Oldal 1 / 11
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Reklam
Reklam
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 18:28
Udv, most vettem ujbol egy 3 honapos premiumot de nem tudom miert nem tunik el az a nagy orosz banner az oldal aljarol (firefox-al nezve) az ucoz bannert kivettek mint rendesen de az az orosz marhasag csak ott van smile irtam mar az ucoznak de semmi valasz cry gondoltam hatha ti tobbet tudtok elrol.
Az oldal cime : www.megafilmek.biz kep a bannaerol itt: http://www.megafilmek.biz/Kuka/Capture.png
bigblog
Üzenetek: 1660
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 20:25
Idézet karcsi ()
irtam mar az ucoznak de semmi valasz

Bocsi, mostanában nem nagyon van időm az Ügyfélszolgálatra is kitérni smile

Megnéztem, az oldalad a Minimális csomag van aktiválva. Nemrég frissítettük fizetéses szolgáltatásainkat, a reklámbanner eltüntetése pedig ezentúl csak az Alap és az annál nagyobb csomagok keretén belül élvezhető.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

Weboldaladat itt mutathatod be! A túlzott spammolás a profil letiltását is eredményezheti.
karcsi

Üzenet # 3 | 22:05
bigblog, erdekes modon azoknal az oldalaimnal aminel nincs fizetve ott nincs ilyen raklam banner, gondoltam lehet valamelyik kodban lehet valami de nem talaltam, erdekes modon az az ucoz banner a fizetes uttan eltunt ami fent szokot leni, de ez a lenti csak nem akar eltuni sajnos. Ismetlem van olyan oldalam amelyikre nem fizettem meg es ott nincs ez a banner csak az ucozos fent, de ez valami orosz marhasag ami az oldal aljan van Mozillan latszik es IE-en pedig az oldal tetejen van.
bigblog
Üzenetek: 1660
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 22:31
karcsi, a Minimális csomag egy 70 pixel magasságú reklámbannert jelenít meg a felső helyett. Ez a uCoz reklámja.

Idézet karcsi ()
azoknal az oldalaimnal aminel nincs fizetve

Igen, mert ott a felső van meg smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

Weboldaladat itt mutathatod be! A túlzott spammolás a profil letiltását is eredményezheti.
karcsi

Üzenet # 5 | 22:48
Ok, vettem amolyan premiumot is aminel eltunt smile koszonom a valaszokat smile
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Reklam
Oldal 1 / 11
Keresés: