A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Reklam
Reklam
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 18:28
Udv, most vettem ujbol egy 3 honapos premiumot de nem tudom miert nem tunik el az a nagy orosz banner az oldal aljarol (firefox-al nezve) az ucoz bannert kivettek mint rendesen de az az orosz marhasag csak ott van smile irtam mar az ucoznak de semmi valasz cry gondoltam hatha ti tobbet tudtok elrol.
Az oldal cime : www.megafilmek.biz kep a bannaerol itt: http://www.megafilmek.biz/Kuka/Capture.png
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 20:25
Idézet karcsi ()
irtam mar az ucoznak de semmi valasz

Bocsi, mostanában nem nagyon van időm az Ügyfélszolgálatra is kitérni smile

Megnéztem, az oldalad a Minimális csomag van aktiválva. Nemrég frissítettük fizetéses szolgáltatásainkat, a reklámbanner eltüntetése pedig ezentúl csak az Alap és az annál nagyobb csomagok keretén belül élvezhető.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 22:05
bigblog, erdekes modon azoknal az oldalaimnal aminel nincs fizetve ott nincs ilyen raklam banner, gondoltam lehet valamelyik kodban lehet valami de nem talaltam, erdekes modon az az ucoz banner a fizetes uttan eltunt ami fent szokot leni, de ez a lenti csak nem akar eltuni sajnos. Ismetlem van olyan oldalam amelyikre nem fizettem meg es ott nincs ez a banner csak az ucozos fent, de ez valami orosz marhasag ami az oldal aljan van Mozillan latszik es IE-en pedig az oldal tetejen van.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 22:31
karcsi, a Minimális csomag egy 70 pixel magasságú reklámbannert jelenít meg a felső helyett. Ez a uCoz reklámja.

Idézet karcsi ()
azoknal az oldalaimnal aminel nincs fizetve

Igen, mert ott a felső van meg smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 22:48
Ok, vettem amolyan premiumot is aminel eltunt smile koszonom a valaszokat smile
Amatőr
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 15:29
Sziasztok!
Az oldalamon ( h1i.hu ) naponta egyszer, általában az első látogatáskor valamelyik linkre kattintva megnyílik a Bing. Ez reklám? Hogyan lehet eltávolítani?
Köszönöm!

H1i
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 7 | 21:56
Amatőr, Szia, a vezérlőpultban a fizetéses szolgáltatásoknál elő kell fizetni egy alapcsomagra.
Üdv:
---
---------
(tomi3821)
Amatőr
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 22:13
tomi3821, köszönöm! Akkor biztosan reklám és nem vírus?
H1i
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 9 | 08:51
Nem vírus okozza szerintem. Sokféle reklámot szokott elhelyezni a uCoz sajnos sad
Üdv:
---
---------
(tomi3821)
Amatőr
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 17:42
tomi3821, köszönöm a választ!
H1i
tokio170
Üzenetek: 34
Hírnév: 1

Üzenet # 11 | 05:08
Idézet Amatőr ()
Az oldalamon ( h1i.hu ) naponta egyszer, általában az első látogatáskor valamelyik linkre kattintva megnyílik a Bing. Ez reklám?


Sajnos ez a Binges kavarás annyira kemény, hogy kiüti a bejelentkezést és egy üres oldal nyílik meg. Lényegében megpróbálják ellehetetleníteni ezzel a belépést.
A Facebookon sem lehet újra Ucoz tartalmat megosztani, mert (a magyarázat szerint) biztonsági kockázatot jelentenek az Ucoz oldalak. Ráadásul a több évre visszamenőleg kitörölték a portálmegosztásokat ezen indok alapján.
Milyen reklám lehet az, amely ennyire magas biztonsági kockázatot hordoz?
Úgy tűnik, hogy zaklató vírusnak minősül... wacko
tokio170
Üzenetek: 34
Hírnév: 1

Üzenet # 12 | 22:42
Sajnos rosszindulatú kód (pl. "rogueads.unwanted_ads?1" Malicious Code) észlelhető minden free uCoz webhelyen! angry
Ez azért már nagyon durva. A Facebook ezért tiltja le az uCoz linkeket.
Persze a régiek emlékezhetnek rá, hogy volt már ilyen, aztán néhány évig rendben mentek a dolgok (bigblog idején) aztán újra előjött ez a "zsarolóvírus", ami egyáltalán nem reklám kategória, hanem egyértelmű fenyegetés.

Íme a FACEBOOK reakció, ami elég rossz fényt vet az uCoz-ra:

"Ezt nem oszthatod meg, mivel blokkolt hivatkozást tartalmaz.
A megosztani próbált tartalomban egy olyan hivatkozás szerepel, amely biztonsági rendszerünk szerint nem biztonságos:
irodalom.tk
Kérjük, hogy a folytatáshoz távolítsd el ezt a hivatkozást!"
Csatolmányok: 1494085.jpg (170.5 Kb)
Az üzenetet szerkesztette tokio170 - Szerda, 2018.02.28, 23:13
tokio170
Üzenetek: 34
Hírnév: 1

Üzenet # 13 | 22:48
Egy másik fertőzött weboldal...

Hozzáadva (2018.11.18, 19:41)
---------------------------------------------
Itt az új mocsok script, amely látszik is a forráskódban a head részben. Ez téríti el a böngészőket 18+-os szemét weboldalakra. : <script type="text/javascript" src="/so34nd3x/?ed8s8n3p=2KvGM6QQPV3EuHKVmHkUHqbJpDb8UedF53LhCZM1L6s%5Eb%3BL0gHeAcKV38pW%3B2El%3BI%21PAx7fxYCJV%5EgemNO8W7HrYCOUC6kFArsa1GR8Zu8DzXj9lL66AITb6sH%21mX242jRQ3md%3BkMcubKcpP8smtwO5UK4PTT8%21vhUwOK4MWN3ci3X4lOP5s9qvin96FPn9UNXzWcOTDt8%3BXSruk668ySnio"></script>
<script type="text/javascript">new Image().src = "//counter.yadro.ru/hit;ucoznet?r"+escape(document.referrer)+(screen&&";s"+screen.width+"*"+screen.height+"*"+(screen.colorDepth||screen.pixelDepth))+";u"+escape(document.URL)+";"+Date.now();</script><script type="text/javascript">
console.log('adsterra');
document.write('<script type="text/javascript" src="//pl14318198.puserving.com/a2/49/14/a2491467a19ffc3f9fe0dbe66e54bae0.js"></scr'+'ipt>');
</script>

Ez nem reklám, ez durva előfizetés zsarolás.
Ezek után ki bízik meg az uCoz-ban? Ki hiszi el, hogyha prémium szolgáltatást választ, akkor megváltozik a maffiamódszer?

Csatolmányok: 0019854.jpg (82.1 Kb)
Az üzenetet szerkesztette tokio170 - Szerda, 2018.02.28, 22:50
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Reklam
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: