23:09
Igen, az lehet. Ne kapcsolgass semmit, amit nem tudod mit jelenthet! biggrin
Az a gond, hogy hiányzik a fejléced fele! biggrin
Ha végképp nem bírsz vele, megadom a globális blokkok sablonjait.
Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 23:09
hát erre rájöttem én is csak későn biggrin biggrin
hejre tudnád nekem hozni valahogy?? ha gondolod a jelszavam is megadhatom, aztán max átirom a jelszót...
mert nekem ez nagyon bekeveredett biggrin :D

Hozzáadva (01.02.2010, 18:29)
---------------------------------------------
kül azért kapcsolgattam mindent mert nemtudtam hogy hogy lehet a regisztrációs feltételeket állitani, hogy mi legyen kötelező meg mi nem... és valószinű hogy valamit nagyon elnyomtam :D:D

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: