A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Facebook
borisz86
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 76 | 20:46
Tudna nekem valaki tipped adni, h a like box miért csak akkor mutatja, h kik likeolták az oldalat, ha be vagyok jelentkezve fb-on? Egyébként, ha nem vagyok bejelentkezve, akkor azt írja ki, h az oldal amit szeretne elérni korlátozott, vagy nem elérhető.
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 77 | 09:51
Szeretnék olyan tetszik/like gombot betenni a sima oldalszerkesztő oldalaimra (amik nem blog, cikkek katalógusa...). Milyen kóddal lehetne megoldani? Nagyon jó lenne ha meg tudnám csinálni, mert akkor sok hasznát venném.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 78 | 15:13
A honlap általános kinézete a Sablonoknál.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 79 | 15:18
ugyan úgy, ahogy a blogba, cikkekbe
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 80 | 19:14
Mondjuk manapság kezd "szétesni" a facebook.
Egyre több vírus terjed rajta, illetve ahol kivan téve a like, néha kiirja hogy like.php letöltés/megnyitás. angry
borisz86
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 81 | 11:52
Tényleg nem tud senki se segíteni ebben az ügyben? sad

az adott blokk-ba ezt a codeot illesztettem be:

Code
<div id="fb-root"></div><script src="http://connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"></script><fb:like-box href="http://www.facebook.com/pages/Biztos-tipp/199625240079379?sk=wall" width="190" show_faces="true" stream="true" header="true"></fb:like-box>

A hozzáférés mindenkinek engedélyezett, de csak akkor jelenik meg a like box tartalma, ha be vagyok jelentkezve fb-ra...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 82 | 13:47
borisz86, erre a választ lehet nem itt kellene keresned, erre nem gondoltál még?
Itt megjelenik a kód, de nem helyesen és nem a uCoz rendszer hibája miatt. Akkor? Miért itt teszed fel a kérdésedet?
Nem lehet, hogy Te nem használod rendesen ezt a kódot.
Nálam is működik rendesen, meg még rajtam kívül a fene tudja hány embernek.
borisz86
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 83 | 16:50
raziel70, Én egy szóval sem mondtam, h ez az uCoz rendszer hibája. Nem tudom, hol olvastad ezt!?
A kérdésemre azért itt keresem a választ, mert, mint ahogy te is mondtad sokan használjátok ezt a kódot és működik nálatok, de meglehet, h ti is találkoztatok ezzel a problémával és ezért tudnátok nekem segíteni. (Helyette csak arrogánsan elzavarsz, amit szerintem semmilyen megnyilvánulásommal nem érdemeltem meg ki)
A kódot valószínűleg jól használom, mivel nem változtattam rajta semmit, csak másoltam a fb-ról a megfelelő blokk html szerkesztőjébe és mentettem azt. Esetleg ezt kell másképpen csinálni?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 84 | 18:32
borisz86, bocs az "arroganciáért", nem volt szándékos!
Jó helyen keresed a megoldást. Pontosabban ez a baj, hogy nem keresed.
Ebben a topikban szó van erről. Továbbra is fenntartom az állításomat, hogy Te nem jó kódot használsz.
http://forum.ucoz.hu/forum/28-245-2
Hasonlítsd össze a Te kódodat a link oldalán található facebbokos kóddal. Továbbá javaslom ennek a topiknak az átolvasását, mert ha Én megtaláltam a Te kérdésedre a választ, akkor neked is meg kell találni. Te csak jobban tudod, mire is gondolsz, vagy mit is szeretnél!
A Facebookos Like téma ki lett dolgozva, meg lett jó alaposan rágva. Ebben a topikban....
FBS
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 85 | 22:28
Köszi a like kódot Attilla
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 86 | 12:28
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a "weblap" részbe miértnem tudom beírni a weboldalam linkjét? És még leírásba sem...:S
"Ami nem öl meg, az megerősít."
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 87 | 12:33
Suhanc, érthetőbben?

Nagyon megkérnénk mindenkit hogy az ilyesféle hozászolásokat kerülje, mikor 1 mondatot idevágnak és nézek hogy "Ez most mi a pi**a akar lenni?"
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 88 | 09:41
Ohh... Ezer bocsánat:) csak elkapkodtam kicsit.
Szóval...
Készítettem a weboldalamnak egy facebook-os oldalt hogy így könnyebben tudjam ismertté tenni. Ezzel nincs is gond 25 like után felhasználónevet is készíthettem az oldalnak, de a facebook-os oldal adatainak a módosításakor nem engedi az ucoz-os weboldalam linkjét beírni. Ez azért lehet gondolom mivel aldomain. De ha mégsem, akkor mi okozza és hogyan lehet orvosloni ezt a gondot??

"Ami nem öl meg, az megerősít."
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 89 | 09:57
Suhanc, nem tudom miért nem engedi, mert nekem engedi az uCozos linket beleírni. Milyen hibaüzenetet ad?
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 90 | 00:09
Semmilyet....rámegyek a mentésre(vagy ilyesmire) és frissít egyet mint ahogy minden változtatás mentése után és nem hozza be az adatokat csak egy nagy szürke részt...
http://xenatim.ucoz.com/nevtelen.jpg (nemtudok URL és IMG bb kódot használni bocsi happy )

Hozzáadva (02.11.2011, 00:09)
---------------------------------------------
Se a weblap részhez se a leírásban nem tudom a weblap linkjét elhelyezni:S


"Ami nem öl meg, az megerősít."
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Keresés: