A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Facebook
Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 46 | 11:09
Sziasztok!Juillet oldalán próbáltam hozzászólni fészbúkosan,nem engedte.Szerintem kihagytad(bocsánat,ha tévedek) az alkalmazás létre hozását,ami hozzáférést enged a kommentelő facebook profiljához.Marketing-social plugins-comments.Oda az ucoz oldal címe és amit akkor ad kódot,az alján van,hogy regisztráld a weboldalad-registering your site.Előbb,ha jól emlékszem,újra be kell lépned a facebookra.Ahogy regisztráltál,akkor ad ki egy csúnya nagy kódot,ami az alkalmazásé.Ezt be kell másolni,de valamit itt is állítgatni kell szerintem.Eddig jutottam,de az biztos,hogy ekkor már aki kommentelni akar,attól kéri az engedélyt az alkalmazás.Nem tudtam sajnos ide képet csatolni,vagy nincs hozzá jogom,vagy csak lüke vagyok biggrin
Kátya,a takarócsaj
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 47 | 11:15
Szia Kátya!
Köszi az infót! smile Sajnos Nekem még a kódot sem adja ki, csak kiírja a feluró ablakban, hogy Betöltés, aztán eltűnik. sad
A Facebook már csak ilyen. Sok a gond vele... sad
Én ebből kiszállok, ügyeskedjetek! biggrin
Majd jövök és learatom a babérjaitokat!
Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 48 | 11:28
Szia Raziel70!
Velem is most ezt csinálja
Quote (raziel70)
Sajnos Nekem még a kódot sem adja ki, csak kiírja a feluró ablakban, hogy Betöltés, aztán eltűnik.
Erős a gyanúm,hogy azért,mert már többször megcsináltam ...Viszont valahol kell lenni a fészen,ahol az összes eddigi kódom van.Na nekem meg ez az igazán homályos,hogy hol lehetnek sad

Hozzáadva (25.12.2010, 11:28)
---------------------------------------------
Megoldás fénykép ügyben túlélő Kátya módra:
http://www.facebook.com/pages/The-Blanket-Girl/176375295725453
biggrin


Kátya,a takarócsaj
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 49 | 13:57
Köszi mindenkinek a helpet, szerintem most nem bambulok rajta tovább:) ha valaki mindenképp kommentelni akar, ott a chat, vagy küld e-mail-t, vagy postagalambot...mára feladom ...további szép merry christmas-t mindenkinek:) kiütéssel győzött a beigli:)
Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 15:32
Remélem aki akarta,meg tudta nézni.Sajnos az uCoz oldalam és a fészt is sikerült szétzilálnom,úgyhogy átmenetileg delete lett.
Quote (Kátya)
Megoldás fénykép ügyben túlélő Kátya módra:
http://www.facebook.com/pages/The-Blanket-Girl/176375295725453

Kátya,a takarócsaj
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 51 | 14:48
Hali.

Van az a sima like gomb, ahol nincs semmi csak egy like meg mellete egy doboz benne hogy hányan like-olták.
Avval nekem valamiért nem akar müködni, mivel nem & köti öket össze hanem ; és a kódolása nélkül is szerkezthetetlen, mert amikor sikerült beirnom, akkor meg az /$Entry URL$/-t hagyta figyelmen kivül.

Ötlet?

Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 52 | 08:16
Locky, Ha ilyen like gombot szeretnél ezt használd:

Quote

<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=$ENTRY_URL$/%3Fpost_id%3D17672&layout=button_count&show_faces=false&width=100&action=like&colorscheme=light&height=21" style="border: medium none; overflow: hidden; width: 200px; height: 21px; margin-right: 7px;" allowtransparency="true" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 53 | 15:10
Mivel én nemvagyok nagy facebook fan, ezért 2 kérdésem is lenne.
Hadelhad kódját raktam be a hírekhez. De valamiért nemmutatja like nélkül hogy mennyien lájkolták.
Itt a kép hogy milyenek kéne lenie:

És itt egy hogy milyen:

Másik kérdés meg az, hogy van a live stream, De szerintem nemminden egyértelmű a kitöltésénél, épp ezért nem menti az üzeneteket.

Height, Width, meg az utolsó-t értem. Többihez meg nemigen irtam semmit, gondolom ezért nemmenti el az üzeneteket, mint azon ami a face-en van.

Egy hozzáértő ember segítsége igen jól esne biggrin

Csatolmányok: 6280794.png (1.0 Kb) · 3726636.png (1.4 Kb) · 5152623.png (7.6 Kb)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 54 | 17:33
Szia Locky, az első problémára a válasz: Igen, lájk nélkül nem ír ki számot. Amit tehetsz hogy átírod a doboz formára, az kiírja a 0-át is. A "layout=button_count" részt írd át "layout=box-count"-ra, vagy standardra ha a hosszút szeretnéd!
A másik: Az app id-hez azt a számot kell beírni, ami a facebook-oldalad URL-jében van benne. Annak is a legvégén
pl: "facebook.com/pages/Ucoz-Kuck%C3%B3/117062878356134"
Azt hiszem így működnie kell.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 55 | 17:09
Nekem egy olyan segítségre lenne szükségem, hogy hogyan tudnák like-olást betenni külön a feltöltött anyagaimhoz (blog, cikkek katalógusánál), mindegyikhez egyenként.
Előre is köszi a segítséget!

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 56 | 17:11
Raidon, ??? Nézd meg a probalam.
http://probal20.ucoz.hu/

Itt minden hozzáadott blog, cikk illetve hír külön twitter és face like-ot kap így gondoltad??

Ha erre gondoltál akkor hadelhad kódja!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 57 | 17:32
Raidon, nem kell külön mindegyik cikkhez, blog bejegyzéshez, vagy letöltéshez külön odaírni!
Tedd be a sablonba a kódot és akkor alapból benne lesz. Pl mint a THD-n a nagy értékelés csillagok, vagy a hozzátartozó szöveg...
Amikor egy új anyagot hozzáadok, ez lesz a végén. Gondolom valami ilyesmire gondoltál. smile
Példa: KATT
Mivel pl a lájkolás url alapján történik, így ez sem kavar be, hogy mindegyiknél ugyanaz a kód szerepel.
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 58 | 19:28
Nem fogadja el a kódot ahogy le lett írva. Amúgy meg mindent értek, lehet az a gond. wacko
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 59 | 19:36
1. oldaladcime.ucoz.hu/tmpls oldalra menj rá!
2. Cikkek - Az anyag és hozzászólásainak oldala
3. Keresd meg ezt a kódrészletet (ctrl+f): $ATTACHMENTS$
4. Az ezt követő sorba illeszd be ezt a kódot:
Code
<tr><td style="width: 100%"><center><iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http://oldaladcime.ucoz.hu/$ENTRY_URL$/&layout=standard&show_faces=false&width=300&action=like&font=trebuchet+ms&colorscheme=light&height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:300px; height:50px;" allowTransparency="true"></iframe></td></tr>

Vigyázz! Egyszer át kell benne írni egy linket! ($ENTRY_URL$-nél)
5. Mentsd le oszt' lájk!

Ez a kód a saját sablonomból van, ami jelenleg is működik.


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


djtroi
Üzenetek: 51
Hírnév: 0

Üzenet # 60 | 22:07
DaveedBrown, WAOOW biggrin Ezt a linket még nem is tudtam..:D Ezzel jóval felgyorsítja az oldalon a munkát. Köszönöm! biggrin
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Facebook
Keresés: